Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש קיה קרניבל VS פיז'ו 5008

eliorat
שימו לב! השרשור הזה בן 1036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

המשפחה התרחבה לארבעה ילדים וכעת מחפשים רכב חדש 7 מקומות.
הצורך הוא להסיע שני תינוקות במושב בטיחות ושני ילדים בבוסטר ולהעמיס עגלת תאומים בתא המטען.

היום נוהג במאזדה CX5 2018 Luxury כך שרוצה להחליף לרכב שלא פחות ברמת האבזור. 

ממה שבדקתי מתוך מבחר רכבי הפנאי 7 מקומות רק הפיז'ו משאיר לי מקום בתא המטען בכך שהמושבים בשורה השניה נפרדים וניתן להתקין שם 3 כיסאות בטיחות (ניסיתי בסוכנות) ובכך מספיק לי להשתמש רק במושב אחד בשורה השלישית. 

פחות אהבתי שתקרת הרכב נמוכה, את המושבים ועוד כמה דברים קטנים שהפריעו לי אבל זו בהחלט אופציה.

מצד שני ממש אהבתי את הקרניבל החדשה, רכב הרבה יותר פרקטי למשפחה, מרווח ומפנק וחיצונית עכשיו גם במראה של SUV.. מצד שני כמובן רכב כבד ולא פשוט למצוא חניה עבורו.

מבחינתי אלו האופציות כרגע אך פתוח לאלטרנטיבות שעונות לדרישות. צריך קצת חוכמת המונים לגבש החלטה בעד ונגד כל אחד מהרכבים שציינתי.

תקציב: עד 250K

אודה לעזרתכם

עריכה אחרונה על ידי eliorat
הוספת תקציב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו 2 קטגוריות שונות הקרניבל הוא 7 מקומות מלא עם תא מטען 

הפיג'ו הוא יותר 5+2 ואז צריך לקפל מושב אחד כי לקבל תא מטען, אחרת נשאר ממש מעט מקום אם כל המושבים פתוחים. 

אתה יכול הפיג'ו לנסות להכניס את העגלה לגובה גם כשכל המושבים פתוחים. אם זו עגלה קטנה זה יכול להיכנס 

בקיצור זה עניין של העדפה איזה גודל רכב מתאים לכם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל זה שני רכבים שונים לגמרי,הקיה זה ואן והפיגו SUV.

הקיה זה מפלצת,הוא חצי מטר יותר ארוך מהפיגו.

הקיה יקרה בצורה משמעותית מהפיגו.

לשיקולך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיחותית הייתי לוקח את הקרניבל,

אם אתה מקפל ספסל אחד מאחור בפיג'ו, ושם את המזוודות והתיקים שם, במקרה של בלימת חרום או תאונה כל התיקים יעופו על הנוסע ליד וזה ממש לא נעים או מסוכן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר להתגמש על משומש בדוק פורד אקפלורר , רכב שיתן לך מה שאתה מחפש וגם שכל הכיסאות פתוחים עדיין תא מטען מכובד לשים את העגלה.

יש ברשותי אקספלורר 2016 ונסעתי איתו לאילת עם 6 נפשות ועדיין היה מקום למזוודות ועגלה של תינוק וקניות....

ממליץ על דגם לימטד לקשורי, אם חשוב 4X4 אז תבדוק דגם פרימיום שנותן עוד כמה דברים נוספים כמו חניה אוטומטית, יכולת שטח, מסאג' בכיסאות

טל.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי 2 אופציות לא מתאימות.

הפג'ו יהיה קטן והקרניבל גדול מדי ויקר.

באמת אולי כדאי לבדוק אקפלורר או שברולט טראווארס בת שנה- שנתיים.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרבול של הקרניבל שווה לחלוטין את מרווח המחיה בפנים ובטח בתא מטען, בין שתי האפשרויות האלה למשפחה עם ארבעה נוסעים וכל הרבה כסאות בטיחות זה בכלל לא דיון.

אנחנו עם קרניבל, כל אירוע היציאה/ כניסה לרכב זו חוויה אחרת לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השימושיות בקרניבל גדולה יותר מה5008 בכמה רמות.

אם עניין החנייה זה לא דיל ברייקר, הייתי הולך על הקיה בלי להסס יותר מדי.

במיוחד כשנדרש כל המקום הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מזל טוב על הרחבת המשפחה. 

לגבי הרכבים, הקיה נהנה ממרווח פנים ענק, וישאיר תא מטען אמיתי גם בשימוש כל 7 המושבים. 

לגבי גודל הרכב, לא חסרים רכבים גדולים בארץ שמוצאים חניה, ראה מרצדס S Class בגרסת הלונג ודומותיה. 

כמו כן פולקסווגן קראוול המשמש כרכב נכים וגם מרצדס V Class.

בסוף זה אמור להסתכם בנוחות שלך ובנוחות המשפחה, אני מאמין כי הקיה תתן מענה הולם לכך.  

בכל אופן תנסה להשיג נסיעת מבחן על הרכבים ותראה בעצמך מה עדיף. 

שים לב אם אתה מתכנן להחזיק את הרכב לשנים רבות אז לא לשכוח שהילדים יצטרכו מרווח פנים טוב בעתיד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקארוול אוטו מופלא בעיניי, איכות נסיעה מצויינת סוחב מצויין, מפואר אוחז טוב,

אבלהוא יקר מאוד בגרסאות החזקות עובר את ה250K ללא בעיה וכן יש תחושה חיצונית שאתה נוסע באוטובוס (יותר מהקיה),

הקיה גם נותנת יותר תחושה של "אותו פרטי" במושב הנהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...