Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פיאסטה 2012 אחזקה מתמשכת סיפורים ומסקנות.

Shab00
שימו לב! השרשור הזה בן 245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 25 דקות, Shab00 כתב:

משאבת אוויר ניידת מצוינת שמאוד עוזרת ויותר מדויקת מהמשאבות בתחנות דלק (80 שקל).

אפשר בבקשה קישור?

וסקירה יפה מאוד, תהנה מהרכב

• רעיון טוב! 1

"בלי סיכון אין סיכוי"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://a.aliexpress.com/_vZxNNj

אני רואה שקצת עלה המחיר, יש אחד יותר זול אם תחפש אבל אהבתי שפה הם כתבו את קצב השאיבה ובזול יותר הם לא אז לא יודע כמה באמת הוא טוב.

עריכה אחרונה על ידי Shab00
קישור תקין
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה, עוד אחד לאוסף של הDIY.

שים לב שאין מצב שפילטר עם פחם פעיל (פילטר מזגן, לא אוויר) עולה 20-30 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודות התחזוקה שביצעת לבד מעוררות קנאה. תוכל להוסיף פרטים ואולי קישור לגבי ההולוגרמה על השמשה? פעם ראשונה שאני שומע על זה.

עריכה אחרונה על ידי ittaig
תיקון טעות כתיב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, ittaig כתב:

עבודות התחזוקה שביצעת לבד מעוררות קנאה. תוכל להוסיף פרטים ואולי קישור לגבי ההולוגרמה על השמשה? פעם ראשונה שאני שומע על זה.

https://www.ebay.com/itm/284021870226?hash=item422105ce92:g:z4UAAOSwAQBar90f

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטת להחליף מסנן שמן כל החלפה שניה? למה? אתה בא לחסוך 60 שקל ו5דק' עבודה ולסכן את המנוע?

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק עכשיו קלטתי את זה.

אין שכל במשחקים האלו, עדיף שתעשה טיפול כל 15 ותעשה אותו כראוי, מאשר להחליף שמן פעם ב10 ופילטר פעם ב20

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בטיפול הראשון שהוא עשה הוא לא החליף פילטר שמן כי היה סגור חזוק ולא הצליח לפרק אותו. 

בטיפולים הבאים כן החליף. 

Shab00, סקירה יפה, תודה. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, 

יש לי דגם זהה (שנת 2011) ונמצא ברשותי כבר 7 שנים ומאוד מרוצה! מקפידה על טיפולים בזמן ועד כה ללא בעיות מכניות כלל וטסטים עוברים חלק (בלי עין רעה)... התקלות שצצות לי הן בעיקר בלאי של פנים הרכב (כמו גומי של החלון, תופסן של החגורה, בעיקר חלקים שלא שורדים את השמש של אילת) התקלה שיש לי עכשיו ומחפשת להתייעץ עם משהו לגביה היא תקלה צ'ופצ'יק של המנעול בדלת הקדמית שמאלית, הדלת לא נסגרת/נטרקת אלא רק אם אני לוחצת אותה חזק ונועלת (מבחוץ).   לפני שנתיים היה לי מקרה דומה בדלת האחורית והלכתי למוסך במחשבה שזה משהו קטן ויצאתי בנזק של 1200 שח עבור החלפת המנעול הזה (במוסך מורשה). די כבד לי הסכום הזה עכשיו וחשבתי לברר כמה עולה החלק הזה ואם אפשר למצוא משומש ...עשיתי חיפוש למנעול דלת פורד פיאסטה ומצאתי משהו כזה https://maagar.co.il/products/מנעול-סטרייקר-דלת-קדמית-שמאל-לפורד-פיאסטה-2009-2013?variant=39638620405957 השאלה אם זה מה שאני צריכה לחפש או שאולי צריך עוד משהו... 

כל הצעה תתקבל בברכה 

תודה :) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, EliC25 כתב:

אני עומד לקנות רכיב כזה בזכות הודעתך מעלה, האם הוא מתחבר בעצמו  לרכב או שאני צריך לרכוש בנוסף עוד קורא OBD או רכיב אחר? 

בנוסף בלינק ששלחת יש כמה מכשירים אפשריים, אם יש לך המלצה ספציפית על אחד מהם שאתה משתמש בו אשמח מאוד לשמוע.

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית קניתי כזה בעבר, הוא לא דייק בצריכת הדלק, היה צריך לכייל אותו. הוא נחמד אבל הורדתי אותו באיזשהו שלב כשהתקנתי מובילאיי, אולי הוא עוד נמצא אצלי במחסן.

המחיר אז היה איזה 70 שקל, היום זה כבר מאוד יקר

הוא מגיע עם כבל שמתחבר לOBD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, EliC25 כתב:

מעולה, עוד אחד לאוסף של הDIY.

שים לב שאין מצב שפילטר עם פחם פעיל (פילטר מזגן, לא אוויר) עולה 20-30 שקל.

https://a.aliexpress.com/_vcS8Nr

אולי לא מקורי אבל כשקיבלתי את המוצר אכן היה נראה שיש בו פחם + הרבה פחות ריחות נכנסים לאוטו גם במקומות שהיו בהם ריח קבוע.

לפני 15 שעות, shellcase כתב:

החלטת להחליף מסנן שמן כל החלפה שניה? למה? אתה בא לחסוך 60 שקל ו5דק' עבודה ולסכן את המנוע?

לפני 8 שעות, EliC25 כתב:

רק עכשיו קלטתי את זה.

אין שכל במשחקים האלו, עדיף שתעשה טיפול כל 15 ותעשה אותו כראוי, מאשר להחליף שמן פעם ב10 ופילטר פעם ב20

זה לא הכסף, זה החוסר פואנטה של במילא הוא מיועד ל20 אלף + קילומטר עוד מהטיפולים ואצל הצרפתיות הפילטרים גם ל30 אלף ואני מבטיח לכם שלהנדס קרטון זה לא מדע טילים.

כמות הדברים ששלי לכד ביותר מ20 אלף קילומטר הייתה כל כך קטנה שזה גרם לי להבין שזה באמת די מיותר.

אני יכול להבטיח לכם ב100 אחוז בטחון שלהחליף כל 20 אלף ממש אבל ממש לא מסכן את המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...