Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ערכת פקל קפה-טיולים מומלצת?

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 1190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריך להרכיב לעצמי ערכת פקל קפה חדשה.. לטיולים ובחוץ כזה ,

מכירים מוצרים יותר מומלצים? אגב הפסי אלומיניום למטה כמה הם משפרים באמת את זמן ההרתחה? 

https://www.aliexpress.com/item/33018447282.html?spm=a2g0o.cart.0.0.7aa53c00TZpxXf&mp=1

https://www.aliexpress.com/item/4000098446815.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.36355bacXQQoid&algo_pvid=ba51f664-49ac-41ba-956f-c5b12f6db030&algo_expid=ba51f664-49ac-41ba-956f-c5b12f6db030-32&btsid=2100bde316096825275828546e42b1&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

https://www.aliexpress.com/item/32911743465.html?spm=a2g0o.cart.0.0.7aa53c00TZpxXf&mp=1

רק חסר לי כוסות אבל נראה לי שאשלים כבר מהבית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, innvision כתב:

הפריט היחיד שנשאר מהערכה המקורית הוא הפינג'ן, אחרי שעברתי למיכל מתברג וכירה עם צינור 😆. גזיית הנקירה המקורית עברה לסטטוס "גיבוי".

חוצמזה- אלה היו מאה השח"ים בין היעילים שהוצאתי בחיי. אחלה ערכה.

(כמובן שמדבקת הפורום עדיין קיימת)

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערכת קפה בונים ולא קונים.

סורגים ארגז כלי עבודה ישן או מתפנקים בחדש במבצעים ברוזנפלד/הום-סנטר/אייס.

(לא ארגז הרמוניקה. זה דבילי ברמות על, לקנות במיוחד ארגז הרמוניקה לערכת קפה כי דיסקו אמר לקנות ארגז כלים ולגלות שאתה לא יכול להכניס אליו דבר)

קונים ראש גז עם הברגה. זה יכול להיות כזה עם רגליים על הקרקע וצינורית שמתחברת אליו - זה יציב יותר או ראש גז שמתברג ישר על המיכל. 

מיכלי גז - אני משתמש בגדולים יותר של 450 גר' והם מספיקים להמון זמן. יש גם 230 גר' אם אתה קצר במקום.

פינג'אן לקפה- לא באמת קוראים לו פינג'אן אלא רילאי. בקיצור קונים בכל חנות למוצרי בית. אם אתה בשוק כמו בנצרת או בכפרים - יש כאלה יפהפייה וגדולים יותר.

צנצנות לסוכר / קפה - מהריבה שנגמרת. גם ככה את הקפה אתה שומר סגור באריזתו המקורית. 

כפיות - אישתך לא תרגיש אם ייעלמו לה שלוש כפיות. 

האלומיניום להגנה, נו שויין, יש לי כזה כבר כמה שנים זרוק באוטו. פעם אחת השתמשתי בו רק כדי לראות שזה מסורבל. 

גם ככה אם יש רוח, אני מציב את ארגז הכלים של הערכה (זה מהסעיף הראשון) שיגן על הגזיה. 

תה. חשוב שיהיו גם כמה תיונים ו/או עלים מיובשים בערכה. לפעמים תה מדבר זה נפלא. 

אני מחזיק בערכה גם קפה נמס (בצנצנת ריבה ישנה), ובטיולים מביא חלב. 

כוסות - אחרי המון נסיונות עם כוסות רב פעמיות - זה פשוט לא נוח. שרוול כוסות לא גדולות בארגז כלים. 

מצת - גדול או קטן. מה שבא לך. ועוד מצת ספייר. אולר שוויצרי קטן, תמיד שימושי. 

זהו. 

מה לא לעשות - להימנע ממיכלי גז וגזיות נקירה. למרות שהשתמשתי בזה שנים, אני מבין שזה פחות בטיחותי ופחות נוח לשימוש ולנשיאה (חייב להיות מחובר).

בערב אעלה תמונה של הערכה שאני מחזיק ברכב.  

• אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי בסוף את מה שמופיע למעלה

כמה הערות:

1. גז ניקוב אכן פחות בטיחותי אבל יותר זול

2. סוכר בקפה זה הרגל לא טוב, אני לא מחזיק סוכר בפקל קפה. מי שרוצה יש מתוק ליד

3. כוסות חד פעמיות אכן יותר נוחות. קח בחשבון אבל שאתה מייצר יותר זבל ומישהו אחרי זה צריך לטפל בזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אמנם הכי כיף זה לשתות קפה בטיול בכוס זכוכית קטנה כזאת אבל זה מבאס לשטוף אותן בשטח עם מים מבקבוק (ואז בבית שוב עם סבון כלים, תלוי כמה אתה חוראני) ואם זה נשבר בתיק זה ממש באסה. 

• מבאס 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, SlowRide כתב:

אם זה נשבר בתיק זה ממש באסה. 

אצלי הכוסות יושבות בקלמר שקניתי במקס במיוחד לצורך זה, תפור לפי מידותיהן הטובות, ואת האמצע של כל כוס עטפתי באיזוליבאנד חשמלאים שחור, למנוע חיכוך ושברים. יש לי 6 כוסות זכוכית- זמן רב לא נשברה לי כוס.

מומלץ.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, discoTD5 כתב:

כפיות - אישתך לא תרגיש אם ייעלמו לה שלוש כפיות. 

היא כן 🙂

ואגב רוח, אם מדובר בסביבה חולית, ניתן עם הכף/כפית/ידיים או כל מה שבנמצא, לעשות מדורה שלמדנו בזמנו בצבא: לחפור 2 בורות קטנים סמוכים זה לזה ולחבר ביניהם למטה במנהרה קטנה. באחד החורים להבעיר מדורה. זהו. האש סוחבת את האויר הנחוץ לה דרך החור המקביל, ובעצם יש כאן תנור עם ארובה, רק תת קרקעי. יחסית מוגן מרוח ובצבא - בגלל שהעשן כמעט ולא ניראה למרחוק וגם חתימת החום נמוכה.

עריכה אחרונה על ידי ירחמיאל
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ירחמיאל כתב:

היא כן 

😅

תעלים לה שש, ואז כשהיא תגלה, תחזיר שלוש, ותגיד שזה מה שלקחת, ואין לך מושג, ונמאס לך שכל דבר בבית חושדים דווקא בך. 

חשוב אגב, כשאתה עושה קפה בשטח, שהיא לא תזהה את הכפיות שלה. 

• מצחיק 2

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בצניעות. 

ליד חלק מחבריי אני מתבייש להוציא אותה מהג'יפ. 

אגב, מכונת האספרסו, עברה למחסן אחרי שהוכחה כלא שימושית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...