Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אפשר להסתדר בלי תשתית אינטרנט

Michazzz
שימו לב! השרשור הזה בן 1216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המחיר היום לאינטרנט ביתי מאוד זול.

אני משלם על 500 גיגה להוט, ספק + תשתית כ 95 שח לחודש כולל ראוטר ללא חיוב.

העלות שתשלם לחברה סוללרית שלא תיתן לך את המירב עבור הוט ספוט לא נראת משתלמת.

תמונה כמה אני מקבל בחיבור WIFI בבית

321109226_WhatsAppImage2020-12-19at16_20_55.thumb.jpeg.c3c65fd374007c1399e7bb1c6fb68712.jpeg

עריכה אחרונה על ידי BRAVO_SX
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

אינטרנט לא סימטרי 🤦‍♂️

מצד שני אני משלם פי 3 מזה (להבהרה - זו המהירות באייפון , בחיבור חוטי אני מקבל קרוב לגיגה סימטרי - קבוע.)

75A9D9CB-AF9B-4CC4-826C-AF0388B769FE.jpeg

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.12.2020 בשעה 08:54, Michazzz כתב:

יש לי שני קווי סלולארי עם 100 GB כל חודשבכל קו,

האם לדעתכם ניתן להסתדר עם נקודת גישה אישית ולהתנתק מהוט/בזק?

מה לא יעבוד בשיטה הזו?

בפלאפון (רמי לוי) אני מקבל קליטה והורדה  טובה, ובבית יש לי אנטנה יחסית קרובה שמספקת לי בין כמה עשרות ועד לאיזור 100 מגהביט -בהורדה. 

המסקנה: ב-2 תקלות שהיו לי ונאלצתי לקחת סלולארי ישן ולהפוך אותו להוטספוט, צפינו בטלויזיה (2-3 ממירים של פרטנר tv) ועבדנו עם כל המכשירים האלחוטיים בבית (טאבלטים וכד') ללא שום בעיה, במשך כמה ימים. 

מאז יצאו עסקאות ברמי לוי של 200gb ב 29 שח והעברתי את כל הקווים לתוכנית הזו לצורך גיבוי עתידי (למרות שגם עם חבילה של 50gb לא גירדנו רבע ממנה בשימוש של כמה ימים). 

היום יש עסקה חדשה של 500gb הנקראת new generation 5g בעלות של 49 שח (אין הגבלת זמן). 

מסקנה - זה בהחלט אפשרי ואם אתה נמצא באיזור עם כיסוי טוב, זה עובד מצויין. 

• רעיון טוב! 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Liviur כתב:

פרופיל מפעילה - אין לך את האופציה בכלל בפלאפון.

שוב, אצל חלק זה ברמת הקושחה, בעיקר סמסונג ו-LG מהניסיון שלי

לפני 12 שעות, Liviur כתב:

זה לא נכון. התתי דגם הם לתדרים שונים או לשיטות שידור (GSM מול CDMA לדוגמא)

הנעילה לפי סים והאיפשור וכיבוי הוטספוט הוא 100% בפרופיל מפעילה

למיטב זכרוני לאפל יש שני דגמים, אחד עולמי ואחד סיני

אבל עכשיו אני רואה שבסדרה של אייפון 12 יש רק תת דגם אחד (A2176 עבור אייפון 12 מיני לדוגמה)

לפני 11 שעות, innvision כתב:

תודה על ההסבר, אבל אנשים מדווחים שהפעילו, והספקית ביטלה להם את האינטרנט (לא את האופציה בתפריט).

לפעמים האופציה לא נעלמת מהתפריט, אלא רק מואפרת (לא ניתן ללחוץ עליה בכלל), אם יהיה לי כוח לעבור על כל המכשירים שיש לי פה ולחפש אני בטוח אמצא אחד כזה לצלם

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין כל התגובות פה, מפתיע אותי לראות עד כמה נפוץ בישראל הסצנריו של לשבת בלי אינטרנט כמה ימים בזמן שבזק או הספק עובדים על פתרון התקלה. אמנם גם לי יש ניתוקים פה ושם לכמה שעות, אבל קשה לי לתאר לעצמי משהו כזה בעיר אירופאית או אמריקאית ממוצעת. לא נראה לי שהמגיבים פה גרים בעיירות ספר או בהתנחלויות מרוחקות, כך שקצת תמוה שלוקח כ"כ הרבה זמן להתאושש מנפילת תשתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, Derish כתב:

בין כל התגובות פה, מפתיע אותי לראות עד כמה נפוץ בישראל הסצנריו של לשבת בלי אינטרנט כמה ימים בזמן שבזק או הספק עובדים על פתרון התקלה

אף פעם לא קרה לי. הכי גרוע כמה שעות.

הפעמים הבודדות שישבתי בלי אינטרנט כמה ימים זה כשחיכיתי לטכנאי בזק ואח"כ פרטנר להתקנה ראשונית.

מצד שני אני גר במקום בלי קליטה בסלולרי, אז אינטרנט ביתי קווי זה חובה.

לפני 15 שעות, sperial כתב:

דרך אגב, אני רואה ארנקים של לקוחות שלי, יש כאלה עם 25 כרטיסים בארנק אחד (ה-14 שלי הם של שני אנשים).

אני רואה את זה בדרך כלל אצל אנשים מתוסבכים כלכלית, שהפתרון שלהם לחוסר כסף זה לקחת עוד אשראי של עוד מועדון, ואז לפצל את החיובים לתשלומים מינימליים.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בודק אצל אחרים. היו שנים בהן "שיחקתי" בין תאריכי חיוב (באותם ימים היו סה"כ 3-4 כרטיסים לשנינו יחד, מצד שני המשכורות נכנסו בתאריכים שונים), כיום זה נטו כדי לקבל הטבות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Derish כתב:

בין כל התגובות פה, מפתיע אותי לראות עד כמה נפוץ בישראל הסצנריו של לשבת בלי אינטרנט כמה ימים בזמן שבזק או הספק עובדים על פתרון התקלה. אמנם גם לי יש ניתוקים פה ושם לכמה שעות, אבל קשה לי לתאר לעצמי משהו כזה בעיר אירופאית או אמריקאית ממוצעת. לא נראה לי שהמגיבים פה גרים בעיירות ספר או בהתנחלויות מרוחקות, כך שקצת תמוה שלוקח כ"כ הרבה זמן להתאושש מנפילת תשתית.

מעניין מה שאתה אומר. חשבתי על זה קצת וניסיתי להיזכר איך זה היה לפני 10-15 שנה כשאינטרנט סלולרי מהיר לא היה משהו נפוץ, ופעם אם באמת היה צורך בהגעת טכנאי, בזק (אליהם היינו מחוברים, אז אני לא יודע לגבי הוט) היו שולחים אותו למחרת כמעט תמיד. אני מניח שבשנים האחרונות הם מרשים לעצמם לזרוק קצת יותר כי הם יודעים שלכולם יש אינטרנט סלולרי שהם יכולים להתחבר אליו למשך כמה ימים, ואפשר לתרץ את זה ב"בגלל השוק הסיטונאי המחירים נמוכים מכדי שנוכל להחזיק מספיק טכנאים".

אז תכלס כן, זה לא להיט, אבל בגלל שיש פתרון די פשוט שלא דורש יותר מדי הקרבה, זה לא כזה ביג דיל.

עוד נקודה, שעכשיו נזכרתי בה, היא שפעם התומכים הטכניים היו ממש נלחמים איתי ביחד כדי להחזיר את החיבור, ואפילו היו מורידים את המהירות כדי שלפחות יהיה חיבור כלשהו עד שיגיע הטכנאי. היום כבר לא טורחים לעשות גם את זה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני - כשאתה עובד בשכר מינימום, ויושבים לך על הראש עם סטופר על זמני שיחה, ומדי פעם אתה מקבל הודעה מראש צוות על "למה לא מכרת לו שירות הגנה", אז אין סיבה שתשקיע זמן ומאמץ בלקוח שצועק עליך.

עבדתי בזה פעם - never again.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ברור, אבל גם לפני 10-15 שנה כשכל החברים שלי עבדו גם הם בתמיכה טכנית של ספקיות אינטרנט הם גם עבדו בשכר מינימום וישבו להם על הראש עם סטופר. אבל אז כן השתדלו לתת שירות משמעותי ולא רק שירות ריסטרטים לראוטר ותיאום טכנאים.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני מחובר לסיבים, והוריי לVDSL בשוק הסיטונאי.

באמת שבשנים האחרונות אני מרגיש שאיכות התשתית השתפרה, וכבר אין הרבה תקלות אינטרנט כך שאני יכול לספור על יד אחת את כמות הפעמים שנזקקתי להתקשר לתמיכה.  

כמובן שזה תלוי איזור, ספק מזל , עומס וכד'. 

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...