Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך WOBI מוזילים את המחיר

Igal G
שימו לב! השרשור הזה בן 1247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

שמח לחזור לפורום אחרי כמה שנים של חוסר פעילות :)

כדרך אגב אשמח לדעת אם עדיין יש דרך להשיג סטיקר של CARSFORUM ;)

ועכשיו לעניין,

היום יצא לי לעשות השוואת מחירי פוליסות ביטוח לקראת החידוש ונתקלתי בתופעה מעניינת.

קיבלתי הצעת מחיר אטרקטיבית ממנורה, נכנסתי לוובי לראות מה להם יש להציע ואחרי הזנת פרטים הופתעתי לגלות שהצעת המחיר הזולה ביותר הייתה גם כן למנורה, ההפתעה הייתה שהיא הייתה זולה יותר מהצעת המחיר שהחברה עצמה נתנה לי . (מנורה 2476 צד ג' וחובה, וובי אותה החבילה - 2406)

ואני תוהה איך וובי מסוגלים למכור פוליסות של חברות ביטוח במחירים זולים יותר מאשר מוכרות החברות עצמן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופעה דומה היתה לי עם hova.co.il .
ה"אתר" הזה זו בעצם סוכנות ביטוח. כמו כל סוכנות הם קונים את הפוליסה מהחברה יותר בזול כי הם חוסכים לחברה את הקשר עם הלקוח. המחיר הסופי ללקוח כמובן גבוה יותר כדי לקיים את עצמם, אבל התוצאה הסופית לפעמים נמוכה יותר מהצעת החברה ללקוח

• רעיון טוב! 1

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את וובי אבל חבר עשה גם דרך סוג של חברה ללא סוכן ביטוח תכלס ביום שהיתה תאונה לא באמת היה יותר מידי עם מי לדבר

ולי יש סוכן אחלה שיענה לי גם ב2 בלילה וידריך אותי מה לעשות (ממקרה שהיה) ולא ישאיר אותי להתמודד לבד מול החברת ביטוח

תכלס הכמה שקלים שסוכן עולה יותר יקר שווה ביום פקודה (בתנאי שביררתם על הסוכן והוא אמין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, WE988244 כתב:

אני לא מכיר את וובי אבל חבר עשה גם דרך סוג של חברה ללא סוכן ביטוח תכלס ביום שהיתה תאונה לא באמת היה יותר מידי עם מי לדבר

ולי יש סוכן אחלה שיענה לי גם ב2 בלילה וידריך אותי מה לעשות (ממקרה שהיה) ולא ישאיר אותי להתמודד לבד מול החברת ביטוח

תכלס הכמה שקלים שסוכן עולה יותר יקר שווה ביום פקודה (בתנאי שביררתם על הסוכן והוא אמין)

ממה שאני מכיר סוכנים אישיים בדרך כלל זה פריבילגיה של חברות ביטוח קטנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוכנים אישיים עובדים עבור כל החברות, כולל הגדולות.

עד כמה שהבנתי וובי מוכרים סוג של ביטוח קבוצתי, שמוזיל את המחיר כיון שהם מבטחים הרבה מאד לקוחות.

הלקח העיקרי שלי מחידוש הביטוח האחרון שלי הוא שלא צריך לבטח דרך המרשתת, אלא לקבל הצעות בשיחות טלפון. מדובר בהפרשים של מאות שקלים תמורת אותו ביטוח, ולפעמים הטבות בכיסויים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את ספריאל, להתקשר תמיד ולדבר עם סוכן או נציג מכירות בטלפון, אין לזה תחליף מבחינת סגירת עסקה. 

אני משלם על הרכב שלי סכום שבאתר הרשמי של AIG או באתרים סטייל וובי אפילו בצחוק לא יופיע. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על ההפרש בין מה שוובי הציעו באתר לבין מה ששילמתי בסופו של דבר. הפרש בסדר גודל של 800-1000 ש"ח.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול המחירים שחברות הביטוח אומרות הם ראשונים ורחוקים מסופים.
תתקשר עוד פעם למנורה ותספר על ההצעת מחיר מוובי, מבטיח לך שהם יתנו מחיר יותר טוב.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הכל, עוד כמה שעות יתקשרו אליך כל מיני מספרים לא שמורים, שיציעו לך הצעות זולות יותר.

אחי קיבל באתר הצעת מחיר של 3.5 (לעומת 4.5 איפה שהיה מבוטח) לחובה+ג לנהג חדש, אחרי שלוש שעות ו4 שיחות שהתקשרו אליו המחיר ירד ל 2.9.

מה הקאץ? אין לי מושג. מרגיש לי יותר מדי Too good to be true. אני מעדיף לשלם עוד קצת ולדעת שאני סומך על החברה שסגרתי מולה, ושלא אצטרך במקרה הצורך לשמוע "דבר עם וובי לא איתנו" או שטויות כאלה. 

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וובי היא סוכנות. אם אתה מבוטח במנורה אז הגב הוא של מנורה, ואם היא תפשוט רגל אז לא משנה אם אתה מבוטח בה ישירות או דרך סוכן כזה או אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שלי, תמיד המחיר היה זול יותר מ wobi כאשר התקשרתי בעצמי לחברות והתחלתי ״ אבל בסוכנות x הציעו יותר זול״ .

• אהבתי 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי לזלזל מדובר בסך הכל ב- 70 ש"ח לשנה

במקרה תאונה מול סוכן ביטוח שאתה מכיר כמה שיחות ווטצאפ אפשר לדעת מה לעשות ואיך לפעול. בלי לחכות למענה טלפוני של נציג שירות לקוחות שעובד במשמרות בזמן לימודים באוניברסיטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, sperial כתב:

סוכנים אישיים עובדים עבור כל החברות, כולל הגדולות.

עד כמה שהבנתי וובי מוכרים סוג של ביטוח קבוצתי, שמוזיל את המחיר כיון שהם מבטחים הרבה מאד לקוחות.

הלקח העיקרי שלי מחידוש הביטוח האחרון שלי הוא שלא צריך לבטח דרך המרשתת, אלא לקבל הצעות בשיחות טלפון. מדובר בהפרשים של מאות שקלים תמורת אותו ביטוח, ולפעמים הטבות בכיסויים.

משא ומתן על מחירים רק בטלפון, מחזק לגמרי ! 

אם אני לא טועה ברגע שמבטחים בוובי ההתנהלות אחרי זה מולם והם מול חברת הביטוח, הנציג של חברת הביטוח אמר שלפעמים זה מאריך את זמני הטיפול

בשורה התחתונה הגעתי להחלטה לבטח ישירות מול חברת הביטוח והאמת שהצעת המחיר שלהם הייתה אטרקטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נציג מכירות יגיד מה שיתאים לאינטרסים שלו. עם כל הכבוד, סביר להניח שזו השיחה הראשונה והאחרונה שלך איתו, לא הייתי מתעמק יותר מדי בדעות שלו.

ובכלל, זה לא שאם הוא יגיד "באמא שלי ..." זה צריך לתת לך איזשהו אינדקציה לאמינות, אבל כשנציג מכירות מכל תחום, אומר משהו שהוא לא "וודאי" -

דברים בסגנון "לא בטוח ש ..", "לפעמים ..." , "כנראה ש...", "ראיתי מקרים ש..."

זה בדרך כלל אומר שהוא עצמו לא בטוח במה שהוא אומר, המשפט ספק אמיתי ספק נובע מאינטרסים שאתה לא מודע להם ולכן ואין שום סיבה להתייחס לזה כעובדה, ואפילו עדיף שלא.

מנסיוני, עדיף לסגור ביטוח דרך הטלפון ולא דרך האינטרנט.

כמו בהלוואה, במשכנתא או קניית מקרר - אחרי שמשסים חברה אחת בשנייה בהצעות, באיזשהו שלב תשים לב שאף אחת מהן לא מוכנה לרדת ממחיר מסויים תדע שהגעת למחיר ריאלי.

עריכה אחרונה על ידי stum
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וובי היא סוכנות ביטוח לכל דבר. אפשרא לנהל מו"מ איתם על ההצעות שלהם ולשפםר לא מעט.

כשהייתי צריך אותם קיבלתי מהם שירות מצויין מול חברת הביטוח.

בניגוד למה שאנשים המליצו פה לסגור טלפונית, אף פעם לא סוגר ביטוחים או דברים דומים טלפונית. שישלחו במייל משהו כתוב ואחרי שאקרא אאשר. לא לוקח סיכון של אמרתי אמרת.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...