Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיוני שיש בטרקטורון רק 4 פיוזים?

yoni11551
שימו לב! השרשור הזה בן 1248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי טרקטורון קימקו מקסר ואני רוצה להוסיף שקע מצית, בשביל זה אני מחבר מפצל פיוז לאחד הפיוזים ומוסיף לו גם שקע מצית... כמו שאני רואה קיימים רק 4 פיוזים בטרקטורון.. זה הגיוני או שאולי יש עוד פיוזים שנמצאים במקום אחר?

איזה פיוז יהיה לי כדאי לפצל?

לאן שייך כל פיוז?

122507246_787084492130784_3395855818155626667_n.jpg

122129275_790360284857630_6056021613406156467_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני או לא, זה המצב .
ובעצם זה טרקטורון, לא משאית. כמה פיוזים צריך שם?

בכל אופן, תתחיל מזה של ה15A spare.
הוא כנראה פיוז האביזרים הפנוי שלך.

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, khc כתב:

הגיוני או לא, זה המצב .
ובעצם זה טרקטורון, לא משאית. כמה פיוזים צריך שם?

בכל אופן, תתחיל מזה של ה15A spare.
הוא כנראה פיוז האביזרים הפנוי שלך.

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

מה התפקיד של פיוז spare? כשמו כן הוא? ספייר? כלומר הוא נמצא שם לספיר ולא מעביר חשמל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שפיוז ספייר לא מוזן כלל, ונמצא שם פשוט כספייר, למקרה צורך.

בכל אופן קל מאוד לגלות זאת עם נורת ביקורת

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא מבין למה צריך לפצל פיוזים. תתחבר ישירות למצבר או לחוט שמוזן ממנו, שים פיוז על הקו וזהו.
שים לב שאולי תרצה שיהיה מתח בשקע שלך רק אחרי סוויצ' ואז אפשר להשתמש בממסר.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, shellcase כתב:

אני גם לא מבין למה צריך לפצל פיוזים. תתחבר ישירות למצבר או לחוט שמוזן ממנו, שים פיוז על הקו וזהו.
שים לב שאולי תרצה שיהיה מתח בשקע שלך רק אחרי סוויצ' ואז אפשר להשתמש בממסר.

איך מתחברים ישירות למצבר? רציתי לפצל את הפיוז של התאורה עם מפצל (כמו בתמונה), להוסיף למפצל עוד פיוז ולחבר אליו את החוט האדום של השקע מצית ואת החוט השחור שיוצא מהשקע מצית לקדוח לשלדה... כדאי לעשות משהו אחר?

DC428852-F223-48C6-9F0E-E7D1334087E9.png

A1659035-73E7-4717-8727-FBBAF46E9849.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, talbin1212 כתב:

איך מתחברים ישירות למצבר? רציתי לפצל את הפיוז של התאורה עם מפצל (כמו בתמונה), להוסיף למפצל עוד פיוז ולחבר אליו את החוט האדום של השקע מצית ואת החוט השחור שיוצא מהשקע מצית לקדוח לשלדה... כדאי לעשות משהו אחר?

למצבר? סופית מתאימה לחוט ולהתחבר למצבר, אענה לך בכנות - אם אתה לא מבין את זה לבד, אל תתעסק במערכת החשמל עד שלא תלמד עוד קצת.

תאורה זה לא המקום הנכון להתחבר אליו, מדובר במעגל שהזרם בו גבוה יחסית ואתה לא רוצה להוסיף לחיווט שלו עוד צרכנים.
לא צריך לקדוח שום דבר לשלדה, תמצא בורג ותתחבר אליו, למה להחליש את השלדה?

בלי קשר לנושא - למפצל פיוזים לא צריך להוסיף פיוזים, הוא מגיע עם מקום ל2, אחד לקו המקורי ואחד לקו המפוצל.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, shellcase כתב:

למצבר? סופית מתאימה לחוט ולהתחבר למצבר, אענה לך בכנות - אם אתה לא מבין את זה לבד, אל תתעסק במערכת החשמל עד שלא תלמד עוד קצת.

תאורה זה לא המקום הנכון להתחבר אליו, מדובר במעגל שהזרם בו גבוה יחסית ואתה לא רוצה להוסיף לחיווט שלו עוד צרכנים.
לא צריך לקדוח שום דבר לשלדה, תמצא בורג ותתחבר אליו, למה להחליש את השלדה?

בלי קשר לנושא - למפצל פיוזים לא צריך להוסיף פיוזים, הוא מגיע עם מקום ל2, אחד לקו המקורי ואחד לקו המפוצל.

אחי זה מה שעשיתי והשקע מצית שהוספתי לא מקבל חשמל,

חיברתי מפצל לפיוז של התאורה, למפצל חיברתי 2 פיוזים, אל החוט האדום שיוצא מהמפצל חיברתי את החוט האדום שיוצא מהשקע מצית ואת החוט השחור שיוצא מהשקע מצית ליפפתי סביב בורג שנמצא בטרקטורון... מה שקיבלתי זה שהתאורה עובדת כרגיל אך השקע מצית לא מקבל חשמל

על מה דילגתי? למה השקע מצית לא מייצר חשמל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...