Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו ממש (ממש) רוצה לקנות את הרכב שלי, אני צריך לחשוש?

pooh-bear
שימו לב! השרשור הזה בן 1249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא קונספירטור גדול, אבל הפעם זה עבר אפילו את סף החשדנות שלי, אז הנה הסיפור:

לפי כמה חודשים (מתישהו ביולי השנה) מצאתי פתק על הרכב, ניסוח סטנדרטי, אם אתה מעוניין למכור תתקשר אלי וכו'. מכיוון שהרכב שלי חונה בחניה פתוחה לגמרי ונגישה לחלוטין מהרחוב לא ייחסתי לזה חשיבות, חשבתי שאולי זה מישהו שקלט שזו פוקוס טיטניום, הסתכל וראה שהיא גם ידנית והבין על מה מדובר, או סתם מישהו שראה שאני שוטף את הרכב לבד והחליט שהוא בטח שמור נורא, או כל סיבה מוזרה אחרת. באותה תקופה @windsurfer בדיוק מכר את הפוקוס שלו אז נתתי לו את הטלפון, וממה שהבנתי ממנו הבן אדם חיפש משהו זול וכנראה לא הבין באיזה דגם מדובר, ובכל אופן לא היה מעוניין.

בסך הכל, סיפור סביר לגמרי. קורה לכולם כל הזמן.

ואז הגיע הטוויסט: היום (באופן די חריג בתקופה האחרונה) נסעתי למשרד. מדובר במגדל משרדים תל אביבי מרכזי, חניון סגור, קומה 3-, בין מאות ואלפי רכבים אחרים. אחרי בערך שלוש שעות במשרד יצאתי חזרה הביתה, וגיליתי פתק, רק על הרכב שלי, מאותו בן אדם בדיוק! (עם אותו מס' טלפון ושם), כתוב בכתב יד.

אני צריך להתחיל לחשוש? מישהו רוצה לרמוז לי משהו? מישהו ממש ממש חם על הפוקוס שלי (שבשיא הכנות, היא לא הכי שמורה בעיר, קצת קילופי לכה, שריטות וצבע דהוי)? האטיופים הגיעו גם אלי לשכונה (ביחד עם המיקרו)?

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על רגל אחת לדעתי אתה צריך לחשוש יותר מאלה שרוצים את הרכב שלך אבל לא משאירים פתק עם טלפון ושם (גנבים יענו).

אבל מודה שלא חשבתי על זה לגמרי לעומק. אולי יש משהו שאני מפספס

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסר דאגה מליבך, גם הגנב הכי קהה בקלמר יודע לא לגנוב פוקוס דור 3, בטח לא אחת ידנית. זה נשמע לי כמו שיעור ראשון בבי"ס לגנבי רכב, אי שם ברש"פ.

• מעניין 1

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, יבגניפ כתב:

גם מה הסיכוי שהפתק היה שם עוד לפני?

אני די משוכנע שהוא לא היה - הייתי רואה אותו ברבע שעה נסיעה מהבית למשרד. אבל אני לא בטוח ב-100%.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear
  • רעיון טוב! 1

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם פוקוס על הפוקוס, או שהזכרון שלו לא בפוקוס.

המשך בדרכך, אבל השאר בפוקוס.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • מצחיק 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדרך כלל לא מתייחס לפתקים על הרכב, כי אצלי זה דבר בשגרה שנים. ( רכב שמור מושך אנשים)

אבל אם אתה מעניין למכור את הרכב, לא הייתי שולל שיחה לבדוק מי זה ועל מה מדובר. את אחד הרכבים שלי  מכרתי פעם  בגלל בחור שהיה מגיע כמעט חודש שלם מתחת לחלון ולא מניח לי לרגע. אפילו לקח אותי יום אחד לחמולה שלו שישכנעו אותי למכור. יש קונים חמים על רכב מסוים, שווה לבדוק בזהירות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, pooh-bear כתב:

הסר דאגה מליבך, גם הגנב הכי קהה בקלמר יודע לא לגנוב פוקוס דור 3, בטח לא אחת ידנית. זה נשמע לי כמו שיעור ראשון בבי"ס לגנבי רכב, אי שם ברש"פ.

אלא אם הם צריכים אותה לחלקים אתה יודע...

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, m3x7r3m3 כתב:

אלא אם הם צריכים אותה לחלקים אתה יודע...

זה רכב מאוד לא נפוץ, להבנתי הם מתרכזים ברכבים נפוצים, בעיקר בשוק המוניות (ששם גם יש המון מה לתקן וגם לא מעט חאפרים שישמחו לתקן בחלקים "לא מקוריים").

בוא נגיד שאת ה-C5 שלי החניתי פעם בלילה ליד גבע (כדי לאבחן רעש שקרה רק בהתנעה קרה), יוסי לא הבין למה אני מפחד שיגנבו אותה כשהוא הציע לי להשאיר את המפתח באגזוז...

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שזה לא ברשימת הרכבים הגניבים ביותר כן?

אבל אם צריכים חלקים אז יגנבו גם קסארה ישנה.

יש להם שני מצבי הפעלה לגנבים, אחד זה גונבים רכבים פופולריים לחלקים (יענו מגדילים את ההיצע לפני שיש ביקוש), השני זה גניבת רכב לפי הזמנה (לא בהכרח לגנוב לפו הדוב, אלא צריכים חלקים לפוקוס שנים X-Y, עדיפות לצבע לבן פנינה).

במצב השני אפשר למצוא גם רכבים מאוד "מוזרים" שנגנבים

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על סוחר רכב  שמסתובב בעיר/ באיזור ומפזר פתקים על רכבים רנדומליים שנראים לו כמשהו שהוא יכול לקנות בזול ולמכור ביותר יקר.
יש סיכוי טוב שנפלת במזל על אותו סוחר רכב שבדיוק פיזר פתקים בעבודה שלך.

אתה יכול לבדוק את זה, תתקשר אליו ותגיד לו שקיבלת את הפתק על הרכב שלך, אם הוא ישאל אותך "איזה רכב" תדע שהוא סוחר רכב.

• רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סוחרים שזו השיטה שלהם לאתר מכוניות. קרה לי גם פעם עם ה- C4vts. בהתחלה חשתי מוחמא מאד, לאחר מכן לקחתי את הילד לגן ברגל וראיתי שעל כל אוטו חמישי בערך הבחור שם פתק בכתב יד. יכול להיות שהוא מאד לואוטק, או שהוא מצלם באיכות גבוהה או פשוט טורח לכתוב ידנית כי לדעתו זה מסייע לאותנטיות.

התאוריה גם מתחברת עם כך שהוא לא באמת ידע באיזה רכב מדובר כשווינדסרפר התקשר...

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מהמר שששמו את שני הפתקים באותו המקום, דהיינו בחניון בעבודה, או ליד הבית.

ואתה באחת מהפעמים לא שמת לב וגילית את הפתק רק למחרת.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין על מה כל הבאזז בשרשור.

הקורונה עשתה אותך פרנואיד קמעה ?

מעוניין למכור? צור איתו קשר ותתקדמו (גם אם סוחר,תגבש מחיר)

לא מעוניין למכור? עדיין צור קשר,שלח הודעה קצרה שאתה לא מעוניין,וביי

צרות של עשירים,הלוואי עליי - מסנן ילדים וסוחרים על בסיס יומי סטייל "אחי תחתוך לי 25% עכשיו אני בא עם שטרות !!!11"

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת פראנויה. הטריד אותי למצוא פתק בקומה 3- בחניון סגור, בכתב יד, ממישהו ששם לי פתק לפני כמה חודשים ודי בוודאות לא מחפש בנרות את הדגם הספציפי, אחרת היה קונה את זה של ווינדסרפר.

תכל'ס יצאתי חומוס לגמרי. מתברר שגוגל מכיר את הבחור: https://whois-il.com/phone/0527082194

מצד שני, אם בכל זאת אני נעלם בפתאומיות, לפחות תדעו מתי להתחיל להיזהר 🕵️‍♂️

• אהבתי 1

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...