Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן אלמרה 2005 לא מניע

shmizan
שימו לב! השרשור הזה בן 1290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתחיל מהסוף:

במוסך לא מצאו שום בעיה, המצבר חדש, סטארטר בסדר, אלטרנטור בסדר, המחשב מראה שהכל תקין.

לפני בערך שבועיים האוטו התחיל להתקשות בהתנעה, אך כל פעם הצליח. מכיוון שהמצבר היה בן 5 וחצי, הבנתי שהוא כנראה גוסס.

זה החמיר עם כל יום שעבר, עד שביום חמישי (לפני 4 ימים) הוא לא הניע בכלל, התנעתי עם בוסטר ונסעתי להחליף מצבר.

מצבר חדש 60Ah הוחלף באותו היום. אתמול ירדתי לבדוק והרכב לא הניע פעמיים. היום ניסיתי להניע שוב 3 פעמים ושוב לא הניע.

ניידת שירות של הגרירה הגיעה כדי לבדוק לפני שאני גורר למוסך ופתאום הרכב הניע כמו שצריך.

כלומר יש סטארטר, ובדיקה שעשיתי אתמול מראה שהמתח במצבר במצב מכובה של כמה שעות עמד על 12.5V - תקין.

הבחור של הגרירה אמר שכנראה המצבר והסטארטר בסדר, ושאולי יש לכלוך במסנן דלק ושיבדקו במוסך.

כאמור במוסך לא גילו כלום, המחשב מראה שהכל תקין לגמרי, אבל הוא מבקש שאני אגיע שוב כשהאוטו לא יניע בכלל כי אין לו מה לבדוק עוד בינתיים.

הבעיה היא שאני גר מרחק שעה נסיעה מהעבודה ובכל יום שאני לא מגיע אני צריך לקחת חופש, ולמרות שמנסים להתחשב בתקופת הקורונה, אני לא יכול להמשיך לחכות למוסך ככה עד שהאוטו פתאום לא יניע, אם מצב כזה בכלל יקרה. מה גם שאני לא רוצה להיתקע שעה מהבית עם אוטו לא מניע.

מה יכולה להיות הבעיה?

מה כדאי לעשות?

ברור לי שאני יכול להכניס את האוטו למוסך מורשה אבל אני לא בטוח ששם ידעו לאבחן כמו שצריך, ורק על חיבור למחשב הם רצו ממני (בערך) 350 שקל בלי מע"מ (לפני שנתיים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי לפני 5 שנים ניסאן אלמרה 2002 עם בעיה מאד דומה של משחקים בהנעה עד שבסוף לא הניע בכלל, ולאחר שעבר 2 מוסכים שלא גילו שום בעיה, התברר שהבעיה היתה חיישני קאמשאפט למרות שבבדיקת מחשב זה לא עלה, צריך להחליף את 2 החיישנים אחרת זה לא עובד טוב,  לא יודע אם זה הבעיה אצלך אבל כדאי לבדוק את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Audi-T כתב:

מה קורה שלא מניע, יש סטרטר?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

כן, יש.

לפני 43 דקות, yba כתב:

היה לי לפני 5 שנים ניסאן אלמרה 2002 עם בעיה מאד דומה של משחקים בהנעה עד שבסוף לא הניע בכלל, ולאחר שעבר 2 מוסכים שלא גילו שום בעיה, התברר שהבעיה היתה חיישני קאמשאפט למרות שבבדיקת מחשב זה לא עלה, צריך להחליף את 2 החיישנים אחרת זה לא עובד טוב,  לא יודע אם זה הבעיה אצלך אבל כדאי לבדוק את זה

מעניין, אקרא על זה. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש שני חיישנים אז כנראה אחד לגל זיזים (קאמשאפט) ואחד לגל ארכובה (קראנקשאפט).
אם הם לא יקרים מדי, הייתי מחליף אחד אחד.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימים האחרונים אני מצליח להניע רק אם אני מפמפם גז תוך כדי ההנעה.

ממה שהצלחתי למצוא, זה יכול להיות קשור למזרק דלק או מסנן דלק, זה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...