Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

אני מסתכן באזהרה

פחחחחחחחחח

זה מה שיקרה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני קורא בכל מיני כתבות מכל העולם (במיוחד מארצות הברית, אבל לא רק), היא שהאנשים עייפים. לא אכפת להם יותר אם יש קורונה או אין קורונה. לא כולם, כמובן, אבל מספיק כדי שזה ישפיע. רוב מדינות ארצות הברית חוות עכשיו עליה בכמויות החולים, וחלקן שוברות שיאים. אף אחד לא חושב אפילו על סגר חדש, ואפילו לא על צמצום. תנועת הטיסות הפנימיות בארה"ב עלתה מ-80K ליום בשפל באפריל ליותר מ-600K בימים האחרונים. נכון, זה לא 2.5 מיליון של לפני הקורונה, אבל זה עדיין פי 5 ויותר. ואל תשכחו שרוב הנסיעות העסקיות לא מתרחשות כעת.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, sperial כתב:

אני מסתכן באזהרה

פחחחחחחחחח

זה מה שיקרה.

אמרתי זה מה שצריך לקרות, לא שזה מה שיקרה, לצערי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף הבינו שמגיע לנו מתווה פיצוי על אפריל-יוני

ראש הממשלה אמור להודיע על זה עד יום ראשון

לפני כשעה, sperial כתב:

טרנספורטר, אתה מתרשה להבין? כבר חודשיים שאני כותב לשחרא בהדרגה ובאופן מבוקר. אבל אתה לא מבין שמה שדופק את הסקטור שלך הוא הממשלה שמשחררת בלי בקרה ובלי אכיפה, והקהל ששם פס ארוך על הכללים וגורם להתפרצות.

את האופי של האנשים לא ישנו

ואת המחלה כנראה לא יעצרו בקרוב

בהתאם לזאת יש אישרו מופעי תרבות

מנסים ללחוץ ל 500 איש, נקווה שזה יקרה השבוע ולא ידחה לשבוע הבא

לפני כשעה, garicho כתב:

לפי מה שאני קורא בכל מיני כתבות מכל העולם (במיוחד מארצות הברית, אבל לא רק), היא שהאנשים עייפים. לא אכפת להם יותר אם יש קורונה או אין קורונה. לא כולם, כמובן, אבל מספיק כדי שזה ישפיע. רוב מדינות ארצות הברית חוות עכשיו עליה בכמויות החולים, וחלקן שוברות שיאים. אף אחד לא חושב אפילו על סגר חדש, ואפילו לא על צמצום. תנועת הטיסות הפנימיות בארה"ב עלתה מ-80K ליום בשפל באפריל ליותר מ-600K בימים האחרונים. נכון, זה לא 2.5 מיליון של לפני הקורונה, אבל זה עדיין פי 5 ויותר. ואל תשכחו שרוב הנסיעות העסקיות לא מתרחשות כעת.

אנחנו ממש קרובים להחלטה שכל אחד יצטרך להיות אחראי על עצמו

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שזו תפיסה שגויה ובלתי אפשרית לביצוע. אלא אם כולם ישארו בבית.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, sperial כתב:

שזו תפיסה שגויה ובלתי אפשרית לביצוע. אלא אם כולם ישארו בבית.

ממש לא

אני כל  היו מסתובב בהמון מוקדים

שם מסכה  ולא מתחבק עם אף אחד.

אבא שלי לעומת זאת לא מסתובב פחות ובשעות שונות מהשעות שאני עושה את זה

לשם זה הולך בכל מקרה

נקווה שיעלו מחר את ההגבלה מ 250 ל 500

ואנחנו על הגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עוטה מסיכה - אבל המסיכה שלך כמעט לא מגנה עליך. היא סופגת את הליחה שאתה פולט וכך מגנה על אחרים. לעומת זאת המסיכות שעוטים אחרים מגנות עליך. מסיבה זו, וכן הצורך בשת"פ בשמירה על מרחק של שני מ', הסיסמה של "כל אחד ידאג לעצמו" נבובה. חייב להיות שיתוף פעולה מלא של כל (או, לפחות, מרבית) האוכלוסיה. ועם רמת המשמעת בישראל זה לא קורה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, sperial כתב:

אתה עוטה מסיכה - אבל המסיכה שלך כמעט לא מגנה עליך. היא סופגת את הליחה שאתה פולט וכך מגנה על אחרים. לעומת זאת המסיכות שעוטים אחרים מגנות עליך. מסיבה זו, וכן הצורך בשת"פ בשמירה על מרחק של שני מ' הסיסמה של "כל אחד ידאג לעצמו" נבובה.

ובגלל זה

במקום לתת מענקים לכל העצמאים בהמשך

שיעלו את התקציב וייגדילו את הפיקוח

זה מאוד פשוט

הרבה יותר פשוט מלהוציא שוב 40 מיליארד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערוץ היסטוריה שאני עוקב אחריו ביוטיוב עשה ספיישל המוות השחור בעקבות הקורונה. מדהים כמה היסטוריה חוזרת על עצמה. מעניין לראות כיצד תגובות שונות של ערי מדינה באירופה הביאו לתוצאות שונות לחלוטין.

מילאנו אימצה גישה סופר דרקונית כל אדם שרק התעטש נזרק לבית ונעלו את הדלת עם שרשראות. (סטייל מה שעשו בסין) עברה את המגפה במצב קל יחסית בהשוואה לשאר אירופה.

ערים שאימצו מדיניות של סגר חריף ביותר ריסקו לחלוטין את הכלכלה, אך גם התאוששו הרבה יותר מהר כלכלית בהשוואה לערים שאימצו מדיניות של ״חצי קלאץ״. 

בקיצור שווה צפייה

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך ניו זילנד איך? כל כך התרברבתם שהצלחתם לעצור את זה ואתם עושים טעות של טירונים בביקרות גבולות שלכם? כל מה שהייתם צריכים לעשות זה לבדוק את הנכנסים אליכם... כל כך קשה?

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטעות לא היתה בביקורת הכניסה. שתי הגברות הוכנסו לבידוד ממשלתי, לפחות אחת היתה עם תסמינים, ואיכשהו שחררו אותן לפגוש את קרובתן הגוססת (שבינתיים נפטרה). בטוח שיכלו לבצע את הפעולה בלי להפגיש אותן עם חצי האי.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, sperial כתב:

הטעות לא היתה בביקורת הכניסה. שתי הגברות הוכנסו לבידוד ממשלתי, לפחות אחת היתה עם תסמינים, ואיכשהו שחררו אותן לפגוש את קרובתן הגוססת (שבינתיים נפטרה). בטוח שיכלו לבצע את הפעולה בלי להפגיש אותן עם חצי האי.

לא ידעתי אתזה, מעניין

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, Transporter כתב:

טוב חברים

הבטחתי הקלות

קבלתם

קבלנו

נשאר רק אישור לקיום מופעים באוויר הפתוח עד 10,000 איש ויהיה לכם שקט ממני

104320676_10158633513599266_7150049861766305813_o.jpg

הקפיצה מ500 ל10K היא קצת יותר קיצונית.

הגדילו פי 2,אתה מדבר על פי 20.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, sperial כתב:

או! אני שמח שתיקנת את עצמך (כתבת לפני שני עמודים משהו שונה, אבל זה לא משנה).

ממה שהבנתי ארדרן (כפרה עליה באמת) אמרה שהם יבטלו את כול האופציות האלה ליציאת "חמלה" מבידוד. לא נראה לי שהם יתנו לזה לקרות שוב.

נראה.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...