Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

מקס, אולי אתה צודק ברמת הפרט, אם כי להדביק מישהו בגלל טעות כזו זו סיבה טובה לתביעת רשלנות שמנה. אבל מה שקרה אתמול היה לא פחות מ-40 בדיקות חיוביות כזובות, וזה כבר יכול לגרום לסתימה של מחלקה וחצי בבית חולים. זה כבר משפיע ברדיוס גדול.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כבר עובדים במגזר הציבורי שיצאו לחופשה, אבל הכי קל להגיד דברים שלא יודעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, EliC25 כתב:

יש כבר עובדים במגזר הציבורי שיצאו לחופשה, אבל הכי קל להגיד דברים שלא יודעים.

מדבר על עובדי מדינה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, sperial כתב:

מקס, אולי אתה צודק ברמת הפרט, אם כי להדביק מישהו בגלל טעות כזו זו סיבה טובה לתביעת רשלנות שמנה. אבל מה שקרה אתמול היה לא פחות מ-40 בדיקות חיוביות כזובות, וזה כבר יכול לגרום לסתימה של מחלקה וחצי בבית חולים. זה כבר משפיע ברדיוס גדול.

עדיין לא אישיו ברמת המאקרו, בטח לא כמו 40 שליליות שגויות

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק טוב מבחינתי שהם יודעים לזהות ולהודות שהם טעו. המספר לא גדול במיוחד, נאמר פה בעבר ש 1% מהבדיקות יוצאות חיוביות למרות שהן אמורות להיות שליליות כחלק מדיוק הבדיקה הזו, ככה שאם האמרה הזו נכונה יש לנו בכל מקרה מספר מקרים שליליים בכל יום שמדווחים כחיוביים.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, halperin96 כתב:

מדבר על עובדי מדינה.

כי עובדים מנהלתיים במשרדים השונים לא מקבלים כסף מתקציבים שונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, m3x7r3m3 כתב:

גדול אבל בינינו מכיוון שאני מכיר אותך כ-15 שנה, אתה לא קנית OLED מכסף שאין לך.

אגב אני מהמר ב-99% שאין סיכוי שתזהה אותי רק מהשם הפרטי, כי הכינוי כאן הוא לא הכינוי שבו הכרת אותי בפורום אחר.

אני כן אתן כמה רמזים:

1. זה היה ב-HWZone.

2. תחשוב כמה פעמים בחייך היית בבית שמש ומה עשית שם.

3. יש לזה (כמובן) קשר לבשר ומנגל

בוא נכניס קצת כיף לשרשור קורונה הזה

מתחיל לצלצל מוכר, אבל בשמות אני גרוע. בהחלט מזכיר נשכחות, ומזכיר כמה זקן אני נהיה.

בכל אופן, ברור שזה לא מכסף שאין לי, זה לא ימנע מהמשפחה שלי לאכול כרגיל או לשלם שכירות בשנה - שנתיים הקרובות גם אם לא נעבוד.

אבל פייר, בראיה לאחור, ברור שהייתי מעדיף את הסכום הזה במזומן, הייתי מעדיף לא לחתום על חוזה שכירות לדירה גדולה יותר לשלוש שנים והיינו מצטופפים עם 3 ילדים בדירת 4 חדרים, ועוד כל מני הוצאות שהן לא ממש ממש נחוצות.

מצד שני, אם המשבר הזה היה מגיע עוד שנתיים כאשר כבר אין לי תשלום למטפלת + גנים פרטיים והחלק העיקרי של המשכנתא היה נגמר, זה בקושי היה מזיז לי.

אז כמו שאומרים, במבט לאחור כולם רואים 6/6.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, EliC25 כתב:

כי עובדים מנהלתיים במשרדים השונים לא מקבלים כסף מתקציבים שונים?

יותר מידי שונים יש לך במשפט,לא מבין מה אתה מתכוון.

עובדי משרד האוצר/משפטים/בריאות-שהם עובדי מדינה,לא קבלנים/פרילנסרים וכו' או עובדים או בחופשה בתשלום.

והחל מהשבוע הבא חתמו הסכם שעד סוף אפריל חצי על חשבונם וחצי על חשבון המדינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Transporter כתב:

אם ישחררו את כל המשק חוץ מהפנאי יהיה יותר תקציב כדי לתת לנו. כן

שוב לא צריך להיות דוקטור לכלכלה כדי לדעת שאם מתחם סינמה סיטי לא יעבוד עד ינואר יש סיכוי טוב שהוא לא יצליח להחזיק

ככה גם פארקי מים, לונה פארק, מסעדות בחופי ים וכו'

באופן כללי רווח במסעדה נע בין 10-20% כש 20% מרוויחה מסעדה שמנוהלת כמו גרמניה הנאצית

אם תקח מסעדה שיכולה להכניס 250 איש

ותגיד לה מאשר לך להכניס רק 100 כדי שלא יהיו קרובים אחד לשני

אני בספק אם שווה לה לפתוח בכלל

אתה חייב להבין שההוצאות שכל העסקים דואגים מהם הן הוצאות קבועות שלא תלויות בנו

אף עסק לא יוותר מחר על המחסן של המסעדה שלו, או על החדרי שיעורים של החדר כושר, או על איזור קבלת פנים של האולם אירועים, כדי לשלם פחות שכ"ד

ההוצאות האלה הולכות עם העסק עד שיחזרו לשיגרה

והוא יצטרך את העזרה הזאת עוד חודשיים עוד 4 חודש אם יכריחו אותו להשאר סגור

התרחיש הכי הגיוני במקרה הזה הוא שמחיר השכירות ירד משמעותית. לבעלי הנכס יהיו שתי אפשרויות- להוריד שכירות או להישאר בלי שוכר בתקופה שבה הסיכוי שלו להכניס שוכר חדש באותם התנאים הוא אפסי. החברות הגדולות, כמו ביג, הבינו את זה כבר בהתחלה וויתרו לשוכריהן (חוץ מאלה שמשיכו לפעול כמו סופרים) על שכר הדירה לחלוטין לתקופת המשבר, ובטח יעשו התאמה אחרי זה בהתאם לפדיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Nemesis אפשר להמשיך להעלות נשכחות בפרטי, כמובן שלכל אחד יש את הזמן שמבחינתו משבר כזה הוא אופטימלי. אבל יש כאלה שממונפים מספיק כדי שזה יפיל אותם.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להיות ממונף מספיק בשביל שאף אחד לא ירצה לתת לך עוד טיפה.

אפשר לגלגל הלוואה על הלוואה ולקוות לטוב,אבל ברגע שהברז נאטם ואתה עם המון חוב ואפס הכנסה מתחילות הבעיות.

ואני לא רואה שהבנקים רצים לתת הלוואות לבעלי מסעדות שעשו שיפוץ ב700 אלף שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאלה שממונפים עד לרמה שבריזה קטנה בשוק תמוטט אותם, הפעם אנחנו מדברים על צונאמי כלכלי לא בריזה

• מבאס 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, ChemGuy85 כתב:

לא אמרתי שיש קשר. הצגתי את הויטרינה כדוגמא ללוזרים שעומדים בתור בשביל להיכנס למסעדה. בנוגע למסעדות יוקרה אני לא אשלם כסף על אווירה ובחורות על הבר. 

אבל זה לא אותו דבר

אני גם שונא לעמוד בתור בחנויות בגדים וברמי לוי אז אני מזמין באינטרנט

אבל אין קשר בין הדברים

במקומות שאני דברתי עליהם אתה לא עומד בתור. המקום סגור בגלל שהגיע ללימיט שלו או לחלק גדול מהלימיט ואז מתחילים לתעדף אנשים לפי התחייבות לחשבון כזה או אחר, או מראה, או גם וגם

בויטרינה אין שום דבר כזה, בעל הבית בחר במודע לשים מעט שולחנות וכסאות כדי ליצור תור

הוא יכל  לעשות הרבה יותר הושבה. לא בא לו.

אבל כן זה אחד ההמבורגרים הכי טעימים בת"א

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...