Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, Transporter כתב:

לא נראה לי שקמת יום אחד וראית מינוס 30%

הירידה הייתה מאוד הדרגתית במיוחד אתה עם כל הנבואות שלך מחודש פברואר יכלת לצאת בזמן אם כלכך היית בטוח במספרים השטותיים שרשמת כאן

יכלת בכל יום לעזוב הכל ולשבת על הגדר או לדלל.

לבעל עסק אין אפשרות למכור את העסק ולחזור עוד חצי שנה.

ובניגוד לעסק

אם אתה תשב רגל על רגל ותסתכל על התיק הוא יחזור לעצמו לבד

כל מה שירד יעלה בחזרה (וזה כבר עכשיו קורה: צימצמנו ממינוס 35% למינוס 15% שזה המון)

צודק, יש לי כדור בדולח - ב 24/2 הוא אמר לי שהבורסות ירדו בין 20 ל 50% , אבל רק בעוד שנה המערכת תתהפך

לכן אל תאמין למלכודת הדובים עכשיו, כולם בטוחים שהעצירה הכמות החולים היא קבועה, חכה ביום ראשון פותחים את המשק (גם את זה כדור הבדולח אמר לי ב 28/2 וכתבתי שאחרי פסח נצא מהסגר).  תוך שבועים כמות החולים עולה והבורסה בת"א צונחת שוב.

בנוסף כדור הבדולח ב 24/2 סיפר לי שהחרדים ידבקו מהחילונים ולכן ההדבקה תתחיל מאוחר יותר, אבל שזה יתחיל זה ירוץ כמו בשריפה בשדה קוצים.

וכתבתי בדיוק, אלעד/בני ברק/קרית ספר. 

בדיוק מה שקרה.  

יש עוד כמה נבואות שרשמתי פה, אבל לא כולם התגשמו עדיין, ככה זה נבואות , ברגע שאתה רואה אותם ומספר אותם לאחרים הכל משתנה.  

בתאריך 24.2.2020 בשעה 13:20, korola כתב:

נניח במקרה הגרוע ביותר (שאני לא מקווה לו , וחושב שהמקרה הראלי יהיה הרבה פחות חמור),

שנה של הקפאת העולם.. 50% חולים מהעולם.

מתוכם 5% מתים , שזה 2.5% מהאוכלוסייה - שימו לב שבכל שנה מתים בכל מקרה 1% מהאוכלוסיה.

רוב המתים יהיו מעל גיל 60 - רובם פנסיונרים - קשה להגיד את זה כי אלו ההורים שלו , הסבאים והסבתות שלנו.

אבל הם בעיקר צרכנים ולא יצרניים , כלומר הכלכלה לא תיפגע מזה שהם יעזבו אותנו 5 שנים קודם מהתאריך הצפוי.

אבל, כן תהיה פאניקה והמדדים עלולים לרדת 20% או 50% אפילו , אבל בתום השנה שהמערכת תתהפך המדדים יקפצו לשמים בחזרה,

כי המפעלים קיימים , אמצעי הייצור קיימים ויהיה צורך למלא את המלאים מחדש.

אם להאמין לסין אז הם בתהליך התאוששות, אבל נניח שלא מאמינים להם , אז עדיין כל המודלים מראים שתוך כמה חודשים הם יעברו את הפאזה של ההגברות ויעברו להתאוששת.

והעולם בפיגור של חודשיים אחריהם.

בתאריך 28.2.2020 בשעה 21:24, korola כתב:

מתוך 100 חולים - 80 באמת לא צריך לעשות איתם כלום, מיטה , מים ואוכל - אבל צריך מישהו שישרת אותם, ינקה להם את המיטה ויטפל בהם.

20 יעברו מחלת שפעת קשה, רוב ה-20 יצטרכו חמצן וניתור צמוד.

5 מתוך ה-20 יגיעו למצב שהם צריכים להיות מורדמים ומחוברים למכונת הנשמה למשך 4 ימים, זה אומר ניתור מלא 24 שעות ביממה,

הרדמה והנשמה 24 שעות ביממה 4 ימים , זה הטיפול שיציל את החיים שלהם.

במקרה כזה צריך צוות שלם 24 שעות מסביב לחולים האלה.

במדינת ישראל (בעצם בכל מדינה בעולם) יש גבול בכמה אנשים (מורדמים ומונשמים) כאלה מערכת הבריאות מסוגלת לתמוך.

ולכן , ברגע שכמות הנדבקים בכל יום מגיעה לסף הזה, הסף שממנו נובע שבעוד 10 ימים לא תוכל לטפל בכולם.

חייבים כמדינה להאט את קצב ההדבקה.

עד עכשיו היינו בשלב של לנסות למנוע או לעכב את ההגעה של הקורונה לארץ, יכול להיות שנצליח לעכב את המצב עוד שבוע או שבועיים.

אבל ברגע שנגיע למספר החולים שהוא הסף שלנו, אני לא יודע מה הוא, אבל הרבה יותר נמוך מהמספר של סין.

אני מניח שזה 2000 חולים ש 400 צריכים אישפוז עם חמצן ו 100 צריכים הנשמה והרדמה.

אז אנחנו בשלב ב'

שלב ב' - אומר סגר , לא על מנת להקטין ל -0 את כמות הנדבקים , אלא על מנת להשאיר אותם על מספר של כ-30 חדשים ביום.

הנקודה הקריטית היא מתי מתחילים את הסגר?

אם מתחילים אותו מוקדם מידי אז יהיו מעט חולים חדשים ביום ויקח לנו המון זמן לעבור לשלב ג'.

אם נתחיל אותו מאוחר מידי אז יהיו כבר הרבה מוקדי הדבקות ולא נצליח להוריד את כמות הנדבקים החדשים,

יהיו עומס על מכונות ההנשמה.

בבתי החולים יתנו עדיפות חיבור לצעירים למכונות ההנשמה.

ונראה תמונה דומה לזאת שבסין , הזקנים יותר לא יחוברו למערכות ההנשמה ואחוז התמותה אצלהם יהיה גדול יותר.

איך יוצאים מזה ?

או שהקיץ יקטין את כמות הנדבקים, ושלב ג' יגיע באפריל - חג החירות - אחרי פסח יוצאים מהסגר.

או שכמות השורדים מהנגיף תעבור כמות מסויימת ואז יהיה אפשר לחזור לשגרה , אם כמות נדבקים הגיונית.

בתאריך 24.2.2020 בשעה 14:03, korola כתב:

אני רואה שדווקא אתה משליך את מה שאתה רואה בסרטים על המציאות,

בסרטים מריצים שבועות בכמה דקות , אז חושב שמהר במציאות זה שאתה הולך לישון בלילה וקם בבוקר עם 50,000 הרוגים.

אתה באמת מזכיר את יונית לוי מהחדשות לפני 10 ימים , היא אמרה משהו כמו:

זה עדיין לא הגיע לישראל אחרי שבועיים , עיקר המקרים בסין ויש רק כמה בודדים בעולם עם 3 מתים בעולם,

אז סביר להניח שזה לא יגיע לארץ.

במציאות זה לא רץ ככה, תתעלם מסין ותסתכל רק על העולם.

לפני שבועיים היו 457 מקרים , את רובם היה אפשר לקשר למפגשים סינים.

לפני שבוע הגענו בעולם ל 897 מקרים , עדיין ניתן היה לייחס אותם למפגשים אם נגועים אחרים שקיבלו את המחלה מסין

היום יש בעולם מעל 2000 מקרים , אולי אפילו 2400 לפי הדיווח האחרון,

עכשיו כבר את רוב המקרים כבר לא ניתן לקשר לאירוע מסין , אפילו לא הדבקה של הדבקה , אלא הדבקה מקומית כבר.

אתה יכול להיצמד לעובדה ש97% מהמקרים הם בסין, ולהתעלם מהעובדה שהעולם צועד בהכפלה כל שבוע.

אתה יכול כמו יונית להגיד- שאם שבועיים שבעולם היו רק 497 זה לא הגיע לישראל אז כנראה לא יגיע.

אבל עכשיו יש מעל 2000 בעולם

בעוד שבוע 4000

בעוד שבועיים 8000

בעוד חודש 32,000

מבחינתי זה מתפשט מהר, הלוואי וזה יעצור.

אני מנסה לחפש תקווה שמשהו יעצור את הדבר הזה, בהתחלה חשבתי שאולי הקיץ והחום יעצרו אותו.

אבל "סולל הדרך" מסינגפור מדווח שגם חום לא עוצר את החרא הזה.

אבל אני מבין שלך וליונית יש הרגשה שמשהו כן הולך לעצור את זה?

אני יכול לגלות לך עוד משהו (מקווה שרותם לא מגיע לכן).

הוירוס הזה רץ כמו אש בשדה קוצים בעיקר בקהילות דתיות (לא רק יהודים).

אם אתה מכיר את סדר היום של חרדי מאלעד/בני ברק/קרית ספר אז זה עובד ככה.

קמים בבוקר - תפילת שחרית כחצי שעה (שני וחמישי קצת יותר) בבית הכנסת השכונתי

צהריים - מנחה - במקום התפילה בכולל/בישיבה/בבית הספר עם התלמידים וכדומה

בערב - קופצים לבית הכנסת הקרוב וממתינים ל 10 להתחיל ערבית - וכל פעם מתפללים אם 10 אחרים

שבת - תפילה בקהילה - בדר"כ צפופים בבית הכנסת.

עכשיו - נכון הם לא נוסעים לסין , אבל ברגע שהוירוס יגיע למישהו מהם,

זה יתפשט שם בקצב שלא תוכל לעצור אותו.

ואני לא רואה את הרבנים מבינים את המצב וקוראים להם לא להגיע ?

ההיפך אני רואה תפילות המוניות לעצירת הקורונה.

איך זה משפיע עלינו ? קריסת מערכת הבריאות שלנו ואי יכולת לטפל

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, korola כתב:

צודק, יש לי כדור בדולח - ב 24/2 הוא אמר לי שהבורסות ירדו בין 20 ל 50% , אבל רק בעוד שנה המערכת תתהפך

לכן אל תאמין למלכודת הדובים עכשיו, כולם בטוחים שהעצירה הכמות החולים היא קבועה, חכה ביום ראשון פותחים את המשק (גם את זה כדור הבדולח אמר לי ב 28/2 וכתבתי שאחרי פסח נצא מהסגר).  תוך שבועים כמות החולים עולה והבורסה בת"א צונחת שוב.

בנוסף כדור הבדולח ב 24/2 סיפר לי שהחרדים ידבקו מהחילונים ולכן ההדבקה תתחיל מאוחר יותר, אבל שזה יתחיל זה ירוץ כמו בשריפה בשדה קוצים.

וכתבתי בדיוק, אלעד/בני ברק/קרית ספר. 

בדיוק מה שקרה.  

יש עוד כמה נבואות שרשמתי פה, אבל לא כולם התגשמו עדיין, ככה זה נבואות , ברגע שאתה רואה אותם ומספר אותם לאחרים הכל משתנה.  

אני כתבתי כאן בהרבה הזדמנויות שמשברים כאלה זאת ההזדמנות להכנס לשוק

ולא כשהשוק בשיא כל הזמנים כמו שהיה לפני חודשיים ואנשים כאן הציעו בכל מיני פוסטים להשקיע בשוק

כל כמה חודשים יש תיקון כזה או אחר שנותן הזדמנות להכנס לשוק. הקורונה זאת הזדמנות

במצבים כאלה אני אף פעם לא הוצאתי כסף, רק הכנסתי

השוק לא ירד ביום אחד 30% ויכלת בכל אחד מהימים להגיד "טוב ירדנו כבר 10% זה מספיק לי אני יוצא" 

אתה בחרת שלא.

אני קמתי בוקר אחד ואמרו לי מהיום אתה סוגר את העסק, לא מעניין אותנו אם אתה רוצה או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Transporter כתב:

אז אתה שוב חוזר לזה שבמקרה הרע אלפי עסקים יסגרו

אני אומר שהמדינה לא יכולה להרשות שמצב כזה יקרה

.

.

אבל אם אתה אומר לי ששנתיים המשק לא יעבוד אני מצטער להגיד לך זה לא יכול לקרות

אני לא יודע אם אני כותב משהו לא נכון, אבל אני לא זה שמחליט, ואני גם לא יודע מה יהיה. כמו גם לך ולכול חברי הדיון פה, גם לי היו תוכניות שמה לעשות - לא יצאו לפועל. אין לי מה לעשות בנידון אלא להסתכל קדימה ולנסות לשפר את המצב שלי איך שאני יכול.

אני לא זה שמחליט ואני גם לא כותב פה נבואות. אם אתה רואה אופציות אחרות - סבבה, בוא תכתוב אותן.

[יש לי הרגשה שאופציה 2 שלי תיהיה בסופו של דבר קרובה מאוד למה שגם אתה תציע, או שתציע את אופציה 1, אני כבר לא יודע] 

אבל ענית על השאלה. 

אתה רוצה מימון מהממשלה עד שהמצב חוזר לקדמותו - לא משנה כמה זמן זה יקח.

👍

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את השוק, לא באמת הפסדתי הרבה כסף בשוק, הרוב עבר למזומן לחשבון בנק.  

מה שקורה עכשיו בעולם הוא הרבה יותר גדול מישראל, זה אירוע של פעם ב 100 שנה, 

כרגע הבורסה משדרת אופטימיות כי זה מה שמשדרים, לכאורה יש בלימה בעולם, כמות החולים החדשים יורדת בכל העולם.

אבל תראה מה עשו בשביל להגיע לזה?  כל העולם קפוא, לא רק אצלנו. 

כמעט ואין סחר עולמי, כל מדינה מתחילה לחשוב קדימה מה היא הולכת לעשות.

בכל העולם יש ירידה חדה בגביית המסים מהאזרחים..

לא רק בישראל האזרחים היו שקועים בחובות, בכל העולם כמות החוב מטורפת. 

אולי פספסת אבל סין ירתה את הירייה הראשונה, היא הנפיקה מסמך ממשלתי לחברות בסין שהקורונה זה כח עליון שקרה בסין.

המשמעות היא שמבחינת החוזים שחברות סיניות חתמו עם חברות בעולם , זה שהסינים לא צריכים לפצות את החברות על איחורים באספקה,

או על אי עמידה בחוזים.

כרגע כולם מתמודדים על המחלה, אבל בקרוב נתחיל לראות גם התמודדות בינלאומית במישור הפיננסי. 

לדעתי טראפ גאון פיננסי, הוא יעשה שכל בעל חברה היה עושה במצבו, הוא יעשה חתיכת תיספורת לכל מי שמחזיק אג"ח של ארה"ב. 

גם לפני המשבר אמרו שארה"ב לא יכולה ולא תוכל לעולם להחזיר את החוב שלה לעולם,

הוא ימשיך לחלק לאזרחים שגרים בארה"ב המון דולרים.. המון המון המון המון דולרים.

ואז הוא יעשה תיספורת. זה יכול להיות עוד חצי שנה, עוד שנה.. לא יודע מתי. 

ביום הזה הבורסות בכל העולם יצנחו צניחה חופשית. 

וכולנו נגיד יפה שלום לפנסיות שלנו. 

לפני 54 דקות, Transporter כתב:

כי העסק מתקיים במדינה ומשלם המון מיסים למדינה, כנראה הרבה יותר  (באחוזים) משכיר ממוצע שמתפרנס באותה מדינה

לכן אם המדינה כופה עליו לסגור את העסק היא צריכה לדאוג לו שלא יקרוס

ושוב מדובר רק על עסקים שיוכיחו שהם היו מרוויחים לפני שהכל קרה

לא עסקים שעמדו לפני קריסה ומנסים לגלגל את זה על המדינה

לפני 34 דקות, David32 כתב:

אני לא מומחה מיסוי (מזל שיש לנו בשירשור כאלה, יאללה תבדקו את הטענה)

אבל זה מה שמצאתי:

דווקא דוד מצא מסמך יפה, הוא מתאים למספרים שאני מכיר פחות או יותר. 

מערכת המיסי בישראל מכילה 2 חלקים עקריים:

1) מס ישיר על ההכנסה - הרווחים  - מוכר כמס הכנסה

2) מס עקיף על ההוצאות  -  על הרכישות שאנשים עושים - כמו מע"מ, מכס, בלו  וכדומה. 

בארץ המיסים השנתיים הם בערך חצי חצי - 170 מילארד מס הכנסה ו 140 מילארד מה הוצאה. 

עכשיו אני לא יודע למה שחר התכוונן שעסקים משלמים הרבה מיסים .. הרבה יותר משכירים . 

כי מס הכנסה משלמים: חברות על הרווח של החברה, שכירים  על המשכורת שלהם , ועסקים מורשים על הרווח שהצטבר להם בעסק. 

את מס הצריכה (מע"מ) המדינה הסמיכה את החברות והעסקים המורשים לגבות עבורה מכל מה שהם מוכרים. 

מה ששחר לא יודע הוא שבחישוב שנתי מס הכנסה של השכירים הוא בערך פי 7 ממס ההכנסה שהעצמאים משלמים.

רוב העצמאים הם די קטנים ולא משאירים לעצמם הרבה רווח - לפעמים ככה זה ולפעמים זה בכלל שיש להם הרבה "הוצאות מוכרות",

או שפשוט כל המשפחה "עובדת" בעסק ומוציאים לכולם תלושי משכורת.

עסקים גדולים יותר פשוט מתאגדים כחברה בע"מ ובעל השליטה מושך משכרות או דיבדינד. 

זה החלק הראשון.

החלק השני - שיעור באזרחות.

המיסים שכל אחד משלם נועדו לתחזק את המדינה בשוטף, המיסים לא נאגרים במדינה לצורך תשלום ביום סגריר (לזה יש ביטוח לאומי וזה לא מס). 

לדוגמא  - אם אני רוצה להקים עסק

אני רוכש משאית , אני רוכש ציוד הגברה, שוכר מחסן  וזהו אני מפעיל את העסק.

אבל מה מבטיח לי שחוזה שאני חותם על הלקוח באמת מחזיק מים?

למה שהלקוח ישלם?

מה מבטיח לי שאני לא אגיע למחסן בדרך להופעה ואגלה שאין שם כלום? 

מה מבטיח לי בכלל שיהיה כביש סלול עד למקום של ההופעה?

למה הנהג ששכרתי מחזיר לי את הציוד בסוף היום ולא נוסע למכור אותו עם המשאית? 

למזלי אני חי במדינת חוק, מדינה שיש בה משטרה, מערכת משפט, הוצאה לפועל. 

במדינת חוק אנשים נורמטיבים יודעים שהם צריכים לקיים חוזים, במדינת חוק הנהג ששכרתי יודע שאם הוא לא יחזיר לי את המשאית והציוד אז יגיעו אליו בסוף

אבל מישהו צריך לשלם על כל המערכת הזאת?  

לזה בדיוק משמש המס, חברות ועסקים שחיים פה במדינה, משלמים מיסים על מנת שהמדינה תתקיים , כי אם אף אחד לא ישלם מיסים , 

אז לא תתקיים מדינה, לא יהיו כבישים , כנופיות ומאפיות יקבעו את החוקים. 

ומי שירצה לקיים עסק יאלץ לשלם חלק גדול יותר לבוס הגדול.

אכן המשבר מהסוג הזה עלול לגרום לבעיות אמון בין הציבור לממשלה,  ולכן יש אינטרס של הבוס הגדול פה (המלך)

להחזיר את המשק לפעולה, לא בגלל המיסים לשנה הקרובה - זה כלום כולה 300 מילארד שנתי. 

רק שהמערכת תלמד להסתדר גם בשנים הבאות עם פחות מיסים. 

הולכים להעלות מיסים על הכל, והולכים לקצץ יפה במגזר הציבורי שעד כה רק סופר את הכסף ולא מרגיש כלום 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Liviur כתב:

כדי להיות ברור בהקשר הזה:

הכסף הזה מועבר באחת מ2 דרכים:

1. הפקדה ישירה. רוב האמריקאים שמגישים דוחות ומשתמשים בחשבון בנק ישירות לקבל את ההחזר מס או לשלם חוסרים משתמשים בזה.

לא היתה במקרה הזה אף השתהות והכסף הופקד ללא מעט אנשים כבר בתחילת השבוע.

2. הצ׳קים מחולקים יותר מאוחר ולפי מדרגות. כאשר אכן המדרגה הראשונה היא זו שנדפקה. כלומר אנשים עם הכנסה של 0-10000 דולר לשנה. אבל אלו אנשים שמראש ההכנסה הזו לא היתה מה שהם בנו עליו ישירות בדיוק.

1. יש מספיק שלא עדכנו את פרטי חשבון הבנק שלהם אצל ה-IRS. 

2. לא הבנתי את הנקודה שלך. חוץ מזה למה בכלל הצ'קים מחולקים לפי תאריכים ולפי מדרגות? למה לא לשגר לכולם את הצ'קים באותו היום? למה אנשים צריכים לחכות ליוני - יולי - אוגוסט לכסף שלהם? 

r.jpg.cad2e821d467a70a54dec9774cb88512.jpg

44.jpg.c191992905bb383cd361bc7c7cb7b3b7.jpg

אני חושב שהניתוח הפסיכולוגי שלואיס סי.קי עשה בזמנו לטראמפ קלע בול

A gross crook dirty rotten lying sack of shit

לפני 5 שעות, Transporter כתב:

אין קשר בין ויטרינה למסעדת יוקרה

אתה לא הולך ל ARIA או למסה (בימים הטובים שלה 4 שנים אחורה) או לחמארה של רפאל בזמנו בשביל הסטייק הלא טעים שם או בשביל צלעות "סבבה" שעולות 300 שקל

אתה הולך בשביל האווירה, בשביל בחורות, חברים

על הדרך עם האלכוהול  אתה גם אוכל

לא אמרתי שיש קשר. הצגתי את הויטרינה כדוגמא ללוזרים שעומדים בתור בשביל להיכנס למסעדה. בנוגע למסעדות יוקרה אני לא אשלם כסף על אווירה ובחורות על הבר. 

לפני 6 שעות, garicho כתב:

כתבה מעניינת וראיון עם אחד הרופאים בשיבא שמטפל בחולים:

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001325600

מחקרים מן הימים האחרונים חושפים תסמין ייחודי במקרים קשים של מחלת קורונה - קרישי דם בכלי הדם הקטנים בריאות • התסמין לא מוכר ממחלות אחרות • ד"ר איל צימליכמן, שיבא: "הקורונה היא מחלה מתעתעת. היא בעצם שתי מחלות שונות לגמרי מאותו וירוס"

"זו מחלה כל כך מורכבת", אומר ד"ר איל צימליכמן, מנהל חדשנות ורפואה בבית החולים שיבא. "בכל יום אנחנו חושפים מידע חדש על המחלה ואני בטוח שבעוד שלושה חודשים נאמר לעצמנו 'איך לא הבנו את זה'. המחלה הזו כל כך מורכבת וייחודית - ממש לא עוד שפעת - עד שאנחנו לפעמים אומרים לעצמנו בצחוק שאולי בכל זאת מדובר בנשק ביולוגי, אם כי אנחנו לא באמת מאמינים בזה".

אני לא מבין בזה כלום אבל מהקריאה (וההבנה) השטחית שלי בנושא אני רואה יש יותר ויותר עדויות לכך שמדובר בוירוס מאוד מורכב ותוקף את הגוף מכל מיני חזיתות. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@David32

לא חידשת לי דבר. בתנאים שלי אני מעדיף מחשב נייד בלי מסך חיצוני, ואולי דבר שייראה לך מוזר - גם בלי מקלדת ועכבר חיצוניים. כך נוח לי, השטח שעומד לרשותי מוגבל. יש לי גם פינת עבודה מרווחת, אבל לה יש החסרונות שלה ולכן אני נוטה לוותר עליה רוב הזמן. אתה יודע, לפעמים צריך להתפשר.

גם את סיפור מסכי הטלוויזיה אני מכיר. שוב, כיוון שהמדיום משעמם אותי אין לי שום כוונה להשקיע בו מאמץ, מבחינתי אפשר להתנתק מיס ולהעיף את כל הטלוויזיות מהבית. ותבין, יש לי רק 6 ממירי יס, בכל זאת אני גר עם עוד כמה אנשים שכן מעוניינים בשידורים.

@m3x7r3m3

אתה טועה לגבי המשמעות של בדיקה חיובית כזובה - אתה מכניס אדם בריא למחלקה מזוהמת ויש סיכוי טוב שתהרוג אותו. וכאשר מדובר כבר ב-40 תשובות כאלה ביממה האחרונה זה כבר משפיע על לא מעט מערכות, במיוחד כאשר מדובר בקשישים שהסיכוי שיגיעו לטיפול נמרץ ויתפסו מיטות שם גבוה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אם אין להם לחם, שיאכלו עוגות" הגרסה האמריקאית

רגע רגע רגע אם בארצות הברית יהיו עוד 20 מיליון מובטלים הבורסה תשבור את השיאים של כל הזמנים? ככה זה עובד בימינו? 

Cake.thumb.jpg.4d8cfe1f028254d9a06ae2c973b6c2de.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, korola כתב:

והולכים לקצץ יפה במגזר הציבורי שעד כה רק סופר את הכסף ולא מרגיש כלום 

הלוואי! זה יעשה רק טוב.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, korola כתב:

אם פתאום בארץ יחליטו שמשנים את שיטת איבחון החולים , ויעבדו בשיטה של איטליה (מאבחנים רק חולים עם שיעול וחום).

בישראל גם לא בדיוק ממהרים לתת לך את הבדיקה, ואם יש לך רק חום (וכמובן לא נחשפת בשום שלב לחולה מאומת) - לא ישלחו אותך להיבדק.

בישראל מחפשים לפחות 2 תסמינים (כדוגמא: חום וחוסר טעם, או חום ושיעול וכד') *או* שנחשפת לחולה מאומת.
אם באיטליה זה גם 2 תסמינים או חשיפה לחולה מאומת, זה אומר שהקריטקריונים אצלנו זהים לשלהם.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ChemGuy85 כתב:

רגע רגע רגע אם בארצות הברית יהיו עוד 20 מיליון מובטלים הבורסה תשבור את השיאים של כל הזמנים? ככה זה עובד בימינו? 

כן, כי זו בדיוק הסיבה לעליות בשבועיים האחרונים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהטבלה הזאת מראה שכללי המשחק מזמן נשברו והמספרים בבורסה לא קשורים לחלוטין למציאות בשטח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, ChemGuy85 כתב:

אני חושב שהטבלה הזאת מראה שכללי המשחק מזמן נשברו והמספרים בבורסה לא קשורים לחלוטין למציאות בשטח. 

הכלכלה האמיתית והבורסה לא בהכרח קשורות כבר שנים, זה לא חדש.

כרגע ספציפית אני לא יודע אם למישהו יש הסבר מדויק לעליות בשבועיים האחרונים, אבל הסברים אפשריים הם אופטימיות (כן, זו מילה שאתה לא מכיר, אני יודע 😛 ) ביחס לזה שהגרוע מאחורינו (כן, אני יודע שאותך זה מבאס 😛 ), התערבות כלכלית אגרסיבית של ארה"ב ומדינות אחרות במשבר. חוץ מזה, לא כל העולם הכלכלי קורס. אמאזון שוברת שיאים. לא רק היא. ישנם לא מעט עסקי eCommerce שעולים וצומחים עכשיו. 

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Transporter כתב:

כולם לא יודעים להתנהל ? כולם חושבים עקום ? לא נראה לי

עובדה שאף מראיין לא אומר להם "אתם חצופים אם אתם חושבים שאני אממן לכם את המענק"

ולא ולכן המדינה כבר הודיעה שתעזור והצהירו על 2 מענקים לעזור.

ואל תתייחס יותר משי למראיינים, רובם ככולם בערך חושבים שיש עצי כסף במדשאת בנק ישראל.

לפני 8 שעות, korola כתב:

לא הבנתי למה ללכת הפוך? ולמה העומס על מכונות ההנשמה בכלל נכנס לתמונה.

כי אין לנו נתונים גולמיים כמו שיש למל"ל.

ואז החישובים שלנו הופכים למטא סטטיסטיקה.

העומס על מכונות ההנשמה נכנס לתמונה כי הוא דופק לך את הסטטיסטיקה פעמיים, גם בכמות המתים וגם בזמן שלקח להם למות.

דוגמה מספרית, יש לי 30 מכונות הנשמה ו-130 חולים שצריכים הנשמה, מחבר 30 למכונת הנשמה, ה-100 מתים בערך יום אחרי אני מניח, מתוך ה-30 עוד 15 ימותו אחרי שבועיים נניח.

הממוצע הוא 2.7 ימים למוות.

לפני 3 שעות, sperial כתב:

אתה טועה לגבי המשמעות של בדיקה חיובית כזובה - אתה מכניס אדם בריא למחלקה מזוהמת ויש סיכוי טוב שתהרוג אותו. וכאשר מדובר כבר ב-40 תשובות כאלה ביממה האחרונה זה כבר משפיע על לא מעט מערכות, במיוחד כאשר מדובר בקשישים שהסיכוי שיגיעו לטיפול נמרץ ויתפסו מיטות שם גבוה.

נכון, ואם הוא שייך לקבוצת סיכון זה בסיכוי גבוה גוזר את דינו.

אבל ברמת המאקרו זה השפיע רק על אותו אדם.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...