Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(סוף סוף) ה-208 החדשה בדרך...

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 18 שעות, PriceDevil כתב:

יש אספקה סדירה של 208 חדשות לשוק המשומשות כל שבוע 2 אנשים זוכים בפייס...

זוכים בפיס מאיזו בחינה? בכמה הן נמכרות שם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרס השני בפיס: שני זוכים מקבלים כל אחד 208 אחת,  כאשר מס הזכיה מגולם. רובם מנסים למכור בשוק החופשי ומקבלים 75-80 אלף שקל עבור רכב חדש לגמרי ברמת גימור הכי בסיסית שיש - מפרטי.

ראה כאן כמה כלי רכב מוצעים מזכיה.

עריכה אחרונה על ידי PriceDevil
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.8.2020 בשעה 10:13, Ron.P כתב:

כאן אתה רחוק מלדייק,בכל הקשור לרכבים עם ישראל לא מבין בכלל,לא יודע מה ההבדל בין צירייה למצערת או בין מערכת לתיקון סטייה מנתיב או בלימה אוטונומית.

שוב אתה מפספס, ולמה כוונתי,
אל תכנס למונחים מקצועיים כי הם לא מעניינים,
מתי בפעם האחרונה (מאז ימי שנות השמונים העליזות עם הסובארו DL שהציריות היו פיצוחים) הלכה ציריה באמצע נסיעה (

את מי זה מעניין במקרה הטוב בטסט יגידו לך שהגומיה קרועה)?

בטיחות אנשים לאט לאט מכירים ויודעים וכן יש לזה משמעות.

מה שמעניין אותך לא בהכרח מעניין את רוב העם.

לא קשור מונחים מקצועיים או מה אני אוהב או לא אוהב בכלל.

בתור אחד שניהל שני אולמות תצוגה ושמע הכל בכל הקשור לרכישת רכב אני אומר לך חד משמעתית ,בודדים האנשים שיש להם ההבנה האמיתית שצריך בשביל לרכוש רכב,כל השאר שואלים שאלות בשביל להראות שהם יודעים,שאלות טפשיות ולא קשורות לרכישת רכב,ושאלות של אלה שמעניין אותם רק מחיר ולא מעניינת אותם איכות הרכב או איך הוא נוסע..ומכאן בא הנסיון שלי מול רוכשי רכב בישראל.

עריכה אחרונה על ידי Ron.P
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, PriceDevil כתב:

יחידה ראשונה מהדגם עלתה על כבישי ישראל בשבוע החולף, צבועה אדום, וקיבלה את מס' הרישוי 111-00-002.

מסתבר שהרכב הזה הוא של הבת של מנכ"ל לובינסקי. 

רק אחד כרגע יש על הכביש ורק בגלל שזה של הבת של המנכל.

פשוט ביזיון ששאר הלקוחות שאבא שלהם הוא לא מנכ"ל של לובינסקי לא יודעים לנגיד לא תאריך לא מחיר לא רמות גימור לא שום דבר.

עריכה אחרונה על ידי 1Johndoe
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שלא יודעים, אלא שפשוט צריכים לסיים את המלאי של הקודמת. @PriceDevil כבר "ניחש" מה יהיה המחיר איפשהו (למיטב זכרוני משהו שישאיר קצת עודף מ-113 לרמת גימור פרימיום).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

נראה שכל סגמנט הסופר מיני מתחיל לטפס במחיר ל-110 אלף שקלים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...