Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(סוף סוף) ה-208 החדשה בדרך...

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כפי שכתב @Mr_Shankly יש גם רמת-גימור GT-Line. אני בספק אם תמכר ממנה כמות גדולה, כי נראה שמחירה יהיה באיזור 125K 🤑

גם הדגם החשמלי בדרך עם תג מחיר באיזור 150K...

עריכה אחרונה על ידי PriceDevil
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם העובדה שמנכל לובניסקי לא הראה התלהבות מידני בעבר , והם הפסיקו להביא דגמים ידנים ברכבים לא מסחריים, אני לא אופטימי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב שלא תהיה יותר GTI - מאז שאני זוכר את עצמי תמיד הייתה פיג'ו GTI שאני ואחרים חשקנו בה.

סופו של עידן.

• אהבתי 2

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף כבר לקחת איוניק חשמלית , הבנתי שאחרי מיקוח המחיר יורד לאזור ה155 , מקבלים יותר אוטו.

יותר פח אולי, אבל אישית בין שניהן הייתי לוקח את ה208 השיקית.
לגבי המחירים אין ספק ש150 אלף זה יקר מאוד בהתחשב במס הנמוך (10%) על רכבים חשמליים, אבל באנגליה למשל מחיר החשמלית גבוה ב50%-60% מה1.2 האוטומטית המקבילה ברמת הגימור, אז ללא הטבת המס, המחירים היו אף גבוהים יותר.
עצוב שלא תהיה יותר GTI - מאז שאני זוכר את עצמי תמיד הייתה פיג'ו GTI שאני ואחרים חשקנו בה.
סופו של עידן.

אני הבנתי שתהיה GTi אבל חשמלית.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, yoav911gt2 כתב:

עם העובדה שמנכל לובניסקי לא הראה התלהבות מידני בעבר , והם הפסיקו להביא דגמים ידנים ברכבים לא מסחריים, אני לא אופטימי.

לזכותו, הוא כן היה פתוח בזמנו להביא את הקטוס מתוחת הפנים עם גיר ידני בתנאי שיהיו לפחות 10 רוכשים. פרסמנו גם בפורום ולמרות קריאות עידוד רבות, היה רק צדיק אחד שהיה מוכן לפתוח הזמנה...

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yoav911gt2 כתב:

עדיף כבר לקחת איוניק חשמלית , הבנתי שאחרי מיקוח המחיר יורד לאזור ה155 , מקבלים יותר אוטו.

זה בגלל השיווק של הגירסה עם הסוללה המוגדלת אמור אוטוטו להתחיל וכבר עלתה מכונית אחת על הכביש. המחיר ישאר 160K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, robertf כתב:

אני הבנתי שתהיה GTi אבל חשמלית

או אולי בכיוון דומה ל508 המחוזקת שהוצגה לא מזמן?
יאמי.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-508 יצאה גרסת  (PSE (Peugeot Sport Engineering, ואולי תצא גרסה כזאת גם ל-308 החדשה. לא ידוע אם תהיה גרסה כזאת ל-208.

אין הגיון בגרסה חשמלית 100%, בגלל מגבלות טווח (הטווח במכוניות חשמליות הוא נגזרת ישירה של כמה אתה "לוחץ").

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...