Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על שטיפת רכבים super wash

Stav132
שימו לב! השרשור הזה בן 1380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה להמליץ על שטיפת רכבים super wash נמצאים בראשון בתחנת דלק דור אלון ברח חיים דוד הלוי 5 .

אצלי שירות לא נמדד כשטוב- זה קל

אלא כשיש בעיה ואז מתגלה העסק האמיתי

ביצעתי עבודת פוליש לרכב שחור ובגלל שבכל זאת אנחנו בפורום של חובבי רכב ציפיתי לתוצאה מושלמת , לצערי לאחר הפוליש הופיעו הולוגרמות בצבע. 

חקרתי קצת ממה יכולות לנבוע וכו וכו וניגשתי חזרה לשטיפה, ציפיתי להתנערות כפי שקיים אצל מרבית המקומות או לפחות לקשיים מסויימים.

קיבלתי יחס מעולה מהרגע הראשון , נקבע לי טיפול חוזר של כ 4 שעות כאשר בסופו האוטו יצא חדש כפי שיצא מהחברה. 

חייב לציין קודם כל את השירותיות של בעל המקום , את העבודה המדוקדקת וירידה לפרטים קטנים.

העבודה נעשה באמת מכל הלב לכן אני מרגיש בנוח להמליץ על מקום שעומד מאחורי העבודה שלו.

20200718_085240.jpg

20200718_085324.jpg

20200718_085251.jpg

20200718_085316.jpg

עריכה אחרונה על ידי Stav132

😈Seat Leon Cupra 280😈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...