Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבר 2 ערוצים קטן וזול

שימו לב! השרשור הזה בן 1336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי רכב יד שניה שמותקנת בו מערכת ובאופן לא מפתיע האיכות עבודה לא משהו. אז קניתי את הרכב ללא המגבר והסאב.

כל החיווט והרמקולים מקדימה עם ה HU נשארו ואני לא מתכוון לגעת בהם. החלטתי שברכב הזה לא אכפת לי מהסאונד, העיקר שישמעו סביר וזהו, אז אני לא אעבור על החיווט ולא אשקיע הרבה זמן וכסף בעניין. בנוסף, אני רוצה את הבגאז' פנוי לחלוטין.

בגלל שאני לא רוצה לחווט מחדש את הרמקולים ל HU ובגלל שכבר יש חיווט להגברה. חשבתי לקנות מגבר 2 ערוצים קטן ולהתקין אותו מתחת לכסא נהג או נוסע (יש הרבה מקום).

ראיתי את ה Boss RIOT R1002 באינטרנט, הוא קטן וזול אבל לא מצאתי איפה ניתן לרכוש אותו בארץ.

אשמח להמלצות למגברים דומים שניתן לרכוש בארץ או איפה ניתן לרכוש את המגבר הספציפי הזה בארץ.

אשמח גם לפתרונות אחרים אם ישנם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, Oren da man כתב:

ראיתי את ה Boss RIOT R1002 באינטרנט, הוא קטן וזול אבל לא מצאתי איפה ניתן לרכוש אותו בארץ.

אני לא ממליץ לך על מוצרים של BOSS מדובר במוצרים ברמה נמוכה.

אין ל BOSS יבואן רשמי בארץ ככול הידוע לי.

באופן כללי יש היצע דל של מגברי 2 ערוצים בארץ 

בטח בטווח מחיר זול ,חפש אופציה למגבר יד שניה יש לא מעט אופציות בפורום אודיו מכירה ובלוחות ברשת.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית. מגבר תמיד יהיה עדיף על ההגברה של המכשיר. 

1. יכולת לתת נקודות חיתוך לרמקולים.

2. הגברה חזקה יותר

3. מגבר איכותי יותר מהשטות של הרדיו.  (לרוב סביב ה16 וואט עד +-20 וואט)

4. אופציה לשידרוג עתידי.

לגבי מקור המגבר.

אישית אני מוכר מספר מגברי 2 ערוצים או יותר.

ויש מלא מלא מגברים ביד 2. שעדיף לקנות ולעזור לאנשים.

הם מרווחים מקום בארון. 

אתה מרוויח מוצר הרבה יותר יקר ואיכותי במחיר מצחיק.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

יש לי מגבר קיקר בשבילך 0504440788

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...