Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו באמת רואה פה ירידה במחירי הרכבים החדשים ?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 1073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 38 דקות, PriceDevil כתב:

אין שום קשר בין תאריך המבחן לתאריך העליה על הכביש ואם היית בודק טוב היית מוצא במאגר כלי רכב שעברו חודשיים שלושה בין תאריך המבחן לתאריך העליה על הכביש.

1. הצלחת לבלבל אותי.
    במאגר אין נתון כזה של "תאריך עלייה על הכביש".
    יש רק שלושה תאריכים: "שנת ייצור", "תאריך מבחן אחרון", "תוקף רישיון רכב"
    אז לפני שמדברים על קשר בין הנתונים, תסביר לי בבקשה מה אתה מחשיב כ-"תאריך עלייה לכביש".
  2. למרות שאני לא יודע מה אתה מחשיב כ-"תאריך עלייה לכביש", למצוא כלי רכב שבהם יש פער גדול לא אמור להטיל ספק באמינות הכללית של המאגר.
    בדקתי את הפערים בין הנתונים: "תאריך מבחן אחרון" ו- "תוקף רישיון רכב", ומעל 98% מהרכבים (מתוך 450K) רכבים מציגים הבדל של פחות מ-4 ימים (מבלי להתסכל על השנה כמובן). 98% אחוזי "הצלחה" זה בהחלט מספק בשביל לשלוף נתונים ולהציג תמונה אמיתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, PriceDevil כתב:

תאריך העלייה על הכביש נגזר מתאריך התוקף.

מצויין. כמו שציינתי, אין חוסר הסכמה בין התאריכים בטח שלא ברמה שהופך את הנתון "תאריך מבחן אחרון" ללא רלוונטי.

מספיק להסתכל על "תאריך מבחן אחרון".

אני מסכים איתך שכנראה שצריך לחכות תקופה של שבועיים לעדכון (נכבד) של המאגר לחודש האחרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@luigiconteabateg לא כיינתי במאגר, אבל ברשיון יש סעיף "מועד עליה לכביש" כמו גם "תאריך רישום"

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, sperial כתב:

@luigiconteabateg לא כיינתי במאגר, אבל ברשיון יש סעיף "מועד עליה לכביש" כמו גם "תאריך רישום"

אכן. 

אבל אנחנו מדברים על לעבד מידע שמשרד התחבורה מפרסם על כל הרכבים בישראל כדי לקבל תובנות על שוק הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבחנה בין "תאריך רישום" לבין "מועד העליה לכביש" לא ברורה לי. אולי @kompy יוכל להסביר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח לדוגמה רכב ביבוא אישי, תאריך העליה לכביש יהיה אותו יום בו הוא נרשם בארץ המוצא שלו, בעוד תאריך הרישום יהיה היום בו הוא בצע את הרישום הראשוני בארה"ק.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מעדכן אתכם

שמישום מה גם אין הנחות

וגם אין רכבים למכירה

לחבר טוב שלי יש קו ישיר לכולמוביל ולרכבים במצב חדש שמתקבלים שם בטרייד

וכרגע אין מלאים

נראה שאנשים לא מגיעים להחליף רכבים בתקופה הזאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין באמת הנחות גורפות, אבל מדי פעם יש מחירים לא רעים, בעיקר באפס ק"מ, למשל זה (עדיין לא ראיתי מחיר כזה לקרוסלנד).

ויש גם את הורדת המחירים של הסיניות החשמליות

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.11.2020 בשעה 23:50, Transporter כתב:

רק מעדכן אתכם

שמישום מה גם אין הנחות

וגם אין רכבים למכירה

לחבר טוב שלי יש קו ישיר לכולמוביל ולרכבים במצב חדש שמתקבלים שם בטרייד

וכרגע אין מלאים

נראה שאנשים לא מגיעים להחליף רכבים בתקופה הזאת

זה לא "משום מה" המכירות זזות יופי גם ללא הנחות, ואת זה כבר כתבתי מזמן. לטרייד אין מלאי לפרסם כי הכל עף ברגע שנכנס - שוק המשומשות לוהט כפי שלא היה כבר שנים רבות.

לפני 13 דקות, pooh-bear כתב:

אין באמת הנחות גורפות, אבל מדי פעם יש מחירים לא רעים, בעיקר באפס ק"מ, למשל זה (עדיין לא ראיתי מחיר כזה לקרוסלנד).

ויש גם את הורדת המחירים של הסיניות החשמליות

לקרוסלנד הושקה מתיחת פנים מקיפה, שאמורה להגיע לכאן בתחילת השנה - מדובר על ניקוי מלאים.

לגמרי ה-MG מדובר על הנחה נקודתית לרמת גימור שתומחרה גבוה מדי ולכן לא נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקופת הקורונה הרבה אנשים שהסתמכו על התחבורה הציבורית לתנועה יומיומית - גילו שבקורונה כבר קשר להסתמך עליה (או שמעדיפים להמנע מפחד הדבקות)

לא מעט אנשים שרגילים להתנהל ללא רכב כי הם רוב הזמן בחו"ל - נמצאים בארץ כבר זמן רב וזקוקים לאמצעי תחבורה.

כספים שבד"כ הושקעו בתרבות פנאי שכרגע לא קיימת מתועלים לשדרוג הרכב.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום פורסמו נתוני המסירות של איגוד יבואני הרכב לאוקטובר 2020 על פיהם עלו על הרכב  14449 כלי רכב חדשים בחודש החולף. בחודש המקביל אשתקד נמסרו 13983 כלי רכב.

אפשר להעריך שעם הייבוא המקביל (שלא נכלל בנתונים של האיגוד) המסירות באוקטובר חצו את קו 15000 כלי רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי משהו קטן לכתוב בנושא, בכל הקשור לכך שהתקופה לא מעידה על ירידה במכירות אלא אפילו להפך ^

אני לוקח את זה אפילו לסיפור הפרטי שלי כי לדעתי זה מעיד על לא מעט אנשים נוספים.

הקורונה הכתה באופן הכי משמעותי בישראל החל ממרץ. מאות אלפי אנשים בחל"ת, פוטרו... סיפור בפני עצמו. אממה, לחלק נכבד ממאות האלפים הללו היו גם רכבים צמודים מהעבודה - "רכבי חברה" או "רכבי ליסינג" למיניהם. לא מעט אלפים מהם, לעניות דעתי, נשארו בחל"ת עוד ממרץ ולא רואים אופק (כמוני למשל). התלות ברכב במדינתנו היפה לא פוסחת בזמן החל"ת, ולכן - בדומה למה שאני שקלתי, לא מעט מהאנשים הללו פשוט נאלצו דווקא עכשיו לקנות רכב חדש נוסף למשפחה / רכב שיהיה כרגע. עד ש, או בכלל ש. אני חושב שיש לכך חלק משמעותי בעלייה, במיוחד כשלוקחים בחשבון את המימון, פריסת התשלומים ואפילו תתחילו לשלם רק בעוד כמה חודשים.

ולמה רכב חדש? ובכן, אוכל להעיד על עצמי אפילו, כמי שהתרגל להתנהל אך ורק עם רכב ליסינג "חדש", לא תלות בטיפולים של רכב משומש וכו', לא רואה את עצמי קונה רכב משומש אלא חדש בלבד (בהתאם לאפשרויות שכרגע לא קיימות מבחינה כספית). חכם? לא בטוח. התרגלות לחיים הטובים? אולי. 

עריכה אחרונה על ידי Ragnar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מצפה שאם ההכנסות יורדות, אדם יעשה את המקסימום כדי להוריד גם בהוצאות.

כמו לדוגמא, לא לקנות רכב, ואם לקנות אז משומש, ואולי במקום משפחתית אז מיני קטן וידני, להתניידות מנימלית.

אז או ש

א. המצב לא כזה גרוע כמו שחושבים.

ב. המצב גרוע רק לא חושבים.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...