Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על קארפרו

שימו לב! השרשור הזה בן 1383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתעניין לעשות דייטלינג מלא לרכב שלי (סיאט איביזה 2011 3 דלתות שחור מטאלי) , בכייוון להגיע אל קארפרו באיזור תעשייה  בנתניה (איגור) ורציתי להתייעץ עם מישהו שיש לו ניסיון על המכון דייטלינג הזה לגבי איכות העבודה וכו' ? כרגע קיבלתי הצעת מחיר של 2.5-3 אלף לדייטלינג חיצוני מלא כולל תיקון נקודתי של שריטות עמוקות פה ושם של פתיחת דלתות , פוליש לרכב שתאכלס הצבע שלו דיי גמור מפוצץ סווירלים ודהייה כולל ציפוי נאנו . מה אתם חושבים  ? מה כדאי לשים לב או לתת דגש לבעל המקצוע לפני לתת לו את הרכב ? למה לצפות ? 

תודה מראש.

עריכה אחרונה על ידי Yuniv2544
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם מוצרים טובים, ופחות טובים כמו לכל חברה זהה.

השאלה למה אתה מכוון. כלומר, לטיפול דיטיילינג כולל, לא חסרים חברות טובות יותר

מבחינת פוליש וציפויים. יחד עם זה כן יש להם מוצרים מעולים כגון Iron X או Eraser

וכמובן perl לחידוש פלסטיקים וצמיגים.

יש הרבה דיונים על החברה, הנה דוגמה.

לגבי המכון, לא מכיר. אך אם זה איגור המפורסם? אז מדובר לפי מה שהבנתי (לא מכיר אישית,אולי ראיתי אותו פעם)

בבעל מקצוע ברמה גבוה. לגבי המחיר, מעט גבוה, יש כאלה שלוקחים פחות על אותה עבודה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה ציפויים נחשבים לאיכותיים יותר מאלה של CARPRO CQ?

הדבר שאני אוהב בקארפרו זה כל מערך המוצרים לתחזוקה שהם מציעים לרכבים עם ציפויים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CarPro חברה טובה בהחלט (לא אוהב את כל המוצרים שלה) אך יש מוצרים לא פחות טובים

אולי אפילו טובים יותר -בטח בפוליש, וגם בציפויים יש מתחרים ראויים. (יש רשימה שרשמתי כמה דפים אחורה)

בסופו של דבר כל דיטיילר בוחר את המוצר שהוא מכיר שנים, ונוח לו לעבוד איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצרים מעולים ולא תהיה לך נפילה עם אף מהמוצרים שלהם.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את איגור, ראיתי את העבודות שלו רמה גבוה מאוד.  

הציפוי של קארפרו נחשב לאחד הטובים, אתה לא תצטער לרגע.

תסגור איתו מה כולל הטיפול גנטים, מנוע, פנים, גומיות, פלסטיקים.

אני באופן אישי עברתי לחומרים של קארפרו הם באמת כמה רמות מעל. 

אחרי שתעשה ציפוי אתה תצטרך לשמור עליו ולתחזק אותו במוצרים של קארפרו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, yogev20 כתב:

יש להם מוצרים טובים, ופחות טובים כמו לכל חברה זהה.

השאלה למה אתה מכוון. כלומר, לטיפול דיטיילינג כולל, לא חסרים חברות טובות יותר

מבחינת פוליש וציפויים. יחד עם זה כן יש להם מוצרים מעולים כגון Iron X או Eraser

וכמובן perl לחידוש פלסטיקים וצמיגים.

יש הרבה דיונים על החברה, הנה דוגמה.

לגבי המכון, לא מכיר. אך אם זה איגור המפורסם? אז מדובר לפי מה שהבנתי (לא מכיר אישית,אולי ראיתי אותו פעם)

בבעל מקצוע ברמה גבוה. לגבי המחיר, מעט גבוה, יש כאלה שלוקחים פחות על אותה עבודה. 

אני מבין ,  עד עכשיו דיברנו באופן כליי כאשר הוא אמר "טיפול מקיף יסודי" ואמר שזה ייכלול מעט תיקוני צבע נקודתיים . חשוב לציין שמדבור ברכב במצב צבע גרוע מאוד .

אני חושב שאהיה חכם יותר כאשר ארד איתו לפרטים יותר מדוייקים לגבי אופן העבודה ומה כולל בדיוק המחיר . 

חייב להודות שכאשר כתבתי את הפוסט יותר רציתי פידבק לגבי איגור והמכון עצמו , אני מבין עכשיו שיש חשיבות גם לחברה אותה המכון מייצג .. 

אעדכן בהמשך תודה בינתיים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר מעט גבוה, אך לפי מה שאני יודע מדובר על בעל מקצוע איכותי. 

אני מבין שכל התהליך כולל הפוליש נעשה עם המוצרים של קארפו.

מעבר לזה המחיר תלוי הרבה בסוג הציפוי שהוא מיישם , יש לקראפו כמה רמות ציפוי ננו במחירים שונים

לכן המחיר משתנה. מעניין אם הוא משתמש ב -CQuartz Finest Reserve? 

השבוע אני קופץ לשם לקנות HydrO2 LITE.

בהצלחה, ותעדן כאן עם תמונות. (אולי גם אני אתפנק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מעדכן שהוחלט לבסוף להכניס את הרכב לצביעה בתנור של כמה חלקים לפני ביצוע הדייטלינג(500 שקל לחלק כולל מעמ) המלא כדי להגיע לתוצאות טובות במקומות שבהם הלקה הייתה שרופה , הרכב יצא אחרי כל הדייטלינג והצביעה ביום שישי - העלה אז תמונות .. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה עדיף כבר להשקיע על PPF? ולקבל הגנה מקסימלית, מראה ייחודי של ברק, בלי תיקונים

שינוי גוון על הגג (שחור למשל) במידה ואתה רוצה, קלות ניקיון ועוד יתרונות. נראה לי שהיה עדיף. (גם כלכלית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון במקום הציפוי נאנו כרמי ? 

לפי מה שהבנתי PPF מאוד יקר בהשוואה לציפוי נאנו , נכון שהוא מגן מפני מכות וכו' אבל ברכב שיש לי כרגע לא שווה את ההשקעה  הכספית . זה לא רכב לעוד כלכך הרבה זמן יותר עד שאסיים את הלימודים באוניברסיטה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביעה של דלת ימנית+דלת שמאלית (דגם 3 דלתות), מגן קדמי ו מכסה מנוע ודייטלינג מלא חיצוני כולל ציפוי נאנו קרמי יצא 4000 כולל מע"מ . 

אם הייתי עושה ציפוי PPF בכל מקרה הייתי צריך לצבוע את אותם החלקים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...