Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשב נייד אסוס ux310u

r.e.g.e.v
שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול בערב סגרתי את המחשב על סרט.. היום בבוקר קמתי ופריים אחד מהסרט נשאר תקוע על המסך לא משנה אם מכבים מדליקים כל הזמן ברקע מרצד..

רציתי לדעת אם מישהו מכיר דרך לרסט את המסך עצמו דרך המחשב או שהאלטרנטיבה היחידה היא להחליף מסך.

וגם פה יש שאלה להחליף אין לי בעיה אבל עלול לקחת חודש עד שיגיע חלק מחול וזה מחשב לימודים.. כמה יעלה תענוג כזה בארץ?

IMG_20200530_124826.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתאר צריבה ב LCD .צריך מסך חדש. בארץ יש במעבדות . תעשה סקר שוק. החלפתי כזה לבד לא מזמן אבל הזמנתי מסך מסין. הראשון הגיע חצי עובד. החזרתי. השני עבד יפה. עלה ₪240 . בארץ הייתי מכפיל את המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת הייתי טכנאי סלולר מכיר את עניין הצריבות והייתי בטוח שהלך מסך אבל קיוויתי שאולי אפשר לאפס את הפיקסלים עם איזה פקודה...

לזכרוני הם כולם מגיעים שחורים ובהתאמה משנים צבע..

אמרתי אולי אולי רק נתקעו על הפקודה הקודמת ואפשר לרסט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לערוך אני לא יכול אבל אחרי השלוש שעות חיבור למסך טלוויזיה והרצת תוכניות שונות המסך סידר את כל הפיקסלים הסוררים.. השאלה עכשיו אם לוותר על המסך שקניתי או לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...