Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טאצ אפ עצמאי

שימו לב! השרשור הזה בן 1411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, דיברתי עכשיו עם מוסכניק פחחות והוא מוכן לעשות לי צבע לפי קוד, הוא אומר שהוא ימכור לי בקבוק קטן שזה בערך כמו לק לציפורניים ב 100 שקל.

האם המחיר שווה את זה? האם שווה לעשות את זה לבד? 

האם זה יעשה יותר נזק מתועלת?

כבר הייתי אצלו פעם ומבחינת אמינות הוא באמת אחלה של פחח והוא באמת צבע לי איזה חלק ממש יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר לכמות כזו קטנה נשמע לי מוגזם. מצד שני, הוא "מכין לך" (בהנחה שאין לו צבע כזה מתיקונים קודמים). במחיר כזה, הייתי מצפה לקבל כמות גדולה יותר (50cc-100cc), למרות שזה לא נחוץ לטאצאפ.

ועכשיו לתיקון עצמו. לא כתבת מה סוג הנזק שאתה מתכוון לתקן בעצמך. ממליץ לך לחפש סרטונים ב-youtube (חפש touchup), כדי שתבין עם מה תתמודד. זה כרוך בהכנת השטח, מילוי וצביעה של השריטה, שיוף/פוליש וגימור עד למצב של החלקה מלאה. האתגר הוא להגיע למצב שהמקום שנצבע לא בולט ולא שקוע לעומת השטח שסביבו. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שריטות ושפשופים.

אחפש תודה רבה על המענה

יצא לך להתקל ב paint4you?

הם מציעים כמות גדולה יותר עם כל הערכה במחיר דומה פחות או יותר,הבעיה שזה מגיע מחול מאיזה חנות בריטית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל צבעי הגון, שאתה מבצע אצלו את הצביעה, ייתן לך כמות קטנה של צבע ללא עלות נוספת. ( לבקש ללא חומר מקשה)

כמה לגבות, תלוי בכמה גורמים. אם יש את הצבע כבר מוכן, המחיר יהיה נמוך (בין 30 ש"ח ל50 ש"ח) 

אני משלם לדוגמה 20 ש"ח.  אם צריך להכין את את הצבע במיוחד עבורך, יבקשו מעט יותר. ( 50/100 ש"ח)

נזק לא יכול להיגרם אם לא יודעים לבצע את זה כראוי, זה פשוט ייראה גרוע. תקרא ותלמד איך לבצע את זה בצורה נכונה. ( יש כאן מדריכים, וגם סרטונים לא חסרים ברשת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהבנתי את כוונותייך,

הוא אומר שזה לערבב אותו (באמת יש לי צבע לא שגרתי) אז אני מבין שזה יכול לעלות קצת יותר.

השאלה האם זה באמת הגיוני 100 שקל, האם אני פרקטית יוכל באמת לצבוע מכות בגודל של מטבע חצי שקל ואולי טיפה יותר

האם אני צריך לבקש חומר נוסף? יש לי צבע מט) וראיתי בחלק מהסרטונים שצריך גם לשייף אז האם אני צריך לקנות נייר שיוף מיוחד בשביל זה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי ואבוי חחח חשבתי שזה יותר פשוט.

מה זה שלייף סבון?

אשאל אותו על כל החומרים הללו אם הוא מוכר אותם, זה נשמע לי קצת ריסקי לעשות את זה לבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ לבצע זאת לבד, ובטח שלא עם כל הטריקים של ה"לק צבע". רכשתי מחברה מפורסמת לעשות ניסוי על באמפר של חבר, התוצאה הייתה ממש גרועה כי כל מכחול/לק בעצם מורח את הצבע ולא באמת מפזר אותו בצורה אחידה. שווה לשלם כמה מאות שקלים לבעל מקצוע לעשות את זה ולהיות בראש שקט.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שיש לי מלא פגיעות אבנים קטנות על כל הרכב אז עבודה כזאת תעלה לי 1000 שקל פלוס.

בקבוקון וכמה אביזרים יעלו לי אולי 150

השאלה אם לא יצא לכם טוב כי השתשתם באביזרים לא טובים וכו'

הכוונה שאם משתמשים נגיד במקלון אוזניים בעדינות ובקצת צבע בשביל שלא ינזל זה יעשה את העבודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מקלון אוזניים לא ימרח את הצבע כראוי כפי שעושים מקצוענים. תחשוב על זה כמו קיר (אנאלוגיה מוזרה, אך זרום איתי). אתה לא יכול להתחיל בצביעה של קיר אם לא מילאת שפכטל אמריקאי, שייפת, סיידת והכנת את המשטח לפני צביעה. כך זה גם ברכבים.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...