Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיקת MRI דחופה

רון332
שימו לב! השרשור הזה בן 1438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי! 
צריך תור דחוף לmri בטן. כמובן שיש הפניה 
אבל לא מצליחים להשיג תור מהיר בשום מקום!(פנינו למספר רב של בתי חולים וציינו שאין לו בעיה להגיע בכל שעה)
מוכנים לעשות פרטי (יש ביטוח) 
מישהו מכיר מקום/דרך שאפשר להשיג תור במיידי?
תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בזמנו כשנדרשתי ל MRI מהיר (,קבלתי מועד לעוד כמה חודשים) הופניתי למוקד של מור-מר (כללית שבה אני נמצא), ציינתי שאין לי בעייה להגיע לכל מקום שבין ב'ש לקרית שמונה 24/7 ונמצא לי זימון תוך שבוע, בשבת.

לא יודע מי הקופה שלך ועם מי הם עובדים בנושא, אבל תתחיל לדבר אתם כדי להבין לאן לפנות. 

מוזר לי גם שאתה פונה אישית לבתי חולים :
- סביר להניח שהקופה שלך עובדת עם איזה נותן שרות בנושא ולו יש מספר מכשירים בארץ.

לא יודע כמה בתי חולים יש שברשותם מכשיר MRI.  כאמור בכללית המכשירים בכלל של ומופעלים ע'י מור-מאר ולכן פניה לבי'ח לא תשיג הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי מרבית מכשירי ה-MRI בארץ, גם של בתי החולים, אינם מופעלים על ידי בתי החולים עצמם אלא על ידי חברות חיצוניות. כמובן שיש יוצאים מהכלל. בחלק מבתי החולים מדובר גם במרשירי ה-CT.

המונח "MRI בטן" קצת כללי, צריך לדעת איזו בדיקה בדיוק, שכן לפעמים יש כל מיני גורמים טכניים שמגבילים את הבדיקה רק לאתרים או שעות מסויימות, למשל בשל צורך בהמצאות איש צוות מומחה או בגלל תכנון זמנים שבו מחושבת כל דקה, ומשך הזמן המוקצה לכל בדיקה מותאם לנדרש בה. יש בדיקות שנערכות רק באתרים בודדים - שוב, בגלל צורך במומחיות מיוחדת או מכשור מסויים.

חשוב מאד שיהיו בידך נתונים נדרשים. למשל - בהרבה מאד בדיקות נדרשת בדיקת תפקודי כליה מהחודשים האחרונים. בדוק בהפניה שבידך.

ועניין אחרון - הקופות מפעילות מוקדי פניות הציבור שיכולים לסייע במקרים חריגים. כמוכן אם יש לך התחייבות כספית היא מופנה לגורם מסויים, למשל מור-מאר שהוזכר (שדרך אגב, נותן שירות לא רק ל"כללית". אאל"ט גם ה-MRI של צה"ל מופעל על ידו). פנה לגורם שאליו מופנה ההתחייבות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנה בערך הייתי צריך לעבור בדיקת MRI, על ההפניה היה רשום במפורש בית חולים רמב"ם. 

ניתן לי תור שהייתי צריך לחכות חודשיים בשבילו.

אני חבר מכבי, אחרי שדיברתי עם שוב עם הקופה הבנתי שההתחייבות שלהם מתקבלת גם באסותא. 

אחרי שבוע הכאבים החמירו, התקשרתי לאסותא ושאלתי אם אפשר להקדים. 

ציינתי שאין לי בעיה להגיע לכל מקום. 

שעתיים אח"כ כבר הייתי בדרך לאשדוד וביצעתי את ה MRI בסניף אסותא שם. 

דבר עם מי שהוציא את ההתחייבות, תשאל איפה מכבדים אותה, יכול להיות שמדובר על יותר ממקום אחד.
אח"כ דבר עם כל מי שברשימה ותהיה מוכן לסוע בדקת קריאה.

אני משוכנע שזה יזרז את העניינים. 

נ.ב

אם זה לא יעזור, אני יודע שיש "מאכרים" שיוכלו למצוא לך תור בטווח של ימים.

השירות המפוקפק הזה עולה כמה אלפי שקלים ובא לי להקיא בפה מהמחשבה על זה.

אבל אם תגיע למצב של אין ברירה, גם זאת אפשרות. 

עריכה אחרונה על ידי SurfHigh

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי צריך MRI בוצע תוך ימים באסותא בת"א, ב 02:30 בלילה. שולם על ידי קופת החולים. 

תבדוק שוב עם מי אתה מדבר. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, discoTD5 כתב:

הייתי צריך MRI בוצע תוך ימים באסותא בת"א, ב 02:30 בלילה. שולם על ידי קופת החולים. 

תבדוק שוב עם מי אתה מדבר. 

דיברתי עם אסותא. אפילו באופן פרטי הזמינות רחוקה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קופה אתה?
תנסה את מעייני הישועה בבני-ברק. עשיתי שם MRI ברך תוך מספר ימים.

כמו-כן בדקת אסותא אשדוד?

עריכה אחרונה על ידי stas12
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, קורן בן אשר כתב:

אולי תתקשר למור מאר עצמם ותתייעץ מה לעשות?

דיברתי. אין להם זמינות קרובה. 

מכיר אולי מקום שאפשר לעשות בו פרטי? 

לפני 59 דקות, stas12 כתב:

איזה קופה אתה?
תנסה את מעייני הישועה בבני-ברק. עשיתי שם MRI ברך תוך מספר ימים.

כמו-כן בדקת אסותא אשדוד?

כללית. בדקתי אסותא אשדוד. רק אמצע חודש יוני 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.  נדמה לי שיש טיסות רק לניו יורק, אולי ללונדון.

יש במחוז נציבות פניות שבדרך כלל יכולה חעזור. או שתפנה לליצמן.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה שוב את מורמאר. לפחות לגבי ct אני יודע שאפשרי, ואםילו המחיאץר לא בשמים.

יש לך ביטוי בריאות פרטי? אם כן - סיכוי שיסיעו לך, גם במימון וגם בתור.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לי יש ביטוח פרטי שנותן איבחון מהיר תוך 48 שעות בהרצליה מדיקל סנטר, השתמשתי גם לCT וגם ל MRI, התורים ברמת המיידי.

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...