Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות לסאב שיתאים למונו בלוק KICKER 600.1

שימו לב! השרשור הזה בן 1500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

המערכת שכרגע מותקנת ברכב היא :
מכשיר - Alpine CDE-193BT

קומפוננט - Hertz HSK 165XL

מגבר 1 - HERTZ HDP 4

מגבר 2 - Kicker KX600.1

סאב - HERTZ HX 250

הדלתות הקדמיות ותא המטען מטופלות אקוסטית

כמו שאתם רואים בתמונה שצירפתי, הסאב נקרע... וגם המערכת שלי כבר זמן מה לא מכוונת כי היו לי בעיות עם המצבר...

עכשיו החלטתי שהגיע הזמן להתחדש בסאב רציני יותר.
אלה הנתונים של המונו שלי (Kicker 600.1)

RMS Power (4 ohms) 300 watts x 1 channel

RMS Power (2 ohms) 600 watts x 1 channel

RMS Power (1 ohm) Not Stable

Bridged RMS Power Not Bridgeable

Total RMS Power 600 watts

אז... אשמח מאוד לקבל המלצות לסאבים מעניינים בשביל המונו הזה ואו אם אתם ממליצים להחליף את המונו לגמרי + סאב...

אני מחפש SQ~!! עם כוח כמובן אבל SQ.. הייתי פעם בן אדם של 2 סאבים וכל האוטו מתפרק מהבאסים, זה לא מה אני מחפש היום, מחפש באס עגול, שמן, הדוק!!!

תודה מראש לכל מי שיכול לעזור :-)

HX250.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי, 

אני לא ממש יודע מה זה באס עגול ואני מתאר לעצמי ש"שמן" במקרה הזה היא לסאב שמסוגל לרדת נמוך 

הדוק אני מבין - מדוייק, חזק. 

השאלה שצריכה לבוא קודם לדעתי היא האם אהבת את הסאב הנוכחי? הוא ירד מספיק נמוך עבורך או שאתה שוקל לעלות בקוטר ל12 אינטש? 

מעבר לכך המגבר שלך מוצהר לספק 300 וואט ב4 אוהם וזה אומר שאתה צריך להתמקד בסאב וופר נציל יחסית וכזה שלא זולל הספק הרבה מעבר להספק השיא שהמגבר שלך מסוגל לספק - אני מדבר על נתון PEAK ולא RMA - תיקח בחשבון שמדובר בהספק שהמגבר יהיה מסוגל לעמוד בו לכמה שניות בלבד אבל בשביל "מוזיקה" זה בד"כ מספיק. 

הייתי מתמקד בסאב וופרים שעמידת ההספק שלהם היא עד 500 וואט  אם אין לך כוונה לשדרג מגבר. 

וגם אם אתה רוצה להפיק מהם "כוח" או מכה "הדוקה" אז גם לחפש כאלו שהם נצילים יחסית - איפשהו בין 87-90 דיבי ואם גם חשוב לך שירדו נמוך אז לעלות מ10 אינטש ל12 ואז קוטר הממברנה יפצה קצת על ההספקים. 

מקווה שזה עוזר. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, עוזר מאוד אבל , זה בדיוק המידע שהייתי צריך!
תודה רבה לך, אני יעדכן על איזה סאב בסופו של דבר הלכתי ...

ואכן שמן הכוונה לנמוך, והדוק אכן מדוייק, לפעמים משלמים בדיוק כשיורדים נמוך.. אני מתאר לעצמי שאני כנראה בעתיד אצטרך להחליף את המונו והסאב, אבל כרגע אתחיל בלמצוא סאב נציל כמו שהצעת...

תודה רבה לך

עריכה אחרונה על ידי SQ_addict
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מרוצה ממנו אתה יכול לרכוש הרץ HX300D חדש 

אתה יכול ללכת על IDQ עם שני סלילים של 4 אום

או על מורל אולטימו SC 122

עריכה אחרונה על ידי AUDIO KING
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...