Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני 50 דקות, evc כתב:

למי שהעביר את כל התשלום על הרכב בלי לראות/לשבת/לנהוג בו, האם לקחתם בחשבון שבסופו של דבר מדובר ברכב מעשה ידי אדם ולא חללית חייזרית (למרות שאילון מאסק בטוח חייזר אז אני לא יודע) ותיאורטית משהו ברכב יכול מאד לא להתאים לכם עד כדי כך שלא תרצו אותו?

מקסימום ימכור מיד (יש מספיק קופצים). יכול גם להחזיר תוך 14 יום.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חובבי הרכב תמיד מבקרים את כל העדר שרוכש רכבים בלי לבדוק אותם בפועל, כשזה נוגע לטסלה אני מבין שהכלל לא חל.

גם הסתייגות לגטימיות שציינתי כלפי טסלה אסור להעלות.

לא קרה לכם שבדקת רכב ואמרתם הרכב הזה לא מתאים לי למרות שעל הנייר מאד רציתי אותו והוא נראה מתאים? 

יש לי דרך אגב הזמנה פתוחה למודל 3 ליוני שנדחתה לאוגוסט על ידי טסלה, עקב הכרה ביתרונות של הרכב, אבל להבדיל אוכל לבדוק את הרכב בפועל.

אני כמעט בוודאות אבטל את ההזמנה לא בגלל שיש לי משהו נגד טסלה, להיפך אלא כדי לרכוש את המודל y שלדעתי הוא רכב עדיף בכלל או לפחות בשבילי, אבל שוב רק לאחר בדיקה בפועל.

יש רוכשי טסלה שלקחו הלוואה, שעבדו תיק ני"ע או פקדון, רכשו עמדת טעינה והתקינו אותה לאחר שחצבו בחצי רחוב ולאחר התברברות עם ועד הבית, העבירו את מלוא התשלום ויכולים לגלות לאחר בדיקת הרכב בפועל שהרכב לא מתאים להם ואז יצטרכו לבטל את העיסקה, לבצע פרעון מוקדם של ההלוואה. זה חתיכת טרטור והפסד של לפחות חלק מהכספים.

אז כנראה שאותם רוכשים שלא ירצו את הרכב כבר לא יבטלו את ההזמנה.

אנשים רוצים לקבל את הרכב כמה שיותר מהר ולא משנה מה.

זאת באמת תופעה מה שהטסלה גורמת לאנשים :).

סתם נקודה למחשבה.

עריכה אחרונה על ידי evc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משווה אבל נגיד כל ה"עשירים" שקונים מרצדס / bmw או כל רכב שעולה למעלה מ חצי מליון שח הולכים לסוכנות לעשות נסיעת מיבחן? או שבשיחת טלפון מזמינים הרכב או שבכלל שולחים אחד מהעובדים שלהם לרכוש הרכב? אני לא יודע ובגלל זה אני שואל...
אז מה ההבדל לאלו שמזמינים באינטרנט בלי נסיעת מבחן?

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, MikMan כתב:

לא משווה אבל נגיד כל ה"עשירים" שקונים מרצדס / bmw או כל רכב שעולה למעלה מ חצי מליון שח הולכים לסוכנות לעשות נסיעת מיבחן? או שבשיחת טלפון מזמינים הרכב או שבכלל שולחים אחד מהעובדים שלהם לרכוש הרכב? אני לא יודע ובגלל זה אני שואל...
אז מה ההבדל לאלו שמזמינים באינטרנט בלי נסיעת מבחן?

הם קונים בשביל הפוזה, לכן הם ינהגו ברכב גם אם הוא לא נוח להם.

זו כנראה הסיבה שהם לא עושים נסיעות מבחן.

עריכה אחרונה על ידי Gorpi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, evc כתב:

חובבי הרכב תמיד מבקרים את כל העדר שרוכש רכבים בלי לבדוק אותם בפועל, כשזה נוגע לטסלה אני מבין שהכלל לא חל.

גם הסתייגות לגטימיות שציינתי כלפי טסלה אסור להעלות.

לא קרה לכם שבדקת רכב ואמרתם הרכב הזה לא מתאים לי למרות שעל הנייר מאד רציתי אותו והוא נראה מתאים? 

יש לי דרך אגב הזמנה פתוחה למודל 3 ליוני שנדחתה לאוגוסט על ידי טסלה, עקב הכרה ביתרונות של הרכב, אבל להבדיל אוכל לבדוק את הרכב בפועל.

אני כמעט בוודאות אבטל את ההזמנה לא בגלל שיש לי משהו נגד טסלה, להיפך אלא כדי לרכוש את המודל y שלדעתי הוא רכב עדיף בכלל או לפחות בשבילי, אבל שוב רק לאחר בדיקה בפועל.

יש רוכשי טסלה שלקחו הלוואה, שעבדו תיק ני"ע או פקדון, רכשו עמדת טעינה והתקינו אותה לאחר שחצבו בחצי רחוב ולאחר התברברות עם ועד הבית, העבירו את מלוא התשלום ויכולים לגלות לאחר בדיקת הרכב בפועל שהרכב לא מתאים להם ואז יצטרכו לבטל את העיסקה, לבצע פרעון מוקדם של ההלוואה. זה חתיכת טרטור והפסד של לפחות חלק מהכספים.

אז כנראה שאותם רוכשים שלא ירצו את הרכב כבר לא יבטלו את ההזמנה.

אנשים רוצים לקבל את הרכב כמה שיותר מהר ולא משנה מה.

זאת באמת תופעה מה שהטסלה גורמת לאנשים :).

סתם נקודה למחשבה.

מה בדיוק יכול להיות לא מתאים? אני מבין שלחלק מהאנשים יש דרישות מהרכב בקטע של המנוע\גיר. למשל כמה חלק הגיר מעביר הילוכים, כמה חי וזריז המנוע בסלד שונה (נגיד האצות ביניים, וכו'). אז לגיטימי שהכל על הנייר מצוין אבל בפועל הכל מעפן כי הגיר מסרס את המנוע, או להפך, או שניהם, ואז אפשר לרדת מהרכב מהר מאוד ולהחזיר אותו.

אבל בטסלה הכל מתוכנן לתת לך את ההרגשה הזאת שאתה מחובר. אפילו קראתי תשבחות על הכיסאות שלהם וכמה הם השקיעו עליהם שיהיו נוחים. בקשר להרגשה על הכביש אני לא צריך לציין.. קגמ מפלצתי והאצות מטורפות. הקבינה מאוד מינמליסטית, שבאמת הסיבה היחידית שמישהו יחזיר רכב כזה, לפי דעתי, זה חוסר הסתגלות מוחלטת לUI UX של המערכת. שהכל "עתידני". אבל אם אתה לא איזה בומר עקשן אני לא מאמין שיש באמת סיבה לשנוא את הרכב הזה. דרך אגב גם בנסיעת מבחן סטנדרטית של 10 דקות, אתה לא באמת תכיר את כל הניואנסים של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד והעדפותיו.

אישית לא הייתי רוכש רכב בלי לנסות אותו קודם. גם אם "הכל מתוכנן בשביל שיהיה נוח" ואפילו אם מדובר בטסלה.

• רעיון טוב! 2

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי כמה רכבים חדשים בחיים שלי,כל פעם עשיתי נסיעת מבחן של 15-20 דקות, וכל פעם הבנתי איזה בזבוז זמן זה היה וכמה אי אפשר באמת להכיר רכב בנסיעה אחת קצרה.

לשמחתנו היום, עם כמה שזה נראה "לא מקצועי" , יש לכל רכב שיוצא עשרות-מאות-אלפיי סרטוני ביקורות מקצועיים ולא מקצועיים באינטרנט שבודקים גם בטווח הארוך את הרכב ובאמת שיש כאלה שאפשר לסמוך עליהם.

אני אישית הזמנתי בפעם הראשנה את הטסלה בלי נסיעת מבחן ואני גם לא אלך לנסיעת מבחן. באמת שבמקרה הזה אני לא מרגיש צורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי רוכש טסלה בלי לנהוג בה קודם. אבל כן נהגתי במודל 3 אז אני יכול לאשר שהייתי רוכש אילו הייתי מחפש רכב חדש כרגע, כי זו הייתה חווייה יוצאת דופן.

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Legend כתב:

עוד תמונות של ההגה של המודל S:

https://www.teslarati.com/wp-content/uploads/2021/02/IMG_6534-scaled.jpg

https://www.teslarati.com/wp-content/uploads/2021/02/IMG_6518-scaled.jpeg

בסרטון תדמית שטסלה שחררו למודל S החדשה ההגה עגול. נצפו ברשת גם תמונות של מודל S ממתינות למשלוח עם הגה עגול. עדיין לא ברור מה יהיה בפועל במכוניות שהלקוחות ירכשו.

ידיעה שיותר רלונטית לישראל - גם מודל 3 +SR שמיוצרות בארה"ב יעברו לסוללות LFP, כמו אלו שמיוצרות בסין.

ולסיום, מתחילים להופיע מבחנים של מודל Y עם 7 מושבים ברשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנקדוטה: בעקבות משבר אקלים בטקסס מחירי החשמל באיזורים רבים קפצו לשמיים. טעינה מלאה של מכונית טסלה בטקסט , שעלתה פעם עשרות דולרים , עולה כעת אלפי דולרים.
מעל 8000$ לטעינה.
אני לא מודאג. לטקסנים עתודות נפט רבות .
אבל זה מוביל אותי לעסק היותר חזק של טסלה: גגות סולריים לבתי מגורים. הרבה יותר רלוונטי לארצנו.
מכונית חשמלית עם google play כל סיני יכול להמציא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שבקרת האיכות שלהם ברכבים טובה יותר מזו של הגגות הסולאריים.

https://www.engadget.com/2019-08-24-bloomberg-tesla-solar-panel-amazon-fire.html#:~:text=According to Bloomberg%2C Tesla's solar,came out with the information.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, save כתב:

אבל זה מוביל אותי לעסק היותר חזק של טסלה: גגות סולריים לבתי מגורים. הרבה יותר רלוונטי לארצנו.
מכונית חשמלית עם google play כל סיני יכול להמציא.

עלה כבר אי אלו פעמים כמעט בכל השירשורים על רכבים חשמליים ובגדול, לא ממש כלכלי.

חוצמזה, אתה חוזר הבייתה בערב, כמה אנרגייה יול לספק לך אור הירח😁

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית שינוי בקונפיגורציה לפני ששינו לך תאריך?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...