Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך עצה לגבי איטום חיצוני לבית מפני רטיבות

drormik
שימו לב! השרשור הזה בן 1448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, רציתי לשאול על מה אתם ממליצים כחומר איטום חיצוני לבית - שיגן מפני כניסת רטיבות אל תוך הבית.

קיים חיפוי חיצוני של פסיפס על קירות הבית , אבל יש חדירה של מים בתפר בין הפסיפס למדרגות גרנוליט שעולות אל בית השכן למעלה.

בקו המדרגות הזה (שצמוד לקיר הבית מבחוץ) יש כניסה של רטיבות.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה תמונה של האיזור הבעייתי, בטוח שזה המקום היחידי שממנו יש כניסה של רטיבות?

עקרונית ברוב המקומות משתמשים ביריעות ביטומניות או משהו דומה עם להביור והאיטום מתבצע מתחת לפסיפס / ריצוף / פנלים וכו'

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הרבה שנים השתמשתי בהצלחה באיזה נוזל sicca על פסיפס זכוכית, אבל לא על תפר עם רצפה. בהחלט יתכן שתזקק לאיש איטום כדי לפתור את הבעיה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה תמונה של האיזור הבעייתי, בטוח שזה המקום היחידי שממנו יש כניסה של רטיבות?

עקרונית ברוב המקומות משתמשים ביריעות ביטומניות או משהו דומה עם להביור והאיטום מתבצע מתחת לפסיפס / ריצוף / פנלים וכו'

הנה התמונה- הבעיה היא קו החיבור בין הקיר לבין המדרגות.

יריעה ביטומנית רלוונטי לדבר כזה ?

לדעתי זה צריך להיות משהו פשוט מזה

WhatsApp Image 2019-10-27 at 9.18.03 PM.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשר ליעקובי. יש להם חומר איטום נוזלי שקוף. מרח אותו על התפר, וזהו. החומר אוטם נגד מים אבל מחלחל אדי מים כך שיישומו לא מפריע לקיר להתייבש.

קוראים לו סקו סופר ומגיע בשני גדלים.

אם בתפר יש סדקים ממשיים מלא אותם ברובה מתאימה כדי שלחומר הנוזלי יהיה מצע מתחתיו.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה התמונה- הבעיה היא קו החיבור בין הקיר לבין המדרגות.

יריעה ביטומנית רלוונטי לדבר כזה ?

לדעתי זה צריך להיות משהו פשוט מזה

[ATTACH=CONFIG]523982[/ATTACH]

כן רלוונטי, אני יאמר שלדעתי התפר מלט / בטון האפור הזה היה נסיון נואש להתמודד עם הרטיבות.

חומר איטום שקוף יכול לעבוד, אבל צריך לדעת להשתמש בו, אתה תצטרך לאטום בעזרתו את כל נקודות החדירה הפוטנציאליות של המים, שזה לכל הפחות כל מה שבאפור בתמונה ולפי צבע הרובה בין חתיכות הפסיפס גם שם יש לך נקודות חדירה פוטנציאליות מכיוון שהרובה הזה ישן.

שים לב שבשביל ליישם ביטומניות פה יצטרכו להרים את המדרגות

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשר ליעקובי. יש להם חומר איטום נוזלי שקוף. מרח אותו על התפר, וזהו. החומר אוטם נגד מים אבל מחלחל אדי מים כך שיישומו לא מפריע לקיר להתייבש.

קוראים לו סקו סופר ומגיע בשני גדלים.

אם בתפר יש סדקים ממשיים מלא אותם ברובה מתאימה כדי שלחומר הנוזלי יהיה מצע מתחתיו.

יוסי

התקשרתי אליהם - המליצו על גומי גג.

אמרו שהחומר השקוף מתאים לריצוף אבל גומי גג חזק ממנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלל לא בטוח שה מהמדרגות, אולי מהחלון למעלה, מה יש מתחת למדרגות? כמה זמן הרטיבות קיימת?

יש כניסה של מיים רק כשיורד גשם, הלחות מגיעה גם מחיבור בין המדרגות לקיר חיצוני, וגם מכיוון החלון...

לכן בכוונתי למרוח חומר איטום בשני המקומות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
  • תוכן חדש...