Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוצאות בדיקה Rx350 2010

bikeyb
שימו לב! השרשור הזה בן 1770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עושה רושם שהרכב דיי מוזנח-מושבים קרועים,פגוש שתפוס עם ברגים וכו'.

יש המון דברים שדורשים תיקון במערכת ההיגוי-גש למוסך לקבל הצעת מחיר וקזז את העלות ממחיר הרכב,זה לא יהיה זול.

מנוע שורף שמן-יש דו"ח קומפרסיה?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגיד לך מה, ראיתי שלושה רכבים בינתיים, לכולם אותה בעיית עור סדוק במושבים, את זה כבר קיבלתי ואטפל בזה איכשהו. החשש שלי מנושאים מכניים יותר רק שאני לא יודע מה משמעות הפגם שהוזכר במתלים וכן נושא הבולמים.. חייב איכשהו לכמת את זה. לגבי שריפת השמן, אין לי דוח קומפרסיה, מה שכן הסחבק מקומפיוטסט הזכיר את זה ואמר 'נורמלי לחלוטין לגיל הרכב' .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל לקבוע אם נורמלי או לא צריך לראות דוח קומפרסיה.

זו לא יונדאי אקסנט,למצוא לרכב הזה מנוע חדש יעלה לא מעט כסף ולא הייתי לוקח סיכונים.

לכמת בולמים ומתלים זה מוסך לקסוס.

אולי יש חלקים מטויוטות אחרות שמתאימים-נדרשת בדיקה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא מבין לפעמים זה שווה הבדיקות האלו.

אף קונה לא מבין אותם. 2/3 ממה שכתוב זה כסת"חים ושאר הדברים זה שטויות כמו לבדוק את מערכת הקירור בלחץ - אז למה שילמתי 1000 שקל ומעלה בדיקה?!

בכל מקרה. מספר שמשות הוחלפו. ידוע לך למה? תאונה? ונדליזם?

לגבי הבולמים. זה לא יהיה עסק זול.

לגבי המתלים - אני לא יודע בדיוק לאיזה חלק הם מתכוונים. אבל אני ממש ממליץ לך לגשת עם הבדיקה והרכב למוסך לקסוס לקבל הערכת מחיר.

אתה לא חייב לתקן אצלהם, אבל כן תקבל סדר גודל של מחירים עבור המו"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב, קודם כל תודה על התגובות של שניכם, מסכים איתך שזה מקומם, אבל כנראה שכצרכנים במשך הזמן הסכמנו באיזושהי הסכמה שבשתיקה שחלק נכבד ממטרת הבדיקות האלה הוא כדי להוריד מחיר..

אם לסכם, לא ניתן להסיק מזה על מצב המנוע בעצם? (מבלי לעשות את אותה בדיקה נוספת?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ההספק שנמדד, המנוע במצב מעולה.

מה שלא ברור לי, זה חומרת הפגיעה מאחורה .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעל פה הוא אמר שזו פגיעה קטנה ללא שלדה, מניח שיש איזו אסמכתא לזה בשאר הדברים שאני לא מבין שכתובים בדפים האחרים. שמח לשמוע לגבי המנוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

היי חבר'ה, בדיקה נוספת :) הפעם זו בדיקה שרוכש פוטנציאלי אחר עשה, כך שיש לי רק את הצילום הזה.

זה לא נראה כמעט זהה לקודמת שהעליתי בראש השרשור? כסת"ח או בעיות אמיתיות ברכב? (או שמדובר בבעיות גיל רגילות?)

WhatsApp Image 2019-07-29 at 5.46.41 PM.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...