Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה קלה, מי אשם?

שימו לב! השרשור הזה בן 1785 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני כמה שעות עברתי תאונה קטנה.

אני יוצא מהחניה ונוסע בכביש במהירות איטית, רכב אחר יוצא מהחניה של הבניין.

אני הרכב המצלם, מצורף סרטון רלוונטי. מי אשם פה?

[video=youtube_share;S1Y6PuJgilU]

מגניב המכשיר הזה, תגיד לי משהו, בניתוח, הרדימו לך את הבולבול? כי זאת תחושה מה זה כייפית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אשם בלי שום צל של ספק בכלל.

יש לך נזק רציני?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אשם לדעתי.

הוא מנסה להתשלב בתנועה וצריך לבדוק שהכל פנוי, אתה נוסע במהירות חוקית.

בכל מקרה נראה שהתגובה שלך קצת איטית.. אבל יכול להיות שזה רק נראה ככה בצילום.

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שזה רק נראה כך.

אל תשכח ש:

א. המצלמה יושבת יותר קדימה מהנהג. יש לה נקודת מבט עדיפה.

ב. קורות A לא מסתירות לה.

ג. קצב הפריימים (fps) מטעה מאד מבחינת אומדן מהירות.

ד. אנחנו יושבים וצופים בסרטון אחרי שפות"ש אמר לנו שיש בו תעוד של תאונה. כך שאנחנו מצפים לזה בדיוק... אל תשכח שפות"ש הופתע.

אני מתקשה לראות ששופט ידביק לגיבורנו אשם תורם, אבל אם כן, הוא יתן לו את הנאום הר"מ.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שהוא אשם,

זכות הקדימה היא שלך, נסעת במהירות סבירה לתנאי הדרך, בנוסף עלית על פס האטה ובכל זאת הוא התפרץ לכביש מבלי להסתכל שמגיע רכב,

אל אף שהרכבים חונים באדום לבן ומסתירים לו את שדה הראייה אסור לו לצאת מבלי לוודא שהדרך פנויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שאשם בתאונה פה זה ניסן קאשקאי שחונה באדום לבן באופן לא חוקי, מסתיר את שדה הראיה של היציאה מהחניה וגרם לתאונה.

תבדוק בצילומים של התאונה אם בטעות צילמת את מספר הרכב של הקאשקאי.

הרכב היוצא עצר עצירה מלאה, ואז התחיל לצאת, במהלך היציאה הוא ראה אותך ועצר.

לך היתה תגובה די איטית ונכנסת בו.

עריכה אחרונה על ידי Alf3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר לקאשקאי? אם היו עומדים שם עשרה אנשים ומדברים, אז היית מטיל עליהם את האחריות לתאונה?

נהג הסקודה יצא מהחניה בלי לראות את התנועה החוצה (מלשון חצייה). הוא היה צריך להתכבד ולצאת לאט יותר, אפילו להתכופף קדימה אם צריך כדי לקבל שדה ראייה רחב. אם הוא היה עושה זאת ההתנגשות הייתה נמנעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיבה טובה למה יש אדום לבן ואסור לחנות במקומות מסויימים.

בדרך כלל ליד יציאות מחנייה יש אדום לבן לפחות בגודל של רכב אחד מכל צד, כדי שרכב היוצא יוכל לראות אם יש רכב שמתקרב ולצאת בצורה בטוחה.

אבא שלי לא מזמן חנה כמו הקאשקאי באדום לבן ודפקו לו את הרכב, לאחר שבדקתי הבנתי שאין טעם לתבוע את הרכב הפוגע, כי יש סיכוי גדול שנצטרך לשלם את הנזק לרכב הפוגע, יש תקדימים לזה.

פה המצב דומה, רכב חונה לא לפי החוק וכתוצאה מזה נגרמה תאונה.

לדעתי במקרה הזה רוב האשמה על הקאשקאי, כמובן שהרכב היוצא היה צריך לצאת יותר בזהירות אבל לפי איך שזה נראה - לא היה ניתן לראות את הרכב המגיע.

אני בעצמי יוצא כל יום מחניה כזאת, כשהרכבים חונים באדום לבן וחוסמים את כל שדה הראיה לכביש, לא משנה כמה אתכופף וכמה לאט אני אצא - פשוט לא ניתן לראות. אין לי בררה חוץ מלסמוך על הנהגים האחרים שישימו לב שיש רכב שיוצא. במקרה הכי גרוע, הרכב החונה באדום לבן ישלם לשנינו את הנזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הרכבים בצד שמאל חונים באדום לבן, גם הרכב של פות"ש :wink:

אולי אני טועה, אבל קשה לי להאמין שאפשר להטיל את האשמה על רכב חונה.

היה לי מקרה דומה של רכב שחנה על נתיב שלם בחניה כפולה ואני יצאתי מרחוב בניצב אליו. לא היה לי שדה ראייה, אז יצאתי לאט-לאט-לאט עד שיכלתי לראות את כל התנועה.

אין לי בררה חוץ מלסמוך על הנהגים האחרים שישימו לב שיש רכב שיוצא. במקרה הכי גרוע, הרכב החונה באדום לבן ישלם לשנינו את הנזק.
אולי, אולי צודק, אבל לא כל כך חכם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת פות״שׁ האשמה היא של הנהג שיצא מהחניה. אם הנהג הפוגע רוצה לתבוע את בעל הרכב שחנה שלא כחוק כדי לחלוק איתו את השאמה, שיהיה לו בהצלחה.

כמו שנאמר, שדה הראיה יכול להיות חסום מסיבות שונות, גם חוקיות, והיה עליו להזהר. זה לא שהוא יצא בזחילה, נעצר בשל שדה הראיה החסום ואז נכנסו בו, הוא היה בתנועה רציפה בעת הפגיעה. אולי יצליח להוכיח אשמה תורמת, אבל את פות״ש זה לא צריך לענין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

תודה רבה לכולכם!

היום הרכב יצא מהמוסך ונראה כלפני התאונה.

מאוד מרוצה מחברת הביטוח שלי (איילון). הודעתי על התאונה חמישה ימים אחרי (לא היה לי זמן) כעבור יום התקשר סוכן הביטוח

הסברתי לו את המצב ושלחתי את הסרטון, ראה ונתן את חוות דעתו, המשיך טיפול מול חברת הביטוח (רכב מושכר של הרץ).

הודעתי לו שאני מעוניין לטפל בהסדר חיבוק ושיצור איתי קשר רק לאחר שיש אישור מלא שלהם. כעבור שבוע~, התקשר ועדכן שחברת הרץ לקחה

אחריות ושלח אותי למוסך הסדר שלהם.

בדקתי לפני עם המוסך שכל המסמכים הרלוונטיים הגיעו ולא חסר כלום, לאחר אישור המוסך קבעתי ליום שלישי.

הגעתי בשמונה בבוקר וכעבור 40 דקות יצאתי עם פיאט 500 כרכב חלופי, היום בבוקר התקשרו להגיד שהרכב מוכן.

הוחלף פנס קדמי (לא בדקתי עם מקורי, מחר אבדוק) וטמבון נצבע אזורי.

לא נדרשתי להשאיר ציק או משהו בסגנון. מלבד שריון שבוצע לאשראי לרכב החלופי.

חשוב לי לעדכן אותכם בכדי להעביר את המסר פשוט תקנו מצלמה לרכב. מונע כאב ראש במהלך התאונה ואחרי!

מגניב המכשיר הזה, תגיד לי משהו, בניתוח, הרדימו לך את הבולבול? כי זאת תחושה מה זה כייפית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אוהב מוסך הסדר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה, בו לא קיימת ירידת ערך ואין תיקון מסובך, אני לא רואה בעיה עם מוסך הסדר. ברור שאפשר גם כאן להזמין שמאי פרטי, להשאיר צ'ק דחוי במוסך שלא בהסדר.

אבל כנראה צריך לשלם השתתפות עצמית יותר גבוהה ואולי לריב על הפרש במחיר התיקון בין מה שהשמאי קבע לבין מה שחברת הביטוח מוכנה לשלם.

גוזל זמן ועצבים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצד הפוגע לוקח עליו אחריות אז אין השתתפות עצמית

ובדיוק כאן הצד הפוגע מעוניין לשנמך את התיקון

דוגמה צביעה איזורית של הטמבון במקום החלפה וצביעה מלאה של הטמבון שהיה נותן לך שמאי שלך או סוג הפנס המוחלף.

אבל העיקר פות"ש מבסוט.

לכן שמאי שלי ומוסך שלי שיקים דחויים לשני אלה , עד שמגיע התשלום מחברת הביטוח של הצד הפוגע.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1785 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...