Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מניעת שכחת ילדים ברכב

sjerby
שימו לב! השרשור הזה בן 1745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מערכת שלא מובנת באוטו לא תעשה את העבודה.

אם אתה זוכר לשים את הטלפון מאחור אתה גם זוכר לקחת את הילד.

בדרך כלל הבעיה שאין מישהו קבוע שלוקח את הילד אז מישהו רגיל לעשות את הנסיעה לבד ונזכר מאוחר מדי שהילד איתו.

התחילו לייצר מכוניות עם מערכת מובנת, בטח עוד כמה שנים יהיה תקן חובה כזה

עריכה אחרונה על ידי LotusElise

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלה לי רעיון שלא ברור לי למה יצרני המכוניות לא מיישמים והוא חיישני משקל במושב מאחור.

ברגע שיש זיהוי של כיבוי מנוע ופתיחת דלת הנהג והחיישנים מרגישים שיש משקל במושב האחורי - המערכת תצפצף.

כמו העיקרון של מערכת נגד שכחת אורות דולקים.

ראיתי למעלה שקאדילק מציעים את זה, בטלו את הרעיון חחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית משנה סגנון נהיגה כשהילדה שלי ברכב. לא נוהג במצב ספורט, מאוד עדין ומחושב ומוזיקה בווליום יותר נמוך (גם המוזיקה היא רוק ולא מטאל).

כנראה שזה לא נכון לרוב האוכלוסיה

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

חיפשתי מתי פעם אחרונה דיברנו על זה.

מאזדה 3 הדגם החדש יש אזהרה מעל הראי שיש חגורות בטיחות סגורות מאחור.

להזכיר לכם שהשארתם מישהו מאחור.

פעם הבאה שאתם מחליפים רכב ליסינג תחשבו על זה.

mazda3.jpg

הוא מדבר על זה ב 4.19

[video=youtube_share;zu4N-1s1rEs]

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי איך שזה נראה מדובר בדיוק באותו הפאנל שנמצא בקונסולה במרכזית בדור היוצא, רק שהזיזו אותו למעלה. לא רואה איך זה יגרום למישהו להתייחס למה שקורה במושב האחורי, אלא אם יהיה זמזם או משהו שיתריע שיש עדיין יצור חגור במושב האחורי עם דימום המנוע.

Sent from my Tricorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם כל מערכות ההתראה האלה, כולל המוביל איי וכולל ג'יפיאסים למינהם, היא שהן גורמות למוח האנושי לפתח תלות רק בהן, ולכבות את השכל.

ברגע שהמוח מפסיק לעבוד ומסתמך רק על המערכות האלה, זה עניין של זמן עד שיגיע אסון.

נסו לפתח שיטות שלא מסתמכות על מערכות אלקטרוניות, אלא מתבססות על השכל האנושי.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי מתי פעם אחרונה דיברנו על זה.

מאזדה 3 הדגם החדש יש אזהרה מעל הראי שיש חגורות בטיחות סגורות מאחור.

להזכיר לכם שהשארתם מישהו מאחור.

פעם הבאה שאתם מחליפים רכב ליסינג תחשבו על זה.

[ATTACH=CONFIG]517552[/ATTACH]

הוא מדבר על זה ב 4.19

[video=youtube_share;zu4N-1s1rEs]

בדרך כלל מי שחגור עם חגורת הרכב כבר גדול מספיק בשביל לצאת אם במקרה שכחו אותו - אני אימנתי את הבת שלי מגיל 4 שבמקרה ש... תשחרר את החגורה, תעבור למושב הקדמי תצפור תצפור ותצפור בלי הפסקה ואם אף אחד לא מתייחס שתפתח את הדלת הקדמית שפונה לכיוון המדרכה.

הבעיה הגדולה יותר היא ילדים שיושבים בכסאות בטיחות ואז אינדיקציה על מצב חגורות הבטיחות של הרכב לא תתרום דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

https://m.ynet.co.il/Articles/5555333

מקפיץ, למען הגברת המודעות, בשיא החום ובשיא הקיץ.

רוב הילדים ממשיכים בגנים הפרטיים ובקייטנות כרגיל, ובכל זאת, לדעתי חשוב ששני בני הזוג ידעו מה הלו"ז אחד של השני. אם אשתי בעבודה ואני בבית עם הילדים, חשוב שהיא תדע איפה אנחנו, לאן אנחנו נוסעים ובאופן כללי מה סדר היום שלנו.

אם אשתי יודעת שאני עם הילדה בסרט בבוקר בקניון, בצהריים היא תשאל "חזרתם? איך היה? הכל בסדר?", ואם כמה שזה עלול להתפרש כחפירה, זו חפירה שעשויה להציל חיים, אם חס וחלילה מגיעים למצב הזה.

שיהיה קיץ שקט נעים ובטוח.

(נסו לא להתייחס לגופו של מקרה ולמקום בו הוא קרה, עם כמה שזה מדגדג באצבעות של המקלדת)

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשפירסמו את הסירטון של הזקן ההוא שעצר בכביש מהיר והתחיל ליסוע אחורה כי הוא פיספס יציאה. אמרו שצריך לקחת ממנו את הרישיון, כי הוא מסכן את כולם וכי צריך להיות אחראי כשאתה על הכביש...

אותו הדבר עם הורים ששוכחים את הילד באוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...