Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

C4 1.2 טורבו 2015 או רנו מגאן האצ'בק 1.5 טורבו דיזל 2014

Jeka88
שימו לב! השרשור הזה בן 1710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תחפש לבד, אני משאיר לך את החויה :)

אני כבר קראתי, השכלתי והפנמתי, עשיתי את הבחירה שלי ואני מאוד מרוצה, רק חבל שזה לא בוצע 3 שנים קודם, בקיצור, אין על יפן.

אין על יפן :lol::lol::lol:

תשמע, שלחת אותי ללוח שנה לוודא שחופשת הקיץ טרם החלה.

אני רק שאלה, בעצם כמה;

מה רמת ההכרות שלך עם סיטרואן c4 (או נניח 308 )?

עם מנוע פיורטק 1.2 מוגדש 130 כ"ס (או לפחות 110 כ"ס)?

עם תיבת 6 ההילוכים של אייסין?

אם לא, אז בעצם זה שאתה מייעץ פה, אתה חורג מהכלל הראשון של הפורום; 'אם אתם לא יודעים - אל תגיבו!'

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ועד כמה השילוב הזה היה נפוץ בארץ? רמז ממש רחוק מלהיות נפוץ מספיק מכדי לשנות את התמונה הכוללת.

בפועל מה שאני אומר זה שלתדמית האמינות הנוראית של פיגו יש סימוכין וזאת תדמית שנבנתה על גבי דורות של רכבים לא מוצלחים אם זאת הדגמים החדשים של היצרן מראית מגמה חיובית במדד האמינות אך הרוב עדיין דבוק בתמיד האמינות של הדגמים הקודמים של היצרן.

לוקח הרבה זמן וכוחות כדי לשקם תדמית רעה גם בידי הציבור וגם בידי המוסכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לא מעט יצרנים ששיקמו את התדמית שלהם בארץ כמו למשל: קיה, סקודה, סיאט וכו', לדעתי אפילו בעיניי חלק מהאנשים התדמית על רנו השתפרה. אני דווקא חושב שפג'ו וסיטרואן בכיוון הנכון ומקבל את הרושם שהמצב שלהם טוב בסך הכול. לכל יצרן בסופו של דבר יש רכבים מוצלחים יותר ורכבים מוצלחים פחות, להסתכל על ארץ המוצא זה קצת חסר משמעות בעיניי, כי כמו שאנחנו יודעים בפורום, גם רכבים יפניים וקוריאנים אינם חפים מבעיות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם עדיין מתעלמים מהעובדה שאם למנוע 1400 היו אז בעיות, גם ליצרנים אחרים היו.

בדיוק מה שאמרתי, ברכב צרפתי זה מחלה, ברכב אחר זה תקלה שאולי אפילו לא קרתה.

למוסכניקים יש את "ה" ניסיון, הם אלה שנתקעים ומקללים את הרכבים האלה שגם קשים להם לעבודה,

ואני אומר את זה אחרי שכבר שאלתי מוסניקים בעצמי, אתה מוזמן להתחיל בעין דור בחיפה ועד רחוב יפו.

גם לאינסטלטור שעשה לי נזק יש את "ה" ניסיון, בכל זאת עשה לי נזק, גם למהנדס הביצוע שבגללו נפלה מרפסת יש ניסיון.

לא כל בעלי המקצוע הם מומחים! במיוחד אחרי שיצא לי להכיר מאות בעלי מקצוע ישראלים, מבחינתי הם בעלי מקצוע על הנייר.

אמרתי לך איזה פעמיים תחליף מוסך, אולי לא היית מורעל והיית מגלה שהרכבים שהחזקת הם אחלה, יודע מה, אפילו ה-1.6 עם ה-AL4, ואני רציני יש לי אחד בבית שנוסע קשה ומעולה, המוסכניק שלי יודע טוב מאוד איך לשמר את האמינות שלו ב-0 ש"ח (לא יודע מה קרה אצלך, אלה שנים שהרכב כבר אמור להיות בסדר, לפחות כחדש. אולי משהו בידיים הראשונות של הרכבים).

אישית, לא הייתי רץ להלל את אמינות מנועי ה1200 הפיורטק, גיר האייסין אכן אמין ולא שמענו על בעיות כלל, אך למנוע היו כבר 2 תלונות עיקיות, ממיר קטליטי והרצועה שמתפוררת, זה ממש לא אמינות מוחלטת,

מה שכן אפשר להגיד כאמין זה מנוע ה 1.0 שיש בפיג'ו 108 לדוגמא, או מנוע ה1.6 דיזל של ה3008 שבינתיים באמת מפגינים אמינות מוחלטת.

לא הייתי רץ לא להלל, ממירים קטליטיים שהוחלפו בהתחלה ומאז לא הוחלפו יותר זאת לא מחלה, אתה ממש מדבר על זה כאילו זאת תקלה שחוזרת כל יומיים. גם כשטויוטה היא מלכת הריקולים, עדיין לצרפתים אסור לתקן טעות?

גם הרצועת אנחנו עדיין לא יכולים לדבר עליה, אנחנו גם לא יודעים מה קורה אחרי שמחליפים אם זאת תישאר מחלה או לא. נראה לי שלפיג'ו כבר יש את האמצעים והתקציב לא לתת לדברים כאלה לקרות שוב.

ה-1.6 דיזל נמצא כבר עשרות שנים ברשות פיג'ו-סיטרואן, אין טעם להזכיר אותו אפילו בשרשור הזה אי אפשר לערער שהוא סוס עבודה.

אגב 108 - נתקלתי לא מעט ברכבים מהשלישיה הקטנה שהחליפו קלאצ'ים בק"מ נמוך מידי (גיר רובוטי של טויוטה), אף אחד לא מדבר על זה. כי זאת טויוטה?

בכלל, למה שדווקא צרפתים לא ידעו לבנות מכוניות? שני קונצרנים שונים. שניהם מאותה מדינה, מה האובססיה כלפיהם? מלמדים שם לא בסדר? ואם המהנדס לא יהיה צרפתי? גם אז הרכב לא מוצלח? ואם החלקים יפניים פתאום הרכב מוצלח?

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין על יפן :lol::lol::lol:

תשמע, שלחת אותי ללוח שנה לוודא שחופשת הקיץ טרם החלה.

אני רק שאלה, בעצם כמה;

מה רמת ההכרות שלך עם סיטרואן c4 (או נניח 308 )?

עם מנוע פיורטק 1.2 מוגדש 130 כ"ס (או לפחות 110 כ"ס)?

עם תיבת 6 ההילוכים של אייסין?

אם לא, אז בעצם זה שאתה מייעץ פה, אתה חורג מהכלל הראשון של הפורום; 'אם אתם לא יודעים - אל תגיבו!'

לפני זמן לא קצר קיבלתי כאן התראה בשל נסיון לטעון ( בציניות כמובן ) שסוזוקי SX4 הזהה פחות או יותר עד לרמת הבורג, לפיאט סדיצ'י לא יכולה לשאת בגאון את נס האמינות של המותג היפני אם בין המתכננים/ יצרנים, יש מישהו שקוראים לו טוני. לשון ההתראה היתה ( במילים שלי ) שאם איני יכול לבסס ממצא אסור לי לטעון לקיומו, הציניות כנראה נעלמה מעיני המנהל הקורא. מסתבר שדברים משתנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני זמן לא קצר קיבלתי כאן התראה בשל נסיון לטעון ( בציניות כמובן ) שסוזוקי SX4 הזהה פחות או יותר עד לרמת הבורג, לפיאט סדיצ'י לא יכולה לשאת בגאון את נס האמינות של המותג היפני אם בין המתכננים/ יצרנים, יש מישהו שקוראים לו טוני. לשון ההתראה היתה ( במילים שלי ) שאם איני יכול לבסס ממצא אסור לי לטעון לקיומו, הציניות כנראה נעלמה מעיני המנהל הקורא. מסתבר שדברים משתנים.

מה שאני אומר "אמת" :), יחיה הצדק הקטן,

וזה מניסיון ולא המצאות, אתה מוזמן לנסוע איתי למוסכים שטיפלתי צמרת ויורומוטורס להוציא את ההיסטוריה ולראות בעצמך, אולי אז תפנים עד כמה אני כבל לא יכול לסבול את היצרן הזה.

OZB, אתה רציתי שחיפשתה את חופשת הקיץ בחורף! :lol:

LPG, סוס מנצח לא מחליפים, אני בטוח שזה המצב שלכם עם הצרפתיות, שמח בשבילכם, ואפילו אם המצב אצלי היה זהה, הייתי היום עוד בדעה שלכם, אך אצלי זה היה חמור רקוב, ושמח שנמכר, לפחות נגאלתי מייסורי :roll:

עריכה אחרונה על ידי Wildlands
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת לא מבין את מה שמנסים פה לומר?

אני לא חושב שישי מי שמטיל ספק באמינותך, אלא שנסיונך עם 301 רובוטית, 208 (1.6 al4) ו- 108, לא רלוונטי לשאלתו של פות״ש.

לא לסיטרואן C4 ולא לרנו מגאן.

אתה מסית את הדיון לעניין שלא לשמו התכנסנו.

יתרה מזאת, הרי שבבעלותו של פות״ש 308 אשר חולקת יחידת הנעה עם C4.

זה אומר שהוא לא ביקש את דעתך/נו על טיב התוצרת הצרפתית, ועל יחידת ההנעה של C4 הוא כנראה יכול לייעץ בעצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שישי מי שמטיל ספק באמינותך, אלא שנסיונך עם 301 רובוטית, 208 (1.6 al4) ו- 108, לא רלוונטי לשאלתו של פות״ש.

זה אומר שהוא לא ביקש את דעתך/נו על טיב התוצרת הצרפתית, ועל יחידת ההנעה של C4 הוא כנראה יכול לייעץ בעצמו.

פגעת בול!

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תבוא ותקרא את התגובה האחרונה ועל סמך זה תחליט שאני מסית את הדיון, אני עניתי לאדון על השאלה הראשונה שלו לגבי המאזדה,

הגענו לכאן, בגלל שיש לא מעט חמי מח כאן שפגיעה בציפור הצרפתיה שלהם מתירה להם להתחיל להסית את הדיון (ובינתיים אתה כנראה באותה קבוצה), תחזור ותעשה שיעורי בית של מי התחיל בזה לפני שאתה מאשים אותי במה שעוללתה במו ידיך, כולל חברי PSA בפורום.

פה סיימתי עם הדיון המשמעם הזה, ואין על יפן :)

פגעת בול!

אז בפעם הבאה תחסוך את המשפט הזה

שלום לכולם,

או שפשוט ללכת על האופצייה שהיא הבסיסית ביותר ולקנות איזה מאזדה 3\6 משנת 2010?

הרכב מיועד לנסוע באיזור ה18 אלף ק"מ בשנה בעיקר בדרך בין עירונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תבוא ותקרא את התגובה האחרונה ועל סמך זה תחליט שאני מסית את הדיון, אני עניתי לאדון על השאלה הראשונה שלו לגבי המאזדה,

הגענו לכאן, בגלל שיש לא מעט חמי מח כאן שפגיעה בציפור הצרפתיה שלהם מתירה להם להתחיל להסית את הדיון (ובינתיים אתה כנראה באותה קבוצה), תחזור ותעשה שיעורי בית של מי התחיל בזה לפני שאתה מאשים אותי במה שעוללתה במו ידיך, כולל חברי PSA בפורום.

חביבי,אתה קצת מגזים בתגובות שלך...

מאזדה 3\6 זה רכבים בסיסיים ביותר,לא אמרתי אמינים...אלא בסיסיים,זה שני דברים שונים...

תעבור ליפן!

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא קשר לארץ הייצור,

אני מעדיף לקנות רכב נורמלי, (כן כמו מאזדה), מאשר לקנות רכב שצריך להזהר רק מהזה או לוודא שההוא עובד, ולבדוק את לא יודע מה, לפתוח יד2 ורבע אם לא יותר מהדגם הזה מושבת, למה לי להיכנס למטה חולה,

אני רוצה רכב שאבדוק את מה שבודקים בשגרה, שמן מים ולחץ אוויר כל כשבוע, שבועיים, ודלק, "זהו", לא רוצה לבדוק לא מצב הרצועה שתעלה לי כ2500 ש"ח החלפה מוקדמת ולא לפי ההצהרה המקורית של היצרן, לא ממיר קטליטי, לא להשתמש בשמן "מיוחד" שיעלה לי פי 3 משמן נורמלי ועוד על מנוע מרעיש משולש בוכנות, לדאוג לגומיות דלתות כל X שנים, או להגיע כדי לתדלק ובום לא נפתח פתח הדלק, או חסר שמן מנוע ברכב בן שנתיים, לתקן מדחס מזגן ברכב בן 3, או מנוע ווישרים, או כל בעיה חשמלית אחרת והרשימה עוד ארוכה (ואני אומר את זה מניסיון מיגע עם הרכבים האלה), עם כל הכבוד לרצון בהמלצות האינסופיות לטרנד, אני ממש לא צריך את הכאב ראש הזה,

אז כן, אני מעדיף לרדת שנתיים שלוש, ושוב לקנות רכב "נורמלי" שאם אסע איתו לירח, לא יתרגש, השנתון לא אומר כלום במקרה הזה, זה לא נקרא תמורה טובה.

אני מניח כאן את תגובתך הראשונה.

ציינת שרבע מהמכוניות המפורסמות מהדגם הזה מושבתות.

אז בדקתי,

נכון לרגע זה ביד 2 מפורסמות 19 מודעות של דגם C4 1.2.

ראה איזה פלא, אף אחת מהן לא מושבתת. (גרמת לי לקרוא את תוכן כל המודעות :evil:)

אז, או שכל הרבע המושבת נמכר בתוך שתי יממות, או שלא בדקת, או שאתה מטעה במכוון.

אה, ואין על יפן!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חביבי ,אתה עכשיו תמיד מסיט את הדיון ולאותו הכיוון כמו תקליט שרוט,פיגו חרא,מאזדה עילוי,מעולה,תהנה מהמאזדה שלך,פאר היצירה היפנית.

כל זאת שהיה לך פיגו רשמת שהוא רכב טוב, למרות שה301 זה דגם נחות של פיגו שמיוצר רק למסכנים בעולם שלישי,למי שאין לו כסף לקנות פיגו מודרנית.

עכשיו שקנית מאזדה,אז המאזדה זה המתחרה החדשה של מרצדס ולקסוס...בן כמה אתה ?, אתה בכלל מבוגר?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה הוא מפאר את מזדה כלכך, רכב בינוני וזהו, במיוחד בשנים המדוברות, וכן, יש להן בלאי מטורף, זה שהן מגיעות מיפן לא עושה אותן אוטומטית כעילוי אמינותי.

והיה לו את אחד הרכבים הגרועים ששפיזו אי פעם ייצרו - 301 רובוטית, אז אני יכול להבין את הטראומה :)

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שקנה מאזדה 3 קומפורט ב 2018 חדשה, הרכב הזה רחוק מבינוני וכמה שאני גם אוהב ומעריך רכבים תוצרת צרפת מבחינת איכויות המאזדה 3 לפחות מהשנים האחרונות הוא רכב מעולה שעומד בכבוד לצד הטובים בקטגוריה.

זה שהוא מעריץ חזק של המאזדה ועל הדרך הוא מטנף על הצרפתיות גם אם לא בצדק זה לא אומר שהרכב שאותו הוא מעריץ בינוני.

לא צריך בכח לרדת על היצרן שהוא אוהב רק בשביל ״להחזיר״ לו, אפשר לתקן אותו ואת הדברים שמפיץ בלי להתייחס לאיכויות של המאזדה 3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...