Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי I30 רעש מאיזור מכסה השסתומים

rl5557
שימו לב! השרשור הזה בן 1572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברכבי עבר שלי תמיד בחורף הייתי שם את התוסף הזה, פשוט לא אוהב רעשי בוקר מוזרים בעיקר בטמפ נמוכה מאוד, להזיק זה לא הזיק, רק מועיל, רק חבל שזה באמת לא מחזיק 10 אלף ק"מ, תוך חודשיים שלושה האפקט פג, מספיק לתקופת חורף.

ומה הם ריכבי העבר שבהם שמת את התוסף? ולא כדאי אם כבר לטפל אחת ולתמיד בבעייה עצמה במקום להציף את הרכב בתוספים כל כמה זמן? ופה פותח השרשור מיתלונן לפי מה שאני מבין על רעש שמופיע בכל טמפרטורה..מקווה שאני לא טועה. ואם הבעיה מופיעה רק בבוקר ייתכן וקיימת בעיה של לחץ שמן שאולי כדאי כן לפתוח אגן שמן ולבדוק מצב רשת השאיבה שאינה סתומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפי דעתי אם יש לך בבקרים קרים במיוחד ולו החשד הקטן לרעש נקישות מסויים אחרי הנעה, כדאי לשים, לפותח השירשור, קשה לאבחן, אם הרכב עבר ידים של ליסינג, לא מאמיו שמשהו יעזוק, העסק גמור, לפחות מבחינתי, רכבי ליסינג אלו רכבים מועדים לפורענות, והנזק שנגרם בהם הוא בלתי הפיך שום תוסף לא יעזור.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה הם ריכבי העבר שבהם שמת את התוסף? ולא כדאי אם כבר לטפל אחת ולתמיד בבעייה עצמה במקום להציף את הרכב בתוספים כל כמה זמן? ופה פותח השרשור מיתלונן לפי מה שאני מבין על רעש שמופיע בכל טמפרטורה..מקווה שאני לא טועה. ואם הבעיה מופיעה רק בבוקר ייתכן וקיימת בעיה של לחץ שמן שאולי כדאי כן לפתוח אגן שמן ולבדוק מצב רשת השאיבה שאינה סתומה.

הרעש קיים גם אחרי נסיעה ארוכה כשהרכב חם ובעיקר נשמעת בנסיעה איטית.

הרכב אצלי כחצי שנה ובתחילה לא היה רעש,הרעשים התחילו לפני כשלושה חודשים.

בנוגע לתוסף על איזה תוסף מומלץ אם בכלל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מומלץ על שום תוסף! אם קיימת בעיה של מרימים תפוסים יש לפרק מיכסה שסתומים, להוציא אותם ולנסות לראות אם ניתנים לשחרור..במידה ולא יש להחליפם. אשמח אם תיתן מיספר שלדה אבדוק לך לגבי המרימים עצמם כי אם אני זוכר קיימים מרימים הידראוליים לשסתומים אך עדיין רוצה להיות בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מומלץ על שום תוסף! אם קיימת בעיה של מרימים תפוסים יש לפרק מיכסה שסתומים, להוציא אותם ולנסות לראות אם ניתנים לשחרור..במידה ולא יש להחליפם. אשמח אם תיתן מיספר שלדה אבדוק לך לגבי המרימים עצמם כי אם אני זוכר קיימים מרימים הידראוליים לשסתומים אך עדיין רוצה להיות בטוח.

tmadb51dbbj204..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מנסיון אין שום תוסף שיעזור ובוודאות אין מרימים הידרואלים בדגם הזה

תחיה עם זה עד שימות ותתעלם מהרעש.. ראיתי כאלה שנסעו כך שנים

מנוע לרכב הזה יקר! ושיפוץ לא משתלם

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

גם לי יש יונדאי I30 2008 כבר 7 שנים, ובחצי שנה האחרונה כשהרכב קר כלומר ב 10 דקות ראשונות לנסיעה אם אני מוריד את הרגל מהגז ואז לוחץ על גז שומעים מאין רשרוש מכיוון המנוע. ככל שנוסעים מהר יותר או שהרכב חם הרעש פוחת.

אציין שהרכב אצלי 7 שנים מטופל עם חלפים מקוריים ואיכותיים כמו שעון ולפי הספר, אמין מאודת 0 תקלות.

בינתיים לא בדקתי את זה באופן מקצועי במוסך, האם יש לבדוק או שפשוט ברכב ישן תמיד יהיו רעשים וזמזומים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...