Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב מהשכרה עלה לכביש 5.2016 ו190 אלף קילומטר. שווה בדיקה או לברוח כמו מאש?

סטודנט עני
שימו לב! השרשור הזה בן 1968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי דעתי בלבד מבלי לפגוע:

הרכב הזה עבר 190 אלף של טחינה, אני מתפלא בכלל שהוא שרד ק"מ כזה, אולי בגלל שנעשה תוך שנה פלוס, יש כלכך הרבה מכלולים וזה רכב מסובך להחריד, בקיצור תברח כל עוד אתה יכול, תקלה בגיר או בטורבו אתה משלם חצי מעלות הרכב על תיקונים וגם אחרי לא תצא מזה כי אין מספיק ידע בארץ להתגבר על תקלות מסובכות ברכבים האלה וברגע שהן מתחילון זה מגיע בצררות ( כמו כן הקללות), חבל.

תפנה לדרכים אחרות.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם אתה סטודנט עני שבדיוק מה שהוא צריך, עם תקציב 40-50 אש"ח, וזה בדיוק הרכב שהוא צריך, תקנה ניסן מיקרה ידנית חדשה עם אחריות ב50 אש"ח.

ידני לא בא בחשבון בגלל פקקים וכו'

בנוסף יש לשכנים שלי מיקרה וממש לא אהבתי את המראה

מחפש סה"כ אוטו שיהיה חסכוני יחסית (דלק וכו'), שיהיה יפה ושיהיה אפשר לנסוע איתו בצורה טובה נסיעות ארוכות בבינעירוני של שעתיים+ בתקציב עד 40 (שמעבר ל40 זה רק ליישורי קו וכו'). במקור העדפתי שזה יהיה סביבות ה30 אבל לא מצאתי אופציות ראויות בכלל...

גם ב40 לא מצאתי עד עכשיו אופציות טובות כל כך אבל לפחות בתקציב הזה מידי פעם אני נפגש במודעה כמו הנ"ל ואולי אצליח לבסוף למצוא איזו פנינה שתענה למרבית הדרישות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה ג'אז דור קודם תוכל למצוא לדעתי 2014 ב 40 אלף (לא היברידית).

אמנם אין הרבה היצע בשוק אבל תחפש בסבלנות ולדעתי אתה תמצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר אני רוצה גם להרגיש סוג של שדרוג מהסובארו אימפרזה 2006 שלי שחוץ מעניין הדלק הייתה פגז.

דרך אגב תודה לכל התגובות פה עד עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאתה לא מחפש פנינות אלה מחפש צרות, יש לך תקציב והמטרה שלך לכוון לרכבים שהם בתקציב ולנסות למצוא רכב במצב הכי טוב.

התחושה שלי שאתה מחפש רכבים מעל התקציב בתקווה למצוא אחד שמבקשים אליו פחות ואז הוא נכנס לך לתקציב.

אני יתן לך רמז, אף אחד לא ימכור לך רכב ששווה יותר בפחות. אם מבקשים פחות זה אומר שמצב הרכב בהתאם והאביזה שמצאתה היא דוגמא נהדרת לכך.

אל תנסה למצוא מציאות, תנסה למצוא רכב במצב מעולה שיושב בתקציב שלך.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה ג'אז דור קודם תוכל למצוא לדעתי 2014 ב 40 אלף (לא היברידית).

אמנם אין הרבה היצע בשוק אבל תחפש בסבלנות ולדעתי אתה תמצא.

הרצתי בדיקה, יש אחת 2016 בדיוק בתקציב ב36K

אבל גם מליסינג ו205 אלף קמ :-D

זה רכב ששווה לקחת בחשבון או אותו סיפור? זה רכב שיכול להתמודד עם קמ גבוה מבחינת גיר וכו'? גם זה משאיר יותר מרווח ליישורי קו האמת.

עריכה אחרונה על ידי סטודנט עני
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאתה לא מחפש פנינות אלה מחפש צרות, יש לך תקציב והמטרה שלך לכוון לרכבים שהם בתקציב ולנסות למצוא רכב במצב הכי טוב.

התחושה שלי שאתה מחפש רכבים מעל התקציב בתקווה למצוא אחד שמבקשים אליו פחות ואז הוא נכנס לך לתקציב.

אני יתן לך רמז, אף אחד לא ימכור לך רכב ששווה יותר בפחות. אם מבקשים פחות זה אומר שמצב הרכב בהתאם והאביזה שמצאתה היא דוגמא נהדרת לכך.

אל תנסה למצוא מציאות, תנסה למצוא רכב במצב מעולה שיושב בתקציב שלך.

מה שאמרת די מדוייק העניין הוא שנכון לעכשיו אין לי אלא להסתמך על מציאות כדי למצוא רכב שיעמוד ברוב הדרישות שלי.

התקווה זה שבסוף אולי אצליח רכב טוב מליסינג או משהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה למצוא את ה C4 מודל 2015 עם מנוע 1.2 ליטר וגיר פלניטרי רגיל של איסין.

אני חושב שתוכל למצוא רכב בתקציב שלך - יוצא ליסינג כמובן...

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור יגמר עם מדבקת SEA YA על נגרר בדרך למגרש גרוטאות אחרי התקלה הראשונה שתחסל את החסכונות.

בהצלחה

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור יגמר עם מדבקת SEA YA על נגרר בדרך למגרש גרוטאות אחרי התקלה הראשונה שתחסל את החסכונות.

בהצלחה

זה משהו שאני לא מבין נגיד... מכונית מ2016. נגיד ואפילו אני מחליף מנוע שלם ומה שמסביב כמה זה יכול לצאת? לדוגמא ההונדה ג'אז ב14 אלף אני לא יכול להחליף את כל החלקים הבעייתיים ואז להמשיך לטפל כמו שצריך?

אני מרגיש שיש משהו שאני מפספס פה ואתם כולכם יודעים חח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב זה לא רק מנוע. מנוע דווקא מחזיק יחסית הרבה.

מה שיקרה זה שעם הזמן הכל יתקלקל : תחליף רדיאטור, יילך מדחס מזגן, תשים מדחס משופץ, יילך לך אלטרנטור, תתקן את זה ותהיה נזילה ממשאבת הגה, תקמבן משהו ותצטרך להחליף משולשים לטסט....

רכב כזה יוציא לך את הנשמה ויקרע לך את הכיס. תתאים ציפיות לכסף שיש לך ואולי בכלל עדיף שתישאר עם האימפרזה 2006 עד שירווח קצת יותר כלכלית.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה למצוא את ה C4 מודל 2015 עם מנוע 1.2 ליטר וגיר פלניטרי רגיל של איסין.

אני חושב שתוכל למצוא רכב בתקציב שלך - יוצא ליסינג כמובן...

נראה מעולה האמת. רכב יפה, חסכוני יחסית בדלק, שנתון מתקדם, נראה נוח לבינעירוני. 2 כרגע שאני רואה למכירה, שניהם בתקציב. 90 ו130 אלף ק"מ.

מה החסרונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אצטט שוב את מה שכתבתי מקודם, כי ניכר שזה מרכיב חשוב מאוד בהחלטה שלך

לא רק שיש את כול העניינים הבעייתיים שיש ברכב כזה שציינו כבר לפני, אלא שזה אפילו לא משתלם כלכלית.

גם אם אתה לא נוסע הרבה, בעוד שנים בודדות שתרצה למכור את הרכב, זה יהיה ב-5 אלף לסוחר הקרוב אלייך כי אף אחד לא ירצה להתקרב,

בעוד שרכב דומה(ראיתי איביזות כאלה בסביבות ה-50 אלף לפני מיקוח 2015 עם 40-50 אלף) לפחות ימכר בסכום ראוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מעולה האמת. רכב יפה, חסכוני יחסית בדלק, שנתון מתקדם, נראה נוח לבינעירוני. 2 כרגע שאני רואה למכירה, שניהם בתקציב. 90 ו130 אלף ק"מ.

מה החסרונות?

סביר להניח שאתה גם תהיה זה שתמכור את הרכב לברזלים..., הרכב סובל משוק חלש עד לא קיים כיד 2.

בדגם הזה לאחר מתיחת הפנים אשר ציוד במנועי 1.2 ליטר והגיר של איסין לא ידוע על בעיות כרוניות , הגיר אמין ומוכח , המנוע גם הוא , לא מכיר בעיות קרדינליות אחרות.

יש פה בפורום בחור אשר נסע על המקבילה 308 מעל ל 200K ללא בעיה , אני בהחלט הייתי בודק בידיעה שבעוד 4-5 שנים כאשר ארצה למכור אקבל אלפי שקלים בודדים.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב זה לא רק מנוע. מנוע דווקא מחזיק יחסית הרבה.

מה שיקרה זה שעם הזמן הכל יתקלקל : תחליף רדיאטור, יילך מדחס מזגן, תשים מדחס משופץ, יילך לך אלטרנטור, תתקן את זה ותהיה נזילה ממשאבת הגה, תקמבן משהו ותצטרך להחליף משולשים לטסט....

רכב כזה יוציא לך את הנשמה ויקרע לך את הכיס. תתאים ציפיות לכסף שיש לך ואולי בכלל עדיף שתישאר עם האימפרזה 2006 עד שירווח קצת יותר כלכלית.

לא אמורים לפתור לי את כל הבעיות האלה במכון בדיקה ואז יישור קו במוסך מורשה יבואן?

הייתי נשאר עם האימפרזה שלי עוד 10 שנים גם, הייתי ממש מבסוט ממנה, הייתה איתי המון שנים ובעיה אחת לא הייתה לי איתה.

הייתה לי תאונה קטנה ובגלל שהרכב לא שווה הרבה הביטוח הכריז עליה טוטאלוס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...