Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע PSA 1.2 PureTech השרשור המרוכז לגבי עניין האמינות של רצועת התזמון הטבולה בשמן.

Alkash
מעבר לפיתרון נפתר ע"י אורן שרותי רכב,

פוסטים מומלצים

לא הייתי מחכה עם הניקוי ככ הרבה זמן .

יש סכנה ממשית שהג'יפה המסתובבת תהרוס עוד רכיבים.

ד"א המכונאי הסביר לי שצבע השמן (הסינטטי מבית mobile) השחיר כתוצאה מהחגורה המתפוררת ולכן הוא ריסס חומר ממיס שגרם לשבבי הגומי לצאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מעניין מה החומר הזה ואם הוא לא פוגם בחלקים אחרים.. איפה הוא מרסס אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה החומר הזה ואם הוא לא פוגם בחלקים אחרים.. איפה הוא מרסס אותו?

ספריי קרבורטור על החלק התחתון של הסאמפ (המקום שיונק את השמן) החתיכות של הגומי היו תקועות בין הרשת לטבעת ולכן לא התגלו בבדיקה הראשונה.

ראה בסרטון שצירפתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע קיבלתי סרטון וידאו מהמוסך ובו נראים בבירור מלא שבבי גומי שיצאו לאחר הזלפת חומר ממס , מסתבר שלא נמלטתי מהגזירה...החיישן כנראה תקין וסבל מירידה בלחץ השמן ):

יוחלף סט טיימינג מלא לאחר שטיפה יסודית.

דיסאינפורמציה במיטבה (:4

לא לבעלי קיבה רגישה...

עדיין אתה משלם? או שמישהו לקח את האחריות על עצמו?

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לריב? אפילו לא ניסית.

נכון שיש פה סיפורים על חוסר מענה של היבואן, אבל כמו שכבר כתבתי פה, היה לנו מקרה כזה במשפחה ומוסך יבואן של לובינסקי טיפל בהכל באחריות באופן מיידי, בלי שום ויכוחים ועניינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לריב? אפילו לא ניסית.

נכון שיש פה סיפורים על חוסר מענה של היבואן, אבל כמו שכבר כתבתי פה, היה לנו מקרה כזה במשפחה ומוסך יבואן של לובינסקי טיפל בהכל באחריות באופן מיידי, בלי שום ויכוחים ועניינים.

יתכן שהיו מסכימים לתקן במסגרת good will למרות זאת אני מעדיף שהרכב יטופל ע"י מי שאני מכיר וסומך עליו - בטח שמדובר בניקוי יסודי של חלקי המנוע מפירורי הרצועה.

* מודה באשמה של פדנטיות יתר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שלחתי לשירות לקוחות של לובינסקי ולמוסך המורשה שהרכב טופל בו את התמונות של הממצאים והחשבונית של גבע של החלפת הטיימינג ודרשתי השתתפות.

קיבלתי מהם זיכוי של עלות קיט הטיימינג + מע״מ בשירותי מוסך ברשת. זה לא היה פשוט כמו שזה נשמע אבל הצליח. ממליץ לכם גם לנסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקומם שמדובר במנוע הכי נמכר שלהם והם פשוט מזלזלים בלקוחות ובמוצר שלהם,

אם מתחילת הדרך היו נרתמים לסייע ללקוחות שלהם בפתרון ראוי למוצר הכושל הזה אז מצב השוק היה הרבה יותר מזהיר לרכבים עם מנוע ה1.2 פיורטק שלהם,

ובטח התדמית השלילית היתה משתפרת פלאים עוד יותר עם שיווק ה3008/5008.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר טוב קנה 308SW 2015 מחברת טרייד אין באזור חיפה, הרכב היה בבעלות יד ראשונה ליסינג, עם 150K ק"מ,

הצעתי לו להחליף רצועת טיימינג איך שהוא מקבל את הרכב,

טרם כך נדלקה לו מנורת מנוע, בבדיקה שביצע על חשבון חברת הטרייד אין כי זה קרה יום אחרי קבלת הרכב, הוחלף חיישן VVT,

וכעת אחרי כחודש, מנוע שבק חיים, אעדכן בהשתלשלות, כרגע אני נמנע לנקות בשום אמצעי זיהוי כלפי חברת הטרייד אין כפי שנדרשתי, אך מדובר בחברה גדולה ומוכרת ולא סוכן מדרכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, מודה שנלחצתי ... האם מישהו חווה בעיות גם בגרסא הלא מוגדשת של המנוע ( 82 כ"ס: 208, קקטוס וכו..)?

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לדבר לפני מספר חודשים עם עובד מוסך של לובינסקי. הוא מספר שבפג׳ו רצו רצועה עם אורך חיים מאוד ארוך שלא תזדקק להחלפה חוץ מכאלה שיחזיקו ברכב עד שיהפוך לרכב אספנות. בדיעבד בתנאים מסוים הרצועה מתפוררת. לא זוכר מה נאמר על התנאים, אולי הזכיר שמן לא מתאים. בכל מקרה, הבינו שיש בעיה וחזרו לרצועה הסטנדרטית. מנועים של דגמי 2019 בוודאות עם רצועה אחרת, ואם אני זוכר נכון גם דגמי 2018, אולי אפילו גם 2017.

האם מי שהתפוררה לו הרצועה יודע איזה שמן שמו לו בכל הטיפולים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...