Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע PSA 1.2 PureTech השרשור המרוכז לגבי עניין האמינות של רצועת התזמון הטבולה בשמן.

Alkash
מעבר לפיתרון נפתר ע"י אורן שרותי רכב,

פוסטים מומלצים

לא כל מוסכי היבואן מתנהלים באותה צורה.

אצל גיסי טיפלו בטיימינג באחריות (ב308 שנגמרה לה האחריות) במוסך הצומת בפתח תקווה. לפני מוסך גבע ממליץ לך לנסות שם או במוסך המרכזי בראשל"צ.

השאלה למה שמוסך שכלל לא טיפלתי בו והרכב כבר לא באחריות "יילך לקראתי"? היית מצפה ממוסך שבו טופל הרכב 3 שנים כמו שעון (וממנו נרכש) יעשה זאת.

עריכה אחרונה על ידי Yarivav
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חודשיים מאוחר יותר...

כמו שכבר כתבו מי שקונה רצועה מקורית (של dayco) לשים לב

מק"ט משודרג : 941128 או 9800239680

רשום בצהוב על הרצועה

מק"ט ישן : 941090 או 9807527380

היו מוסכים מורשים שבלי לשים לב התקינו שוב מקט ישן.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם 

חדש בפורום...רכשתי מלחובינסקי פיזו 308sw 2016 77000 קמ ...רק לאחר הרכישה הבנתי שיש בעיית רצועת טיימינג במנוע הזה , לפי היסטוריית טיפולים בוצעה החלפת רצועה ב 28000 בלבד .

לכמה זמן זה אמור לתת לי שקט מבחינה הזאת?

איך אני יכול לדעת שהרצועה שהוחלפה לא בעייתית!

ובכלל , כל כמה קמ צריך להחליף רצועה במנוע הזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קנית מלובינסקי אז אני מניח שקיבלת אחריות? תבדוק זאת. במידה ויש לך אחריות, אני אישית הייתי נוסע ולקראת סיום האחריות מבצע החלפה יזומה של הרצועה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה 

הם לא נותנים אחריות לטיימינג ..כמובן 

בבדיקה הרכב יוצא סהכ בסדר גמור , הם מתקנים את הליקויים ..מקווה לא להתאכזב ...

הייתי בעלים של 307sw למשך 10 שנים , רכב פצצה , רק טיפולים - טיימינג נפל 5 חודשים לפני מועד ההחלפה , נאלצתי להשבית את הרכב לצערי ...

מה שנשאר שקצת מתקרב זה ה 308 !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, 

לאבי פיז'ו 308 2015. היינו אתמול במוסך שמתמחה בפיזו וסיטרואן, ונאמר שם שלרכב יש שרשרת ולא רצועת תזמון. האם כך הדבר? מדובר במנוע 1200 טורבו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. אבל זו לא פעם ראשונה ששומעים על הטעות הזו, גם ממוסכים מורשים.

תוכל להגיד איזה מוסך זה?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעל המוסך היה מאוד אדיב ונחמד, ולא ממש רוצה להכפיש את שמו. הוא באמת יוצא לא מקצועי אם אכן יש רצועת תזמון (וכך גם אני הייתי בטוח עד שהייתי במןסך הנ"ל). כנראה לא יצא לו להחליף רצועות תזמון לפיזו 308 ומפה אולי נובעת הטעות והבלבול. ממש לפני חצי שנה אבי היה בעוד מוסך מומלץ באזור (על שניהם ביקורות מצוינות) וגם שם נאמר לו שיש ברכב שרשרת ולא רצועה. 

אגב, האם יכול להיות שנדלקה נורת תקלה וכבתה, ולא רואים תקלה בסורק? בנוסף, במידת הצורך, האם יש מוסך מומלץ להחלפת הרצועה באזור חיפה והצפון, או שהחלופה הנורמלית היחידה היא לנסוע למרכז? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי רצועה ליתר ביטחון עם קניית קקטוס 2015, פיורטק 1.2 אטמוספרי ב 95000 קמ כישור קו.
לשמחתי הרצועה היוצאת היתה שלמה לחלוטין.

Jeep ZJ V8 / C4 Cactus/
Octavia TSI 1.0 / Honda 300ex

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, oleg_kra כתב:

בעל המוסך היה מאוד אדיב ונחמד, ולא ממש רוצה להכפיש את שמו. הוא באמת יוצא לא מקצועי אם אכן יש רצועת תזמון (וכך גם אני הייתי בטוח עד שהייתי במןסך הנ"ל). כנראה לא יצא לו להחליף רצועות תזמון לפיזו 308 ומפה אולי נובעת הטעות והבלבול. ממש לפני חצי שנה אבי היה בעוד מוסך מומלץ באזור (על שניהם ביקורות מצוינות) וגם שם נאמר לו שיש ברכב שרשרת ולא רצועה. 

אגב, האם יכול להיות שנדלקה נורת תקלה וכבתה, ולא רואים תקלה בסורק? בנוסף, במידת הצורך, האם יש מוסך מומלץ להחלפת הרצועה באזור חיפה והצפון, או שהחלופה הנורמלית היחידה היא לנסוע למרכז? 

מוסך המהנדסים עכו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...