Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע PSA 1.2 PureTech השרשור המרוכז לגבי עניין האמינות של רצועת התזמון הטבולה בשמן.

Alkash
מעבר לפיתרון נפתר ע"י אורן שרותי רכב,

פוסטים מומלצים

אני קניתי את הרכב מלובינסקי שטופל במוסכי היבואן ולפי הסטוריית הטיפולים שמו לי MOBIL 1 5-30 שעומד בתקן של פיג'ו סיטרואן לפי ספר הרכב, שנה לאחר הקנייה בגמר האחריות החלטתי להחליף בצורה יזומה את רצועת הטיימינג(הרכב בזמנו היה עם 80 אלף ק"מ ולא נדלקו שום התראות וגם לפי הסטוריית הטיפולים לא נדלקו שום התראות בנושא הזה) מכיוון ששמעתי לא מעט סיפורים על זה שהיא מתפוררת ונסעתי למוסך גבע להחלפה ושם אמרו לי שהרצועה הייתה מתפוררת וראיתי את הרצועה הישנה ואכן זה היה כך...לפי מה שהבנתי הבעיה הייתה ברצועה עצמה ולא בשמן,יצאה רצועה חדשה שאמורה להיות עמידה יותר אבל את זה נדע רק בעוד שנתיים שלוש.

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני חודב שאם כבר שנה שעברה שמענו סוועות על דגמי 2016, ועד עכשיו לא היה ציוץ על דגמי 2017, זה אומר משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי רק השנה (2020) דגמי 2017 יתחילו להגיע לאזור ה 60 אלף ק״מ ואז נדע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לדבר לפני מספר חודשים עם עובד מוסך של לובינסקי. הוא מספר שבפג׳ו רצו רצועה עם אורך חיים מאוד ארוך שלא תזדקק להחלפה חוץ מכאלה שיחזיקו ברכב עד שיהפוך לרכב אספנות. בדיעבד בתנאים מסוים הרצועה מתפוררת. לא זוכר מה נאמר על התנאים, אולי הזכיר שמן לא מתאים. בכל מקרה, הבינו שיש בעיה וחזרו לרצועה הסטנדרטית. מנועים של דגמי 2019 בוודאות עם רצועה אחרת, ואם אני זוכר נכון גם דגמי 2018, אולי אפילו גם 2017.

האם מי שהתפוררה לו הרצועה יודע איזה שמן שמו לו בכל הטיפולים?

Bull Shit - אין קשר לשמן, הבעיה הייתה ברצועה.

אני חודב שאם כבר שנה שעברה שמענו סוועות על דגמי 2016, ועד עכשיו לא היה ציוץ על דגמי 2017, זה אומר משהו.

כבר התייחסתי לזה בשרשור הזה - הבאתי מידע שפורסם באתר צרפתי מוכר ולפיו מנועים שיוצרו החל מה-5/3/2017 מצויידים ברצועה מעודכנת.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהבעיה ברצועה, הם לא מכחישים (בשיחה שלא לציטוט). השאלה האם זה קורה בכל המנועים או בחלק, האם זה קשור לסוג השמן, זמני החלפת שמן, או רנדומלי.

לפחות אפשר להגיד שדגמי 2018 ו-2019 כבר עם רצועה חדשה (או כפי שהם טוענים הישנה והטובה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שהיה לי מליסינג, פיגו 208, עלייה לכביש 3\2017. ב70000 ק"מ הופיעה הודעה לסור למוסך + נוריות תקלה, לפי הדו"ח תיקון מהליסינג הוחלפה רצועת תזמון + פילטר + שמן.

חודש אחרי חזר למוסך שוב עם הודעה לסור למוסך - לפי דו"ח הליסינג הוחלפו חיישני VVT.

את הרכב קיבלתי במרץ 2017, חדש מהניילונים, נפרדנו כחברים אחרי קצת פחות משנתיים. לא יודע מתי יוצר הרכב ולא יודע אם הוא זכה ברצועה המשודרגת\ חדשה - אבל זה בהחלט מקרה בדגם ממודל 2017. אגב, קרה אחרי פחות משנתיים על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אח שלי קנה פיג'ו 3008 חדש לפני חודש, הוא התלבט בין ה1.2 וה1.6 טורבו, בהתחלה הייתי בספק אם בכלל כדאי להוסיף על המנוע הגדול,

כעת אחרי כל הסאגה הזו, אני חושב שטוב שהלך על ה1.6T, לובינסקי די, אין יותר שקוף מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אח שלי קנה פיג'ו 3008 חדש לפני חודש, הוא התלבט בין ה1.2 וה1.6 טורבו, בהתחלה הייתי בספק אם בכלל כדאי להוסיף על המנוע הגדול,

כעת אחרי כל הסאגה הזו, אני חושב שטוב שהלך על ה1.6T, לובינסקי די, אין יותר שקוף מזה.

בדגמים החל מ-2018 כבר אין בעיה של רצועה. היה יכול לקנות גם 1.2, אבל עדיף שתספר לו ששיחק אותה בכך שהוסיף עוד 15K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שהיה לי מליסינג, פיגו 208, עלייה לכביש 3\2017. ב70000 ק"מ הופיעה הודעה לסור למוסך + נוריות תקלה, לפי הדו"ח תיקון מהליסינג הוחלפה רצועת תזמון + פילטר + שמן.

חודש אחרי חזר למוסך שוב עם הודעה לסור למוסך - לפי דו"ח הליסינג הוחלפו חיישני VVT.

את הרכב קיבלתי במרץ 2017, חדש מהניילונים, נפרדנו כחברים אחרי קצת פחות משנתיים. לא יודע מתי יוצר הרכב ולא יודע אם הוא זכה ברצועה המשודרגת\ חדשה - אבל זה בהחלט מקרה בדגם ממודל 2017. אגב, קרה אחרי פחות משנתיים על הכביש.

זה שקיבלת את הרכב במרץ 2017, לא אומר שהמנוע שלך יוצר אחרי ה-5/3/2017 (וכולל את הרצועה החדשה) - רב הסיכויים שהן המכנוית והמנוע יוצרו הרבה קודם.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק משתאה, איך אנשים מקבלים מוות פתאומי של מנוע בככ הרבה מקרים,ברוגע והבנה. אבל בלאי של קלצ'ים מוציא אותם מדעתם. גם פה, הכל עניין של פוזיציה.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדגמים החל מ-2018 כבר אין בעיה של רצועה. היה יכול לקנות גם 1.2, אבל עדיף שתספר לו ששיחק אותה בכך שהוסיף עוד 15K

ואת זה אתה מסיק על סמך מה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואת זה אתה מסיק על סמך מה?

הרצועה הוחלפה ב-2017

כתבתי שמנועים שיוצרו לאחר 5/3/2017 מצויידים ברצועה חדשה

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה יודע שבה לא יהיו בעיות?

הרכבים עם הרצועה החדשה עוד לא בני 3, כמה מהם הגיעו כבר ל60 אלף ק״מ לפחות?

גם לגבי dsg אמרו שכול הבעיות נפתרו, בפועל זה לא בדיוק היה ככה.

לפני שאתה יוצא בהצהרה שלא יהיו בעיות וסתם שילמו 15 אלף יותר הייתי נותן עוד שנה לרצועה ואז ניראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...