Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע PSA 1.2 PureTech השרשור המרוכז לגבי עניין האמינות של רצועת התזמון הטבולה בשמן.

Alkash
מעבר לפיתרון נפתר ע"י אורן שרותי רכב,

פוסטים מומלצים

דגמי 2016 של הקקטוס, כולם, הגיעו עם 3 שנים אחריות.

רק בקיץ 2017 הגיע הדגם האוטומטי עם חישוקי 17" וקיבל 5 שנים אחריות.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני הייתי מתחיל בלהעלות את כתב האחריות לכאן ולחוות דעה.

אחר כך פונה לעורך דין.

אני לא מציע ללכת לתקן בגבע או בשום מקום אחר אלא לדרוש ביטול עסקה, אבל שוב רק לאחר שנבין מה כתוב בכתב האחריות ההמלצה שלי תוכל להפוך לחד משמעית, כרגע זה רק כיוון מחשבה.

לפני שרכשתי את ה308 שלי בשוק הפרטי התעניינתי ברכישת רכב דומה דרך לובינסקי טרייד.

הנציג כמובן התפאר באחריות שהם נותנים לרכב(נציג מכירות, לא חושב שהבין דבר או שניים במכונאות רכב), איני זוכר במדויק את כל סעיפי כתב האחריות אך כבר במעמד הרכישה ידעתי על בעיית הטימינג גם מהפורום וגם מהודעות בפורום בחו"ל ולכן זכור לי במדויק כי בדקתי את כתב האחריות וראיתי שהוא אכן מחריג את רצועת הטימינג. בנוסף, כמות ההחרגות שם כל כך גדולה שאני לא קיבלתי תחושת ביטחון מהאחריות שהם נותנים.

אני מקווה שפותח הפוסט יעלה את כל כתב האחריות, מדובר בכמה דפים למיטב זכרוני.

עריכה אחרונה על ידי Superdror
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותו יום שיצאתי מהסוכנות עלתה ההודעה של הcheck engine. קיבלתי הצעת מחיר של 8,000 ש"ח להחלפת קיט טיימינג וטענה שהאחריות של הטרייד לא מכסה את הטיימינג.

קלאסיקה. פשוט קלאסיקה.

לא מבין מה אנחנו מתלוננים אח"כ על ירידת ערך וסחירות נמוכה. בהתנהלות כזו זה הכי טוב שאפשר לקבל.

פשוט מרשים איך טרייד אין יכול למכור רכב "עם אחריות" ולהתנער מתקלה שקורית באותו יום. אפס מחשבה לטווח ארוך, ממש כמו אחרוני המגרשים בנתניה.

אבל העיקר שדיסאינפורמציה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני במקומו, מחזיר את האוטו באותו היום לטרייד אין שיתקנו אותו.

לא מסכימים ?

נשאר בחוץ ומבריח קליינטים עם הסיפור שלי (מצידי שיזמינו משטרה לגרש אותי. אם הברחתי כמה קליינטים - עשיתי את שלי).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב נשאר אצלך סע לתקן אותו במוסך גבע שם החלפת רצועה תעלה לך רבע מהסכום שרשמת, אתה מפחד לפגוע באחריות, מצד שני איזו אחריות בדיוק קיבלת?

דרך אגב למי שלא עקב בשרשור שלי על החלפת טיימינג אצל גבע ב-208 - שלחתי לשירות הלקוחות של לובינסקי ולמוסך הרשת שהרכב טופל בו את תמונות הממצאים והחשבונית של גבע ודרשתי השתתפות בעלות ההחלפה. אחרי מספר שיחות מעניינות עם נציג שירות איזורי קיבלתי זיכוי לשירותי מוסך ברשת בגובה +/- עלות קיט הטיימינג לפני הנחה.

עריכה אחרונה על ידי galbh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע קיבלתי הנחה משמעותית על העניין ונראה שיש נכונות לעזור, יתכן בהחזר מלא מהיצרן.

בכל אופן, כרגע אני משתף פעולה בדרך חיובית ומתעד הכל. לא מתכוון לספוג את עלות התיקון, אבל בנתיים אופטימי ומקווה שיפתר בקלות.

בהתחלה הופיעה רק האזהרה הכתומה (check engine) ונעלמה ולא האדומה (לחץ שמן). לא הבנתי ישר שזה עניין של הטיימינג, התקשרתי למוקד של הטרייד ואמרו שאין בעיה להמשיך לנסוע. האזהרה הופיעה בערך פעם בשבוע, נשארת לנסיעה אחת ונעלמת.

החלקים העיקריים שיוחלפו חוץ מהקיט טיימינג הם משאבת ואקום, שסתום משאבת שמן, כל מיני אטמים צינורות וברגים.

אחריות טרייד:

https://pdfhost.io/v/URdrpS0kR__718pdf.pdf

שנוי במחלוקת עניין האחריות. כמו שנאמר פה, כן מכוסה מה שבסיכה במנוע. אבל הטיימינג מוחרג תחת בלאי משימוש ופה אני לא מבקש שיזכו אותי על טיימינג במועד החלפה סביר שהגדיר היצרן.

מה שאבסורד, שכביכול אם הייתי ממשיך לסוע והיה הולך מנוע, הם היו אמורים לספוג החלפה של כל המנוע בעלות הרבה יותר גבוהה ככה שכרגע אני בעצם חוסך להם. במצב הנוכחי אני אמור לסבסד את עלות הטיימינג :brickwall:

עריכה אחרונה על ידי RomWW
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שרכשת רכב שהרצועה שלו כבר בשלבי התפוררות מתקדמים, עם נסועה שרחוקה מאוד ממועד ההחלפה הסביר שהגדיר היצרן.

הבעיה ידועה ומוכרת היטב ללובינסקי, למוסכים שלהם ולטרייד אין שלהם. לדעתי אין סיבה שתשלם שקל על התיקונים והחלפות חלקים במיוחד שהתקלה הופיעה (אצלך) ביום שהרכב יצא מהם - כלומר רוב הסיכוי שהופיעה גם לפני.

אני לא מכיר את זה מספיק - במידה ויש חתימת זמן בלוג התקלות ולא איפסו תקלות אולי אפשר גם להוכיח שהתקלה הופיעה לפני שהרכב עבר לבעלותך.

עריכה אחרונה על ידי galbh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון חשוב בעניין הטיימינג:

ביצעו את הטיפול לטיימינג כולל ניקיון והחלפה של כל מה שנדרש.

היצרן\יבואן לקחו אחריות על העניין ולא נדרשתי לשלם על הטיפול. הטיפול נעשה במוסך סיטרואן גליל עליון שעזרו בכל התהליך.

עם זאת, אני מאוכזב מהיחס והשירות של הטרייד אין של לובינסקי. כשפניתי בנוגע לתקלות וריג'קטים ברכב שהיו אמורים לסדר בהשבחה הנחו אותי "לפנות לסוכנות" שלא ענו לי.

ביקשתי לצור קשר עם אחראי השירות האיזורי, אמרו שיחזור אלי. לא חזר.

כששאלתי על רכב חליפי שמופיע באתר שכלול באחריות. בהתחלה הנחו לפנות למוסך. כשאמרתי לנציג שהמוסך דורש על השירות הזה תשלום הוא ענה שהם לא חייבים לי רכב חליפי כי זה לא מופיע בחוזה והוא לא יודע מה כתוב באתר. אם זה לא בחוזה זה לא קיים. שאלתי אם זו תוספת שאני צריך לבקש או מסלול אחר וענה שלא, הוא פשוט לא מכיר את זה. לא בחוזה, לא קיים.

לובינסקי.JPG

לובינסקי.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמטת נקודה חשובה: החליפו לך רצועה בלי בעיות כי נדלקה לך נורית מנוע בתקופת האחריות .

לגבי הבטחות כוזבות של מגרשי רכב : אפשר למלא בהם ספרים. הוא צודק בקשר לחוזה בינכם.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

כנראה שהצטרפתי למועדון...

308SW שנת 2015 עם 89,280 ק"מ..

נורת service נדלקה בצבע אדום ובמערכת כתוב

engine fault have vehicle repaired

יוכנס מחר לבדיקת דיאגנוסטיקה במוסך הקבוע שלי ואעדכן.

שאלות:

1. האם מותר לנסוע במצב הזה או יש להזמין גרר?

2. במידה והרצועה אכן התפוררה- חוץ משטיפת חלקו הפנימי של המנוע בדגש על הסאמפ- מה עוד יש לשטוף/להחליף?

3. איך יודעים שלא נגרם נזק למנוע?

יש לציין שהרכב נוסע כרגיל ולא מורגשת בעיה בפעולת המנוע.

תודה לעונים ובוז להתנהלות היבואן/יצרן שלא נוקטים בצעדים מניעתיים בנושא ככ נפוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות הסבירות הגבוהה (לפי הק״מ) שמדובר ברצועה עד שלא תסרוק תקלות לא תדע. אם יש לך סורק OBD-II אתה יכול לבד.

האם התקלה וה- service דולקים קבוע גם בהתנעות נוספות?

לדעתי אם הכל נראה רגיל אין בעיה לנסוע רגוע למוסך ואין צורך לגרור.

אם מדובר ברצועה ואתה רוצה טיפול ישיר בבעיה ללא בזבוזי זמן וכסף על דיאגנוסטיקה שגויה סע למוסך גבע בתל אביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהצטרפתי למועדון...

308SW שנת 2015 עם 89,280 ק"מ..

נורת service נדלקה בצבע אדום ובמערכת כתוב

engine fault have vehicle repaired

יוכנס מחר לבדיקת דיאגנוסטיקה במוסך הקבוע שלי ואעדכן.

שאלות:

1. האם מותר לנסוע במצב הזה או יש להזמין גרר?

2. במידה והרצועה אכן התפוררה- חוץ משטיפת חלקו הפנימי של המנוע בדגש על הסאמפ- מה עוד יש לשטוף/להחליף?

3. איך יודעים שלא נגרם נזק למנוע?

יש לציין שהרכב נוסע כרגיל ולא מורגשת בעיה בפעולת המנוע.

אני במקומך לא הייתי לוקח סיכון לגרימת בלאי מואץ נוסף.

הייתי שולח את הרכב על גרר לאורן בחולון או לגבע בתל אביב בלי לחשוב פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצית צרפתייה נחשקת אז קיבלת אותה עם עודף.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...