Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקירה על הרכב החדש שלי - אאוטלנדר PHEV

yftachcar
שימו לב! השרשור הזה בן 1993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב

בדיוק מתעניין ברכב הנ"ל ממתין לדגם הבא שאמור להגיע בפברואר כניראה כך נאמר ,אשמח למידע בנסיעה של מעבר למרחק הטעינה (ביום יום יש לי כ 53 קמ לעבודה ,בעבודה אני יכול להטעין) אך מה קורה בנסיעה של 100 קמ או 400 קמ לכמה ממוצע צריכת דלק מגיע כאשר המנוע מטעין במקביל ועל מהירות שפויות נאמר 95~110 ,אני היום מוציא על דלק ממוצע של 2000 שח לחודש מבצע כ 50 עד 60 אלף קמ בשנה ובלאי לרכב מורגש וכואב .

המשך ערב נעים

שי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מסתבר שיש בעיה עם הסוללה. הקיבולת הולכת ויורדת מהר באופן קבע.

חוות דעת מקצועית על הרכב הזה:

תמיד תהיתי מה יהיה עם הרכבים האלה אחרי כמה שנים, הרי ידוע שלכל מצבר יש ירידה בביצועים\קיבול עם השנים.

בכללי, האם בארץ היבואן הסביר איך לשמר את חיי הסוללה באופן הטוב ביותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאול כי אני לא יודע וזה מעניין אותי.

אם אני כמו הבחור שכתב "שכן גר בקומה שנייה וזורק את הקבל דרך החלון", נגיד אני מתקין את הכל כדי להטעין את הרכב ברחוב (אין לי בית/חניה פרטית אוקי?), אין משהו כזה כמו "חניה שמורה" או לא יודע מה כדי שאנשים אחרים ל יחנו לי במקום? כי זה די מעצבן תכלס אם צריך לקנות איזה כבל ארוך בשביל להטעין :-(

זוכר שפעם לפני כמה שנים, לאבא של חבר היה רכב רנו מהעבודה (לא יודע אם חשמלי או מה, ולא בטוח שזה כמו שרכב שלך, היה לפני איזה 7 שנים בערך), והוא היה יכו לקבל רק כי הייתה לו חניה פרטית והיה מקום כדי להתקין מה שצריך לרכב. וגם היו כל מיני נקודות בארץ (לא הרבה) שהיית נכנס זה מחליף לך את הסוללה (הייתי איתו פעם אחד שהוא עשה את זה והיה די מגניב לראות חח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אתה כנראה מאוד מאוד צעיר אם אתה לא יודע שהרכב של החבר של אבא שלך היה פלאונס חשמלי של בטר פלייס :)

הרנו שאתה מדבר עליה היתה חשמלית לגמרי, בשונה מרכב PEHV שיש לו גם מנוע בנזין, ולכן יכול גם לסוע בלי המנוע החשמלי.

לגבי השאלה שלך על חניה פרטית, אף אחד לא יקצה לשכן שלך חניה פרטית ברחוב אלא אם כן יש סיבה לגיטימית כמו חניית נכה וכו. רכב חשמלי לא תופס פה...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אך מה קורה בנסיעה של 100 קמ או 400 קמ לכמה ממוצע צריכת דלק מגיע כאשר המנוע מטעין במקביל ועל מהירות שפויות נאמר 95~110 ,אני היום מוציא על דלק ממוצע של 2000 שח לחודש מבצע כ 50 עד 60 אלף קמ בשנה ובלאי לרכב מורגש וכואב .

שי

תתחיל לפזול לכיוון רכב דיזל. בנסוע כזאת אין להם בינתיים תחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אתה כנראה מאוד מאוד צעיר אם אתה לא יודע שהרכב של החבר של אבא שלך היה פלאונס חשמלי של בטר פלייס :)

הרנו שאתה מדבר עליה היתה חשמלית לגמרי, בשונה מרכב PEHV שיש לו גם מנוע בנזין, ולכן יכול גם לסוע בלי המנוע החשמלי.

לגבי השאלה שלך על חניה פרטית, אף אחד לא יקצה לשכן שלך חניה פרטית ברחוב אלא אם כן יש סיבה לגיטימית כמו חניית נכה וכו. רכב חשמלי לא תופס פה...

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני לא כזה צעיר, אבל אני די גרוע אם שמות בכלל (אנשים, מקומות, רכבים וכו), בגלל זה הסברתי כמה שיותר כדי שתבינו על מה אני מדבר ותוכלו לענות לי בצורה כמה שיותר ברורה.

והבנתי, בלי חניה פרטית יכול לגרום לקצת בעיות הקטע עם הטעינה.

תודה רבה [emoji106]

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...