Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקירה על הרכב החדש שלי - אאוטלנדר PHEV

yftachcar
שימו לב! השרשור הזה בן 1993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המעבר בין חשמל לבנזין מתבצע בצורה אוטומטית על ידי מחשב הרכב?

או שגם לך יש שליטה עליו, ובלחיצת כפתור, ואתה יכול להחליט שאתה נוסע רק על בנזי או רק על חשמל (עד גמר הסוללה)?

*יש ברכב מצבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ואם אתה חונה אצל אורחים ואין להם חיבור לחשמל לרכב? ואם אתה במשך שבוע לא יושן בבית אלא אצל משפחה בלי חניה עם חיבור חשמל לרכב? אם אתה חונה בחניון של בית מלון?

בנוסף אני בטוח שגם לך זה לא פרקטי להתחיל לפרוס כבלים של חשמל, ואז בבוקר שאתה ממהר להתחיל לקפל אותם, אז על מי אתה בא לעבוד?

אענה לך למרות הטון התוקפני והלא נעים המיותר שלך.

לא טענתי שיש לי איפה להטעין 100% מהזמן, וזה גם לא משנה. אז אם אני לא ישן (לא יושן) בבית ואין לי איפה להטעין, כמו שכבר אמרו, אני נוסע על בנזין (והרכב נטען תוך כדי...).

בנוסף כמו שכבר אמרו, יש לי נקודת טעינה בחניה. זה לוקח בדיוק שלוש שניות לחבר את הרכב, ובערך אותו זמן לנתק אותו מהטעינה.

מבטיח שאני לא עובד עליך...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אתה חונה אצל אורחים ואין להם חיבור לחשמל לרכב? ואם אתה במשך שבוע לא יושן בבית אלא אצל משפחה בלי חניה עם חיבור חשמל לרכב? אם אתה חונה בחניון של בית מלון?

בנוסף אני בטוח שגם לך זה לא פרקטי להתחיל לפרוס כבלים של חשמל, ואז בבוקר שאתה ממהר להתחיל לקפל אותם, אז על מי אתה בא לעבוד?

בן אדם, למה אתה קרבי כל כך?

יכולת להביע את דעתך על רכב פלאג אין גם בלי לשחרר על בן אדם זר קיטור..

יפתח - תודה על הסקירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט מכונית מעניינת.

פות''ש, לעניות דעתי הבלתי מבוססת והבלתי מקצועית, אולי כן כדאי אחת לחודש (למשל) ליסוע שעה / שעתיים רק על בנזין.

מערכת שלא עובדת (או עובדת למס' דק' בודדות אחת ל, כפי שאתה תיראת) תיערס עם הזמן.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל שבעה שקלים לטעינה לשעה אני גם הייתי מוכן לעשות מהחבל לאסו, לרוץ איתו מסביב לחניון ואז לחבר אותו לרכב אחרי שצעקתי אה בולה בולה איפה את - וכל השכנים כבר הזמינו את החברה בחליפות הלבנות שיפנו את הועד שלהם.

וזה לא שאני כותב את זה כי הדיילי רייד שלי צורכת 1:6 - לא... מה פאתום, אין קשר :?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה. בעבר טענתי שזה הרכב האידיאלי עבור אישתי.

עושה 12 ק"מ לכל כיוון לעבודה, היתה מתדלקת אולי פעם בחודשיים.

תענוג של רכב.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מעניין לגבי רכבי phev, האם בכל תנאי נסיעה הם יעבדו על המנוע החשמלי?

האם גם במאמץ גדול כמו עליה ארוכה החשמלי לא יזדקק לעזרת הבנזין, כמובן במצב טעון ובטווח הריאלי?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תענוג של רכב.

מד הדלק אצלי עומד על כרגע על חצי מיכל, ולמרות שטווח הנסיעה החשמלי אצלי קטן מזה של האאטטלנדר, עברו כחודשיים מאז ביקרתי לאחרונה בתחנת דלק…

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין לגבי רכבי phev, האם בכל תנאי נסיעה הם יעבדו על המנוע החשמלי?

האם גם במאמץ גדול כמו עליה ארוכה החשמלי לא יזדקק לעזרת הבנזין, כמובן במצב טעון ובטווח הריאלי?

לרוב לא. למען האמת בשנה וחצי שהרכב אצלי לא נתקלתי במצב שהמנוע החשמלי לא הספיק לתנאי הדרך. אם אני משאיר את מצב הנסיעה בdefault שזה אומר שהרכב מחליט, אז לחיצה בריאה על דוושת הגז (קיקדאון) ומנוע הבנזין משתלט. אבל אם בחרתי במצב חשמל, אני אאלץ לסחוט את הדוושה ממש עד הסוף בבת אחת כדי שהרכב will override את הבחירה שלי, או שהרכב הגיע לכ130 קמ״ש ואז המנוע החשמלי מוותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תענוג של רכב.

הרכב נפלא, הבעיה היחידה שלו זה המחיר שלו, בסופו של דבר זה רכב 5 מקומות, מאובזר אך לא בסגמנט יוקרה כלל.

בשורה כלכלית קיה נירו שאשתך כן תצטרך למלאות בה דלק, תשאיר לה בכיס עשרות אלפי שקלים.

גימיק יש, חיסכון כלכלי אין.

לו היה אאוטלנדר PHEV 7 מקומות זה היה להיט היסטרי ברמות. אין ליצרן בהיצע כזה דבר וחבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל שבעה שקלים לטעינה לשעה

זה אפילו יותר זול ממה שכתבת, אלא אם כן זו "טעות סופר".

שזה בערך 1 ש"ח לשעת הטעינה כלומר טעינה של 7 שעות עולה לו 7 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לציין אגב שעם נקודת טעינה יעודית זמן הטעינה קצר בהרבה כמובן.

אצלי זה לוקח פחות משעתיים לטעינה מלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. זה בכלל לא פרקטי להטעין את הרכב כל לילה, לא כולם חונים בחניה מקורה עם חשמל, ולא תמיד אפשר לצאת להטעין, ולא תמיד חונים בבית.

אני חונה ליד הבית וישן בבית. כאשר הטעינה מלאה הוא מפסיק לטעון (כמו הסלולרי)

ברור שאם אין לך חניה אז זה לא מתאים

תודה על הסקירה!איך נוחות הנסיעה ושיכוך המהמורות?איך המזגן ועד כמה הוא משפיע על טווח הנסיעה ורזרבת הכוח החשמלית (בהנחה שהבנזין לא נכנס לפעולה אוטומטית עם הפעלת מזגן)?

המזגן שקט מאוד, מבוסס על טכנולוגיה טיפה שונה ממזגן רגיל כך שהוא מראש מבוסס על חשמל

כאשר טעון - הרכב נוסע כל הזמן חשמל אלא אם כן תלחץ עליו בהאצה קיצונית ואז יפעיל גם בנזין (אלא אם כן מראש תלחץ על כפתור EV ואז הוא יהיה חשמל וזהו)

אני תמיד נוסע עם מזגן - זה ישראל ! לא מפריע לביצועים (הצריכה שרשמתי עבורי הינה עם מזגן וכו').

תתחדש. לגבי המולטימדיה - אפשר לפרוץ לבד :

מדריך פריצה/פתיחת מסך למסכי מולטימדיה של יונדאי/מיצובישי

https://r.tapatalk.com/shareLink?share_fid=28771&share_tid=626465&url=https%3A%2F%2Fwww%2Ecarsforum%2Eco%2Eil%2Fvb%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D626465&share_type=t

אם מסובך לך יש מי שעושה את זה בתשלום של 200-300 שח.

אנסה - תודה רבה על הטיפ :)

המעבר בין חשמל לבנזין מתבצע בצורה אוטומטית על ידי מחשב הרכב?

או שגם לך יש שליטה עליו, ובלחיצת כפתור, ואתה יכול להחליט שאתה נוסע רק על בנזי או רק על חשמל (עד גמר הסוללה)?

*יש ברכב מצבר?

אם לא שינית הגדרות הוא עובר לבד, כאשר נגמר החשמל או כאשר אתה מאיץ מאוד.

אבל יש שלושה כפתורים לשליטה מה יבצע (חשמל, טעינה, שמירה)

אני לא יודע אם יש ברכב מצבר מעבר למצבר הענק, אני יכול לפתוח מכסה מנוע ולחפש - אם זה חשוב לך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט מכונית מעניינת.

פות''ש, לעניות דעתי הבלתי מבוססת והבלתי מקצועית, אולי כן כדאי אחת לחודש (למשל) ליסוע שעה / שעתיים רק על בנזין.

מערכת שלא עובדת (או עובדת למס' דק' בודדות אחת ל, כפי שאתה תיראת) תיערס עם הזמן.

גם אני בעלים של אאוטלנדר PHEV.

במידה ולא תדלקת את הרכב משך זמן רב הוא מניע באופן ייזום כדי לשמור על המערכת. כך זה מופיע בספר הרכב.

Screenshot_1.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה. רכב מעניין.

למישהו אולי יש כיוון להבדל בעלויות בין מערכת Plug in, להיברידית?

איך שאני רואה את זה רוב הרכיבים של מערכת Plug in נמצאים כבר ברכבים היברידיים. אולי גודל הסוללה ועוצמת המנוע שונים, וכמובן שקע טעינה על כל המשתמע מכך.

למה אני חושב ככה? כי חלקם כבר נוסעים על מנוע חשמלי בלבד עד מרחק מסויים ומהירות מסויימת.

מבחינת עוצמת המנוע לא חושב שזה עניין גדול, כי מבחינת ההבדל בעלויות ובגודל בין מנוע שמאפשר מהירות של 120 קמ"ש לאחד שמאפשר מהירות של 60 קמ"ש אין הבדל כמעט.

זה משאיר את הסוללה ומערכת הטעינה.

אז למה עדיין יש רכבים שהם הייבריד בלבד? לא נראה שההבדל בעלויות/סיבוך גדול והיתרונות בהחלט משמעותיים.

מה אני מפספס?

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...