Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב 7 מקומות - מתלבט בין קיה סורנטו לסקודה קודיאק מנועי בנזין אשמח לעזרה

eli774
שימו לב! השרשור הזה בן 2020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום הייתי בסקודה. 180 על הכביש ויש מלאי. מנוע 2 ליטר DSG7 אמר שזה 7 רטוב ולא יבש. אין לי מושג אם זה מדויק או איך התיבה הזאת באופן ספציפי.

זה המבצע שלהם בימי מכירות שמפרסמים?

ולא כדאי כבר לחכות לינואר ולרכוש 2019 בנזין וזהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא שאלתי יותר מידי. איכשהו אמרתי לסוכן שמבחינה הסטורית עדיף DSG6 על DSG7 למרות כל השיפורים, ואז הוא הפליץ לי שב VAG שכיחות התקלות היא 3% כמו בטויוטה וכל רכב אחר. הסברתי לו שזה לא הדבר הכי נכון להגיד בדיוק כשצ'מפיון חתמה על הסכם פשרה בייצוגית, הוא המשיך לקשקש אז הלכתי. לא בא לי גם להעלות את השרשור הזה על מטען הגחון של DSG לטוב או לרע, אז עזוב.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המבצע שלהם בימי מכירות שמפרסמים?

ולא כדאי כבר לחכות לינואר ולרכוש 2019 בנזין וזהו?

בשלב זה של השנה, בייחוד שאין הנחה מיוחדת, עדיף לחכות לשנת 2019 ולרכוש את גירסת הדיזל (אלא אם כן מרבית הנסיעות שלך הן עירוניות שאז מסנן החלקיקים בדיזל נהרס).

הדיזל מאד חסכוני ובפועל אמור לתת ביצועים טובים מאד (כך לפחות התרשמתי משכירת פאסאט דיזל סטיישן 2 ליטר DSG במשך שבועיים בחו"ל. הקודיאק אמנם יותר כבד אבל לא נראה שאמור להיות הבדל כזה גדול בביצועים).

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלב זה של השנה, בייחוד שאין הנחה מיוחדת, עדיף לחכות לשנת 2019 ולרכוש את גירסת הדיזל

.

אני לא יודע כמה ניתן להאמין לנציגי המכירות בסוכנות, אבל הם טוענים שירידת המחיר שהיתה לגירסת הדיזל היא כיוון שאין להם במלאי גרסת בנזין והמחיר צפוי לעלות בשנה הבאה ברגע שגרסה זו תגיע למלאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע כמה ניתן להאמין לנציגי המכירות בסוכנות, אבל הם טוענים שירידת המחיר שהיתה לגירסת הדיזל היא כיוון שאין להם במלאי גרסת בנזין והמחיר צפוי לעלות בשנה הבאה ברגע שגרסה זו תגיע למלאי.
ברגע שמכרת פעם אחת במחיר נמוך יותר אין דרך חזרה... חשפת את ה"קלפים" שלך. מקסימום המחיר ישאר במכירות מיוחדות למועדונים וכו... וניראה שהולך להם טוב במכירות אז למה להרוס. כמו ניסן אקסטרייל בהתחלה גם אצלם המחיר היה גבוה.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיף את זה זהמוכר רוצה שתקנה עכשיו ולא תחכה ותחשוב 3 חודשים נוספים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שיצא לך פחות או יותר אותו דבר אם אתה לוקח בחשבון את מבצע המכירות שיש עכשיו או במיוחד אם תצליח להשיג את המחיר במבצע של הוט (6000 שח הנחה+מיגון כפול+connectit)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שיצא לך פחות או יותר אותו דבר אם אתה לוקח בחשבון את מבצע המכירות שיש עכשיו או במיוחד אם תצליח להשיג את המחיר במבצע של הוט (6000 שח הנחה+מיגון כפול+connectit)

כן אולי אותו דבר אבל שנה יותר בשנתון...

יודע או יודעים אם יש מבצעי מכירות בינואר בד"כ?

ואיזו דרך אני יכול לקנות במבצע הוט בלי שיש לי המועדון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין את הפוביה של לחכות לשנתון...זו אגדה אורבנית שמזמן חלפה מן העולם.

הוא מקבל הנחה משמעותית עכשיו (בטח יותר טוב מאשר יקבל בינואר) ומרוויח עוד זמן עם הרכב.

בנוגע למחירון - המחירון הוא לפי חודש עליה לכביש ולא שנתון....ובעוד 5 שנים כשירצה למכור יהיה מדובר בפרוטות..

אני אומר - אם יש מחיר טוב עכשיו בוודאי שכדאי לקחת.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין את הפוביה של לחכות לשנתון...זו אגדה אורבנית שמזמן חלפה מן העולם.

הוא מקבל הנחה משמעותית עכשיו (בטח יותר טוב מאשר יקבל בינואר) ומרוויח עוד זמן עם הרכב.

בנוגע למחירון - המחירון הוא לפי חודש עליה לכביש ולא שנתון....ובעוד 5 שנים כשירצה למכור יהיה מדובר בפרוטות..

אני אומר - אם יש מחיר טוב עכשיו בוודאי שכדאי לקחת.

במקרה שלי מאחר ואני רוצה בנזין ואין לדעתי במלאי, אז לא נראה לי שיש לי ברירה

בנוסף, אני מסכים איתך שחודש עליה לא משמעותי אבל שנתון לדעתי מהותי מאוד בטח ביחס לזה שיבלוט יותר במכירה בעוד כמה שנים בלוח ביד 2 ואנשים יעדיפו "שנה קדימה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...