Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלמה סיקסט או אוויס

Nati Malka
שימו לב! השרשור הזה בן 2042 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באוויס? מוזר מאוד.

הם אמרו שאין להם אישור לנהג יחיד. והם לא נותנים אחריות מקיפה אלא רק גיר ומנוע.

אחריות מקיפה CERTIFED רק על דגמי שברולט (UMI), ולרכבים פחות מ 100 אלף קמ.

גם לי אמרו שהם לא נותנים. ומי שאמר לי זה מכר שעובד שם שמכר לי את הרכב.

הסברתי לו שבלי האישור אני מפסיד עוד 5% בערך הרכב במקרה של טוטלאוס\גניבה,

ואם אין אישור אין עיסקה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הנחה לפחות של 15% לדעתי.

תראה אם האוטו נגנב לך או טוטאלוס, אתה מקבל מחירון פחות 22% לפי יצחק לוי.

(במחירון יד 2 זה 13%).

אם יש לך אישור על נהג יחיד זה 17%.

הם גם מתקנים לך ליקויים בדו"ח בדיקה, וגם אחריות. שזה גם שווה כסף, כ 5%.

אז הנחה של 15% נראה לי סביר בהחלט, בהנחה והרכב טוב מכנית, ק"מ, וכו'.

אם הרכב עם ק"מ ממש נמוך, אז כנראה שלא יורידו הרבה... יבוא מי שיקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוויס טוענים כי הם מטפלים במוסכים מורשים. אך לאו דווקא של קיה בקיה או סובארו בסובארו.

בשלמה, הם טוענים כי הרכב לא מטופל במורשה. אין לי מושג איפה הוא מטופל. וברור שאני לוקח לבדיקה עצמאית אין בזה ספק.

גם השיטת מכירה טיפה שונה.

מוסך מורשה משרד התחבורה זה שווה ערך למוסך מדרכה שלהם, גם אם הם מטפלים במוסך מורשה שלהם(לדוגמא מורשה שברולט - כי היבואן הבעלים של אוויס) זה עדיין מוסך שבו יהיה להם קל יותר לחפף באיכות החומרים שבהם יבוצע הטיפול.

כמו שהמליצו לך פה אני גם ממליץ, עדיף רכב מיד פרטית מאשר לרכוש רכב יוצא ליסינג - ההפרשים במחיר שנותנים לך שוליים ובשוק הפרטי שהיום דיי מוריד מחירים יהיה לך קל למצוא רכב שמור שטופל כמו שצריך.

האישורי "נהג יחד" הם קישקוש אחד גדול, בנהג יחיד הכוונה היא שאותה עת! נהג יחיד השתמש ברכב(ז"א שלא היה רכב חצר) - ז"א שיכול להיות בחברה רכב ששירת 3 שנים והנהג הראשון עזב את החברה אחרי חצי שנה ואז הגיע נהג שני שהיה שנה ואז נהג שלישי שהשתמש ברכב רק 3 חודשים וכו' וכו' - הרכב ליסינג הראשון שקיבלתי אצלי בחברה ונתתי אותו למישהו אחר עוד שהחזרתי היה לפחות אצל 4 "נהגים יחידים".

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה את זה שבמצב טוב יותר ובמחיר / פריסת תשלומים נוחה יותר.

אתה סהכ קונה את הרכב, לא את חברת ההשכרה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הרב לא מצאתי ממוכר פרטי. ואל תחשוב שפרטיים זה עולם פשוט. לא מתקנים, לא מורידים, מסתירים פגמים וגם לא נותנים אחריות. לא שבליסינג זה כזה ורוד אך יתרונות וחסרונות לשני הצדדים. זה בדיוק מה שאני בודק, אם הרכב באמת במצב טוב. כי תיקוני צבע ומעיכות פגושים יש בכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טענתי שבשוק היד שניה זה קל יותר, זה לא פחות קשה.

אבל בשוק היד שניה יותר קל למצוא רכבים שטופלו במורשה של קיה, יש גם חברות ליסינג שנוטות לטפל במורשה - כמו אלדן.

אבל לדעתי זה פחות אידיאלי - זה רכבים בלי אבא ואמא, מצד אחד הבעלים שהרכב לא שלו אז "לא אכפת לו"(לא כולם) ומצד שני החברת ליסינג שמחפשת איך למקסם רווחים ולחסוך בכל אגורה שקשורה ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל ליסינג לרוב(לא תמיד) אלא לרוב! יהיו פחות שמורים(הבעלים פחות ישמור על הרכב), מטופלים במוסכים באיכות נמוכה יותר עם חומרים פחות איכותיים וכו'.

תמיד יהיה לפה ולפה, אבל אם המחירים דומים או ההפרשים נמוכים הייתי משקיע קצת יותר ברכב פרטי/מעדיף רכב פרטי באותו מחיר מאשר יוצא ליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב בזה שמחיר הרכב על פי המחירון הוא 88k לא נראה לי שאדם פרטי ירד יותר מ5%. ושוב אני חוזר ומדגיש כי אדם פרטי לא תמיד שומר יותר טוב מחברה... אבל יש משהו במה שאמרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עבר, שלמה סיקסט זה לא עסק לעבוד איתו או לקבל ממנו שירות.

אוויס לא הרבה יותר טובים, אבל יש עם מי לדבר.

אם אתה נעול על רכב יוצא ליסינג הייתי בודק ב-ליס פור יו / פריימליס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לקנות רכב שלא טופל בשנותיו הראשונות במוסכי הרשת של היבואן, נקודה.

מזה תבין איפה כן ואיפה לא...

והשוק הפרטי תמיד עדיף, כשאם תפעל נכון, לא יהיו לך הפתעות - חפש רכב שטופל כל ימיו, אך ורק, במוסכי רשת היבואן, ושהמוכר נותן בידיך את הפירוט המלא של כל מה שנעשה בו. אם זה רק טיפולים, קח את הרכב בשקט.

לטעמי עדיף לרדת בשנת ייצור ולקנות רכב מאדם פרטי, שמוכן לחתום על כל מה שהוא מצהיר לגביו.

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמור להיות, למרות שאחוז גדול מהרכבים אצלהם בליסינג הן של היבואניות אותן הם מייצגות כבר ראיתי רכבי ליסינג של יונדאי\קיה\טויוטה גם בLease4u וגם בפרייםליס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2042 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...