Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלמה סיקסט או אוויס

Nati Malka
שימו לב! השרשור הזה בן 2042 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תבדוק באלדן, כמה שידוע לי הם מטפלי במוסכי היבואן-ככה ההיסטוריה אמורה להיות שקופה. החיסרון הגדול בטיפולים במוסכים פרטיים שבמקרים מסויימים התפרסם על חברות ליסינג שלא תיעדו החלפות כמו החלפת מנוע.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לשקול לובינסקי טרייד. קניתי מהם לפני מספר חודשים. הרכבים מטופלים רק במוסכי יבואן (לפחות רכבי לובינסקי, לא יודע לגבי חברות אחרות כמו מיצובישי למשל).יש אחריות (על הכל פרט למערכת הטורבו). הייתה תקלה ברכב -הופיעה בצג , ניגשנו למוסך, הרכב נבדק, נמצאה הבעיה - המוסך יצר קשר עם נציג לובינסקי, התיקון אושר על המקום. לפחות, נכון לעכשיו ,כל מה שהובטח במעמד המכירה - קויים.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בלובינסקי, המוכרים שם לא הבינו מאיפה נפלתי עליהם והציעו מחירים היקרים ב10k בערך מההצעות שקיבלתי. הם מוכנים להפחית על ליסינג 5 עד 8 אחוז. לדעתי מדובר בהגזמה מטורפת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מבצעי מכירות כל כמה חודשים (כלומר בכל פעם שמסתיימים חוזי הליסינג אצל החברות הגדולות :)). אולי שווה לחכות חודשיים-שלושה

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי עדיף לפות"ש לחפש רכב לא מליסינג אלא מטרייד אין - מפרטי. כך לדעתי יש פחות סיכוי לנפילה (למרות שסביר שהמחיר מטרייד אין יהיה גבוה יותר מאשר ישירות מפרטי)

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם מדברים על אנשים פרטיים כאילו מינימום מדובר על רכבים עם ניילונים. חחח לא אחת נתקלתי בפרטיים עם נזקים בשילדה עם רכבים שמטופלים אצל המוסך הזול ביותר. וגם אלה מנסים למכור לך במחירון. ובטח ובטח ההתחייבות שלהם בבדיקה לא שווה את הנייר שהיא כתובה עליו... נכון, יש אנשים שמשקיעים המון כסף על הרכב שלהם ומטפלים רק במוסך מורשה. אבל להערכתי לא שווה לשלם לפרטי מחירון או מעל המחירון כאשר מדובר על מינימום הפרש של 15k. וזה עוד מבלי להזכיר את אחריות או תיקון נזקים לאחר בדיקה. אז בוודאי שאם היה רכב שמור מפרטי במחיר טוב הייתי רוכש ללא יותר מידי לבטים. אבל בהתחשב בנסיבות ובמצב השוק צריך לבדוק מי פחות נוכל במגרשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: הייתי באוויס הציעו לי ספורטאז עם 70 אלף קילומטר במחיר 74k. הסתכלתי על הרכב ולדעתי החליפו שם כנפיים או לפחות הוציאו אותם לצביעה יכול להיות שהיו גם כמה דברים עם הטמבונים. בנוסף, הנעתי את הרכב וקיבלתי רעש מטורף מהמזגן וגם תקלה במזגן. בקיצור התאכזבתי מאוד מהרכב הזה. אעדכן בהמשך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית אוויס.

קניתי מספר פעמים מאוויס ובדקתי רכבים משלמה.

אוויס לרוב מטפלים הכל במורשה, מכבדים אחריות כמו שצריך ונותנים שירות כמו שצריך מנסיון שלי לפחות.

מכיר בעל מגרש של שלמה באזור הצפון יודע איך הם מטפלים שם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנף צבועה יכולה להיות שפשוף חנייה.

מזגן יסגרו לך כחלק מהכנה למכירה.

לא הייתי מתרגש מזה.

וזה שוב אותו הסיפור, חברות הליסינג מרשות לעצמן בשיא חוצפתן להעלות רכבים תקולים למגרשי הליסינג - למה מה אכפת להן? הנה לקוח טוב ישמח שהוא דפק את החברת ליסינג ב"תיקון על חשבונה" ויצא מחוייך מאוזן לאוזן.

למה תקלה במזגן במדינת ישראל צריכה להיות מוסתרת? למה הלקוח משלם על ה"השבחה"(הכ"כ איכותית שהלקוח הצליח לראות בעין תיקונים בפח) וכחלק מהתהליך אף אחד לא טרח לתקן את המזגן? כל סיפור על מגרש ליסינג שעולה פה עולה עם אותם הסיפורים(רכבים מקולקלים ולא תקינים שעולים למכירה - עם הבטחה "לתקן הכל").

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלבר הציעו ב8-10 אחוז לטעמי זה לא משתלם.

הרץ לא בדקתי...

הרץ לא מוכרים רכבים, אוטוסנטר זה זרוע המכירה שלה.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2042 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...