Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה חדש בעולם הדיטייליניג ?

שימו לב! השרשור הזה בן 1992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דווקא יש לך אפשרות להזמין/לקחת לבד דרך אפקס.

הם נמצאים ברחוב יוסף לוי 12, קרית ביאליק

http://www.apexparts.co.il/category/%D7%AA%D7%A0%D7%90%D7%99-%D7%9E%D7%A9%D7%9C%D7%95%D7%97

רציתי לקנות את השמפו הנ"ל אבל העדפתי לקחת מוצרים יותר שימושים עבורי

אני לא נוהג להוציא סכומים גדולים על שמפו לרכב כי לדעתי מה שנותן לרכב איכות צבע/פח

זה טיפולים קבועים כולל שטיפה נכונים. אם לא נוהגים בטכניקה נכונה? לא יעזור שום שמפו.

מעבר לזה לרוב אני משתמש ב ONR כך שיוצא לי בממוצע פעם בחודש לעבור עם שמפו.

אבל תמיד טוב שיש איזה שמפו איכותי בארסנל.

דבר אחרון,אם לא תסתדר בקניה מכל סיבה שהיא? תאמר לי אני אדאג שיגיע אליך לחיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא ניתן להשוות בין ה BDS לבין ה PROTECTOR שכן שני החומרים אינם באותה קטגוריה , ה PW הוא חומר הגנה נטו, פותח למטרת שמירה על הציפוי 1K NANO של KOCH שאורך החיים שלו הוא שנה (בתאוריה) ועל ידי שימוש קבוע ב PW ניתן להאריך את חיי הציפוי ל 3 שנים. ה PW הוא פולימר סינטטי ואינו מכיל דטרגנטים לניקוי, למרות ששמשות הוא יודע לנקות ממש טוב (משום מה!) ההשוואה הנכונה שלו היא לבין ווקסים או אוטמים אחרים, היות שבשימוש חוזר הוא בונה FILM של כ 5 מיקרון (קל לבדוק ע"י התזה של שפריץ על חלק יבש מבלי לנגב, תוך כמה שעות ה PW יתייבש ויצור קליפה עבה כמו של לכה) ולכן גם רכב שאינו מוגן ע"י ציפוי קראמי יזכה להגנה ורכב שכן מצופה, יזכה בשימור שחיקת ההגנה. ה PW אינו פוגע בשכבות הגנה קיימות כמו ווקס או אוטמים שכן רמת החומציות שלו היא רק 4.5

ה PW אוטם גם מוצרי טכסטיל כמו גגות מתקפלים (בשימוש חוזר)http://www.protectorwax.de/en/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצרים בטכנולוגיית ה NANO

ה NANO MAGGIC SHAMPOO הוא שמפו בעל יכולות ניקוי גבוהות יותר משמפו בטכנולוגיה הרגילה, בזכות מולקולות קטנות יותר מנקבוביות הלכה, יכולת החדירה והניקוי שלו מתוך נקבוביות הלכה מנכה זיהומים ששמפו רגיל לא מגיע אליהם. כמו כן הוא מכיל פולימר הגנה ברמת ה NANO הממלא את אותם נקבוביות למניעת חדירת זיהומים לתוכם ובנוסף שכבה דקה מעל פני השטח. דבר זה מעלה את רמת הברק בגלל החזר האור הישר מפני השטח. ה NMS עמיד בשחיקה למשך 2/3 שבועות עם אפקט "לוטוס" מלא - דחיית מים בצורת "שיטינג" (עדיפה על "בידינג" שמשאירה כתמי מים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמשים בו לרכבים שיש להם ציפו לתווך ארוך?

או גם לרכבים שעוברים שטיפות רגילות וגם מכונות שטיפה?

ולא הרבה יותר מזה .

השאלה אם הפרוטקטור מיועד לרכב רגיל ללא פוליש וציפוי ורק אוטם

מדי פעם.

כן

על הרכב שלי בוצע פוליש וציפוי של CQUARTZ לפני שנה וחצי ולאחר מכן RELOAD, היות ואין לי את הרילואד פשוט קניתי את זה, נוסף להכל הוא מגיב טוב על הציפוי ולא פוגע ביכולות שלו.

לדעתי הוא באותה רמה של ה BSD וטוב ממנו, קל ביותר! ריסוס בודד וניגוב וזה יוצא מעולה לא משאיר סימנים סטריקים שום דבר לא על פלסטיק ולא על החלונות - אני מעביר ריסוס בודד אחד על השמשה לאחר שטיפה. משתמש בו בכל שטיפה שיוצאת לי.

אולי אפשר לערבב עם השניים ולקבל תמהיל לא רע אגב.

נ.ב אם יש לך ציפוי על הרכב, לדעתי הכי טוב ה RELOAD, הוא מגיב טוב נגד שריטות עדינות ויושב מצויין במראה רטוב על הפח.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמשים בו לרכבים שיש להם ציפו לתווך ארוך?

או גם לרכבים שעוברים שטיפות רגילות וגם מכונות שטיפה?

ולא הרבה יותר מזה .

השאלה אם הפרוטקטור מיועד לרכב רגיל ללא פוליש וציפוי ורק אוטם

מדי פעם.

בנוסף למה שציין למעלה ליאב,

היתרונות בשימוש בחומרים כאלו מעבר להגנה/מראה טוב הוא הקלות ביישום.

ודווקא ברכבים פחות מטופלים הוא יכול לתת מענה מצוין. למה? כי אתה משתמש בו בזמן ייבוש הרכב (מעט רטוב) זה חוסך זמן ומאפשר ייבוש באופן מהיר ללא שאריות מים,בנוסף להגנה שאתה יוצר מעל הצבע. (שאריות מים לאורך זמן יוצרות אבנית =כתמים שקשה להסיר לאחר מכן)

אחד הרכבים בבית לא עבר שום טיפול ונקנה מוזנח באופן פושע.

היות ואין לי זמן וגם לא תמיד בסביבה -החלטתי ליישם מעליו PROTECTOR WAX מידי כמה שטיפות.

כבר בפעם הראשונה הרגשתי שינוי לטובה בהתנהגות המים מעל הפח+מראה. לאחר כמה חודשים זה אפילו השתפר. (כמובן לא בר השוואה לרכב שעבר טיפול דיטיילינג - אפילו רק הפלסטלינה/אוטם צבע)

הדבר החשוב ביותר, להימנע ממכונות היות והן עושות יותר נזק מתועלת.

אם אין אפשרות מכל סיבה שהיא? לחפש שטיפה ידנית איכותית (חבר'ה שבאו לעבודה לא לבלות...) ולעשות פינישים בבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדש/ישן !! בארץ, POLISH ANGEL חברת בוטיק יוקרתית מגרמניה, אשר כל מוצריה מיוצרים ידנית ובמועד ההזמנה, זאת אומרת שהמוצר אינו יושב על המדף ומחכה להימכר.

החברה אינה מאמינה בפשרות ואינה מאמינה שלאנשים אין מספיק כסף לקנות את מוצריה! המוטו שלהם צריך להיות: "קנה היום, כי מחר נמות!"

בין המוצרים היותר נודעים שלהם שהובאו לארץ, יש את הציפוי המפורסם "GLASS COAT - SINGEL COLOR V1"

ציפוי זכוכית משחתי (מעורבב עם קרנובה) שמגיע בצבע הרכב ועוזר לכיסוי מיקרו סווירלים ופגמים קלים בצבע ומבליט את צבע הרכב.

אוטם צבע פולימרי מעורבב עם קרנובה MASTER SEALANT - לפי טענות היצרן, עמידות של 12 חודשים (תאורטית)

ווקס היברידי נוזלי (פולימר/קרנובה) לעמידות של 6 חודשים!

ועוד כמה חומרים לציפוי ג'נטים וריפודים.

ראיתי ש APEX מחיפה מחזיק אותם בחנות האינטרנטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר POLISHANGEL,שהיא אכן חברה עם מוצרים מעולים ברובם,אז ראיתי שמוכרים בAPEX גם את ה RAPIDWAXX,ספריי וקס מהכי טובים שיצא לי לנסות ,וניסיתי עשרות.

למי שרוצה ברק עשיר,הגנה לא רעה על הצבע,והידרופוביות טובה זה אחלה חומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

בשורות משמחות - כבר לא צריך לחפש ONR באתרים השונים ולשבור את הראש, איך להשיג במחיר שפוי, סוף סוף יש יבוא סדיר של OPTIMUM לארץ. בינתיים הגיע רק ה ONR הכחול והירוק, בליטרים ובגלונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשורות משמחות - כבר לא צריך לחפש ONR באתרים השונים ולשבור את הראש, איך להשיג במחיר שפוי, סוף סוף יש יבוא סדיר של OPTIMUM לארץ. בינתיים הגיע רק ה ONR הכחול והירוק, בליטרים ובגלונים.

דבר אלינו בשקלים

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אפשר לקנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...