Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזק משריפה במרחב עירוני

שימו לב! השרשור הזה בן 2478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ליודעי דבר

אתמול החליטו כמה חוליגנים לשרוף פחי מיחזור קרטון ונייר, ורצה הגורל והרכב שלי היה הכי קרוב לשריפה בחנייה הסמוכה.

הפגוש הקדמי שלי ניזוק קשות, קוסמטית. למראית עין אין נזק נוסף (שמאי מחברת הביטוח יגיע מחר בבוקר).

חוקר השריפות שהיה במקום אמר לי כי הוא מפיק דו"ח אותו אוכל לקבל בשבוע הקרוב לצורך תביעה עתידית.

את מי אני תובע? תאגיד המחזור? כיבוי? עירייה? מדינה? לא הצלחתי לקבל על השאלה הזו תשובה מובהקת ממי שנכח באירוע (החוקר, שוטרים, כבאים) ומחברת הביטוח שלי מסרו כי ישמחו לעשות את העבודה אם אאתר להם את מי שצריך לתבוע ואת פרטיו.

כל עזרה תתקבל בברכה.

* יש לי ביטוח מקיף

עריכה אחרונה על ידי tupelo
הקלדה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להערכתי האישית בלבד ובזהירות רבה:

אתה יכול לתבוע את תאגיד המחזור ואת העיריה.

בפועל, הסיכוי לפיצוי יהיה, אולי, מהעיריה.

במידה מסויימת היא אחראית על הצבת המיכל ואם זה נעשה ברשלנות (קרבה מסוכנת למקום חניית כלי רכב) וללא תהליך הערכה וניהול סיכון.

לכל אחד מהאחרים שרשמת אין זיקה ישירה לשריפה ולתוצאותיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פחות אופטימי מאביG, לדעתי אלא אם תמצא את אותם "חוליגנים", לא יהיה לך את מי לתבוע מלבד הביטוח המקיף שלך (כלומר תוכל

לתבוע את מי שתרצה כמובן, רק שבפועל לא תקבל פיצוי).

פחי המחזור מטרתם לרכז את הקרטונים, בשום צורה זו לא מטרתם להוות מקום לשריפת קרטונים וזה לא שימוש סביר ב'מתקן'.

כמובן שאתה יכול לנסות לטעון טענות שונות לגבי פחי המחזור והרשלנות לכאורה שבהצבתם במקום המסוים, אך כמו שכתבתי,

ממה שכתבת לדעתי אין לך קייס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה:

לעניות דעתי קח שמאי חיצוני, ולא של חברת הביטוח שלך. יכולים להיות נזקים משמעותיים ארוכי טווח מהתייבשות הצינורות וכו' מתחת למכסה המנוע, גם אם כעת הכל תקין לכאורה.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למגיבים.

פניתי לעירייה, העברתי להם את דו"ח חוקר השריפות, לפי הממונה על הביטוח בעירייה, לא תהיה בעיה עם הכיסוי שלהם (של חברת הביטוח של העירייה) לפי המתואר במקרה.

כעת נותר לי לחכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...