Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמן לסיטרואן C5 1.6 טורבו בנזין

asafmoraz
שימו לב! השרשור הזה בן 2593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חסר לי קצת שמן בסיטרואן ואין ברשותי כרגע את השמן המקורי "Total". האם אני יכול להוסיף איזה ליטר של שמן אחר? אגב, לא סגור על זה אבל האם זה 5w30 או 0w30?

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שכבר מישהו עם רכב כזה כנראה מארגן לי מעט שמן ובמקרה הצורך אסע ביום ראשון לרכוש במוסך מרכזי של סיטרואן שמן כזה שיהיה לי ספייר, פשוט אין את השמן הזה בעיר שלי וסתם מתוך סקרנות רציתי לדעת מה יקרה אם אוסיף שמן אחר הכוונה לפירמה אחרת כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ברור. העניין הוא שזה לא כל השמן, אלא רק הסוף. בכל מקרה נסעתי על זה קצת רק כי אין ברירה וביום ראשון אוסיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי התקן הנדרש התעדכן

משנת יצור 2013 התעדכן ל psaB71/2312 למניעת הצטברות בוצה במנוע לציין שהשמנים 0w30

זה השמן עד מודל 2013 http://www.justmotor.co.il/Product/%D7%A9%D7%9E%D7%9F-%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%A2-total-quartz-ineo-ecs-5w30

זה התקן מ2013 http://www.justmotor.co.il/Product/%D7%A9%D7%9E%D7%9F-%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%A2-total-quartz-ineo-0w30

עריכה אחרונה על ידי francis_r

C4 PICASSO 1.6THP

PEUGEOT 206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק כי כשהייתי במוסך אמרו לי שעברו ל 0w30 למרות שזה קצת מוזר כי בספר הרכב מצוין שהוא מתאים יותר לארצות קרות.

57fcc82c4c87a6e175cf7a2c748420ed.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...