Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - אלפא רומיאו ג'וליה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי אין סיכוי לרכב להשיג את הגרמניות במכירות. משום שזה עניין של הסטוריה ואנרציה, ואני לא יודע מי חשב שכן. מקום רביעי מכובד - מקווה שהוא מספק מבחינת הכנסות לאורך זמן. אני אהבתי את הרכב לאחר יומיים איתו ושוקל את המילאנו.

כבר אמרתי לך שאתה תקנה. אתה סתם מפסיד זמן עם הרכב שיכול להיות שלך.

רד למטה. כנס לנוכחית שלך. שם לב כמה חם בפנים. זה לא נעים. זמן לשדרוג!

Sent from my ONE E1001 using Tapatalk

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 362
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ברשותכם אני מחזיר את השרשור למה שרלוונטי בעיניי (אני פחות מלטף פלסטיקים).

אף אחד כאן לא שמח שאלפא הצליחו לייצר מכונית שנותנת כאפה עם הצד המעליב בכל מה שקשור לניהוג למתחרות הגרמניות? הם יצרו מכונית שיותר טובה דינאמית מפאקינג-M3 האגדית? ובאותה העת אגב, מצליחה להיות מהנה יותר! זה הישג מדהים. אל תשכחו שזו מכונית שנבנתה מכלום. בחיי שאני לא רואה איך אפשר שלא לעמוד ולפרגן מהצד גם אם אני שונא אלפא הכי גדול בעולם.

אם אני לקוח פוטנציאלי אני רק מייחל לתחרות כזו. אני מייחל לסבל אינסופי של התלבטות בין מתחרות ראויות.

קאר אנד דרייבר:

http://www.caranddriver.com/comparisons/alfa-romeo-giulia-quadrifoglio-vs-bmw-m3-cadillac-ats-v-mercedes-amg-c63-s-comparison-test

11.jpg

מוטור טרנד:

http://www.motortrend.com/cars/alfa-romeo/giulia/2017/alfa-romeo-giulia-quadrifoglio-bmw-m3-mercedes-amg-c63-cadillac-ats-v-comparison/

1111.jpg

קלארקסון באוסטרליאן וויקנד:

http://www.theaustralian.com.au/life/weekend-australian-magazine/alfa-romeo-giulia-quadrifoglio-feels-better-than-the-m3/news-story/d99a3ce5efa0e9362ed9b0c332eeefbc

33333.jpg

מבחן אחד, שני מבחנים, 4 מבחנים, אבל כשכמעט כל מבחן מכובד כותב לך אותו דבר אתה מתחיל להאמין (למה שאני בהתחלה סירבתי להאמין לו).

אז הנה, אלפא יצרו רכב בן של יונה, לא פחות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא טען לרגע שלא, ולמרות שהיא אינה חפה מליקויים, בתחום החשוב באמת, יכולת השלדה, היא לא התפשרה.

למרות התשבוחות, עיתונאי הרכב האירופאיים העדיפו את הפיג'ו 3008 על פניה, ומסתבר שתרבות השופוני חילחלה גם באירופה.

אבל אין לזה קשר להצלחתה או כשלונה המסחרי.

הרבה מכוניות נהדרות כשלו מסחרית, וההפך.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר אם אמרתי את זה כאן או בשרשור אחר, אבל צפיתי בכמות די גדולה של ביקורות השוואתיות/פרטניות על הQV - היא צלחה את כולן בטירוף.

זה הישג פסיכי לחלוטין לייצר יש מאין ולהצליח להעפיל על רכבים של היצרנים הכי רציניים שיש, חטיבות M וAMG מייצרות דברים מדהימים ומטורפים כבר כמה שנים ברצף, רק לעמוד מולן בהשוואה (לדעתי) זו הצלחה כבירה, אבל להעפיל זה הישג מטורף.

שים לב ניקו שנראה שיש תמימות דעים בנוגע לנושא הזה גם כאן -

במחשבה שניה, תמימות דעים על אלפא בקארספורום? רבאק, זה הישג יותר רציני מהנ"ל!

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות התשבוחות, עיתונאי הרכב האירופאיים העדיפו את הפיג'ו 3008 על פניה, ומסתבר שתרבות השופוני חילחלה גם באירופה.

למען הסר ספק - אתה מדבר על בחירה ב'מכונית השנה', כן?

לא הבנתי - איך זה קשור(?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, על תחרות מכונית השנה.

במקום לבחור במכונית שבראש ובראשונה תוכננה עבור הנהג, בחרו במכונית, מצויינת אמנם, שפונה למכנה המשותף הנמוך ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר אמרתי לך שאתה תקנה. אתה סתם מפסיד זמן עם הרכב שיכול להיות שלך.

רד למטה. כנס לנוכחית שלך. שם לב כמה חם בפנים. זה לא נעים. זמן לשדרוג!

Sent from my ONE E1001 using Tapatalk

:-) :-) :-)

חשבתי שתכתוב לי שהוא מלוכלך ולכן הגיע הזמן להחליף, אבל אתה צודק - באמת חם.

כשהחזרתי את המילאנו (שלהם, ג'וליה) ונכנסתי למילאנו (שלי, ג'ולייטה), פתאום הרגשתי כמו במיניוואן. אבל התחושה היתה חיובית. תכל'ס היא נותנת לי כמעט את הכל, המילאנו הנוכחית, למרות שמידי פעם אני מתגעגע לפרץ הכח ולצליל של התלתן. הכח בג'וליה לא "מתפרע" כמו התלתן, ולכן אני מקווה שגם לא תפתה אותי לנהוג כמו שנהגתי בתלתן. אבל יש בה, לצערי, כמה דברים שעצבנו אותי ספציפית, וזה כמובן מאוד סובייקטיבי בהתאם לשימוש. למשל - מאחר שזה כבר רכב משפחתי, אפשר היה לצפות שפאקינג יסדרו את נושא החגורה מאחור שילדה בת 5 בבוסטר תוכל לחגור לבד. זה קשור למיקום תופסן החגורה. אבל לא. ואפשר היה לצפות במחיר של גרסת הכניסה לקבל פלאפים מאחורי ההגה. אבל לא. ומושבים בהירים. אבל לא. זה קצת מוזר, כי מעבר לזה - סיים סיים מבחינת אבזור (ג'אנט 18 לא מזיז לי, והגג ממילא מחמם לי מידי, כמו בכל הפנורמים ללא וילון מלא). מבחינת הניהוג לא ניסיתי את הזולה יותר אבל אני מניח שהג'אנטים לא באמת ישנו את היעדר זווית הגלגול או את האחיזה ברמה שאני ארגיש... (אם בכלל)

אז נראה. אבל - I'll take this under consideration :smile: אולי בסוף שנה. אולי ביום הולדת. בכלל תכננתי סדאן רק מגיל 50...

עריכה אחרונה על ידי bar72

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו רועי5, אתה לוקה בהבנת הנקרא.

אתה פשוט כנראה חסר הבנה בחומר כדי להבין על מה מדובר.

אתה חושב שזה מקרה שהרבה מהמגיבים כאן לא ממש מבינים מה אתה בעצם אומר? לפעמים הבעיה אצל מי שכותב, לא מי שקורא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שזה מקרה שהרבה מהמגיבים כאן לא ממש מבינים מה אתה בעצם אומר? לפעמים הבעיה אצל מי שכותב, לא מי שקורא...

לקחתי גרעינים, פתחתי קולה, שמתי פופ-קורן במיקרו. :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'וליה הייתה חייבת להצליח כרכב, לאו דווקא במכירות, ואת זה היא עשתה, כשבכך הכינה את הקרקע לסטלביו ול-SUV הבא שיבוא, שהם באמת ה-moneymakers במציאות שאחרי הצלחת הקאיין. אבל שוב, אף אחד לא חי בסרט שאלפא, עם סטלביו או בלי, תהפוך לטויוטה קורולה מבחינת מכירות. כמו שכבר אמרתי, היעד הריאלי הוא מקום רביעי באירופה וחמישי-שישי בארה"ב בסגמנטים הרלוונטיים.

הסטלביו והSUV שיבוא, נכנסים לפלח שוק עמוס ורווי לעייפה.

הפורשה קאיין נמצאת בשוק "רק" 14 שנה, ה X5 שנה פחות וכן הלאה.

כל היצרנים גילו את פלח השוק הקסום הזה שבו הרווחים מגיעים בקלות, וקשה לי להאמין שאלפא יכולה לזעזע אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם יש מספיק בשר לכולם.

בגזרת הסטלביו ההגמוניה הגרמנית, ביחד עם לנד רובר, כמעט מוחלטת, ושוב בפעם המי יודע כמה - בניגוד לימי הלירטה העליזים, אלפא אינה יכולה להיות אטרקטיבית בגזרת המחיר, ואבד לה מנוע צמיחה מסורתי ומשמעותי מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותכם אני מחזיר את השרשור למה שרלוונטי בעיניי (אני פחות מלטף פלסטיקים).

אף אחד כאן לא שמח שאלפא הצליחו לייצר מכונית שנותנת כאפה עם הצד המעליב בכל מה שקשור לניהוג למתחרות הגרמניות? הם יצרו מכונית שיותר טובה דינאמית מפאקינג-M3 האגדית? ובאותה העת אגב, מצליחה להיות מהנה יותר! זה הישג מדהים. אל תשכחו שזו מכונית שנבנתה מכלום. בחיי שאני לא רואה איך אפשר שלא לעמוד ולפרגן מהצד גם אם אני שונא אלפא הכי גדול בעולם.

מי לא מפרגן?!

באגירה?

אני?

מי?!

להביא לך ציטוט שלי שאני חושב שהג'וליה היא חתיכת הישג?

זה ברור.

הביא Coure Sportivo נתון נתח שוק והתייחס לדירוג היחסי.

אני טוען שהדירוג היחסי לא מעניין.

זה לא מעניין שאלפא מוכרת יותר מיגואר. זה לא יביא לליגת האלופות שנה הבאה, אם היא במקום רביעי.

מה שחשוב זה כמה הג'וליה מוכרת, וכרגע היא לא מוכרת מספיק להצדיק את ההשקעה.

וזה לא משנה כמה היא מוצלחת.

זה רק הופך את העניין ליותר עצוב, שהצלחה דינמית לא מתרגמת למכירות שוברות שוק.

(אני טוען שזה בגלל שהעיצוב פושר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, על תחרות מכונית השנה.

במקום לבחור במכונית שבראש ובראשונה תוכננה עבור הנהג, בחרו במכונית, מצויינת אמנם, שפונה למכנה המשותף הנמוך ביותר.

וזו מבחינתך אינדיקציה לאיכויות של הג'וליה?

איזו מן דדוקציה אתה מבצע כאן? יש כל כך הרבה פרמטרים בתחרות שכזו, להצביע על 'היא לא לקחה את המקום הראשון' כאינדיקציה ל... לא יודע למה, זה תמוה מאוד בעיני. הרי היא יכולה להיות מכונית הנהיגה המשובחת בעולם ולא להכנס לתחרות כזו מלכתחילה בגלל חוסרים בפרמטרים חשובים אחרים.

אם כבר, זה שהיא נכנסה לתחרות מלכתחילה זו עדות שמשהו טוב יצא להם, העובדה שקרוסאובר זולה קוטפת את התואר זו עדות לאיכויות של ה3008 (ולא לחולשת האחרות, לדעתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי מה לעשות, צריך להבין בחומר גם.

אם אתה לא מבין בחברות ציבוריות ואיך הן מתנהלות, אז קשה לעשות את האבחנה בין תוכנית רשמית, לאמירה של מנכ"ל, להודעה רשמית לעיתונות, ומה ההבדל בין להנפיץ תוכנית ורודה מדי למשקיעים לבין להנפיץ תוכנית ורודה, שלא אושרה בדיר' החברה.

כל המכניזם הזה לא ברור.

זה לא מפריע להביע דעה, though... כמה האמירות של מרקיונה אמינות או לא.

הן לא יכולות להיות לא אמינות, אם הוא הכריז אותן באופן רשמי, כי יש להן משמעות ויש מי שעוקב אחרי זה (גם בארץ. כן, גם בזה עסקתי. הרשות לניירות ערך עוקבת אחרי כל פרסום בכל מקום של חברות ציבוריות ונושאי המשרה שלהן).

מרקיונה לא מגיע בבוקר לעבודה ומחליט מה הוא עושה, ויאללה בלאגן.

הוא גם לא מנפיץ אמירות רישמיות לעיתונות כאילו היה אורן חזן. במעמדו שוקלים מילים.

אז אם אתה מבין את זה ​אתה לא חושב שהוא ליצן שזורק נתוני מכירות, ככה בשביל הקטע.

ואני כן חושב שתחזית המכירות הזו (ז"ל) היתה ורודה, לא מציאותית ושגויה. אבל זו לא עבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...