Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - אלפא רומיאו ג'וליה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למיטב זכרוני אף אחד מציבור האלפיסטים הנכבד לא הסכים להרים את הכפפה.

לא יודע אם כתבתי את זה בשרשור(ים), אני באמת לא יכול לזכור ולא ממש יש לי כוח לחפש, אבל יש לנו מספיק חברים משותפים שיכולים להעיד שמאז ומעולם אמרתי שהתברגות מאחורי השלישיה הגרמנית (באירופה) והשלישיה הגרמנית + לקסוס (בארה"ב) תהיה הצלחה.

תודה אמיר! עוד טענות?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 362
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נפלא, רק שכדי להגיע למקום הרביעי צריך בסה'כ לעקוף את מלכת המכירות היגואר xe...

כדי להשיג את זה אפשר אפילו למכור רק 1600 יחידות לחודש (10% מהשוק).

בקיצור - תחזית כמותית מישהו נתן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אלא אם אתה רואה פה מישהו שמחויב לכך עפ"י דין. טענת שאף אחד לא גרס כלום, הוכיחו לך שזה לא נכון.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחויב על פי דין? כולה דיון חברי, אפשר להרגע.

אף אחד מהאלפיסטים לא נתן תחזית כמותית והתחזית שלך במחילה מכבודך יכולה הייתה להינתן גם בידי האורקל מדלפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל לא האורקל מדלפי נתן אותה וכאמור, זה היעד הריאלי היחיד שאפשר להציב. לדעתי גם ההוצאה של האלפתא היא טעות, לפחות בשלב הזה, וצריך להתרגז בג'ולייטה המחליפה. אבל מרקיונה לא מתייעץ אתי.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים איך שרשור שמתחיל כל כך תמים משנה כיוון תוך כעשרה עמודים...

היום נסעה מולי ג'וליה אדומה. צבע פסטלי, אדום של פעם. אדום RK, לצורך העניין :wink:

הצבע כל כך הולם אותה, שלא יכלתי להתעלם מכך שכל הג'וליות שראיתי עד היום על הכביש הישראלי, למעט תלתן שחורה, היו לבנות.

באסה.

האם למישהו ישנם נתוני חלוקה לצבעים של הג'וליות שעלו על כבישינו מאז החל השיווק?

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחויב על פי דין? כולה דיון חברי, אפשר להרגע.

אף אחד מהאלפיסטים לא נתן תחזית כמותית והתחזית שלך במחילה מכבודך יכולה הייתה להינתן גם בידי האורקל מדלפי.

חברי ועוד איך חברי, גם כשקצת קשה להתעלם מהשימחונת לאיד. וזו אגב מיותרת לחלוטין כי את הפירמה שאתה מייצג ( לא פורמלית כמובן, אבל אי אפשר לטעות ) בהחלט לא פשוט להביס והסיכוי לעשות זאת באמצעות מותג קצת צולע במשך לא מעט שנים די אפסי, ודאי בשלב הזה. חדירה לשוק שנשלט ע"י מותגים מבוססים וחזקים לא ענין פשוט כלל, גם אם היה מדובר במוצר באמת פורץ דרך וכבר למדנו אצלך שהאיכות אפעס לא משהו. אבל עולה על כולנה הדרישה הזו לתחזית מאלפיסטים, מה זה הדבר הזה בכלל ? אתה רוצה תחזית, תן אחת משלך, אם זה חשוב לך ( הגם שאין לי מושג מה פשר הענין הזה ) אני מודיע שאני מסכים לה.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברי ועוד איך חברי, גם כשקצת קשה להתעלם מהשימחונת לאיד. וזו אגב מיותרת לחלוטין כי את הפירמה שאתה מייצג ( לא פורמלית כמובן, אבל אי אפשר לטעות ) בהחלט לא פשוט להביס והסיכוי לעשות זאת באמצעות מותג קצת צולע במשך לא מעט שנים די אפסי, ודאי בשלב הזה. חדירה לשוק שנשלט ע"י מותגים מבוססים וחזקים לא ענין פשוט כלל, גם אם היה מדובר במוצר באמת פורץ דרך וכבר למדנו אצלך שהאיכות אפעס לא משהו. אבל עולה על כולנה הדרישה הזו לתחזית מאלפיסטים, מה זה הדבר הזה בכלל ? אתה רוצה תחזית, תן אחת משלך, אם זה חשוב לך ( הגם שאין לי מושג מה פשר הענין הזה ) אני מודיע שאני מסכים לה.

מתייחס למודגש.

אתה צודק במאה אחוז, ולראיה, בשוק האמריקאי, חל מהפך קטן בשנת 2016.

ב-2015, השלישיה הפותחת בסגמנט הפרימיום היו ב.מ.וו במקום הראשון, לקסוס במקום השני, ולאחר מכן מרצדס. אאודי הייתה במקום הרביעי ומכרה פחות מהמקומות הראשונים בפער של כ-150K רכבים.

ב-2016, השלישיה הפותחת הייתה מרצדס, לקסוס, ואז ב.מ.וו. חתיכת מהפך. אבל גם את המהפך הזה לקח למרצדס כמעט 15(!!) שנים לבצע, ואי אפשר להגיד שמרצדס הוא מותג צולע או לא טוב.

אז בוא ניתן לאלפא קצת זמן להתבסס בשוק, היא רק התחילה לבנות את עצמה מחדש, ואם למרצדס זה לקח כל כך הרבה זמן, אז אתם יודעים, פרופורציות.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. אם זה לא נעשה ב-q1, לא יהיה מותג, והוא הרי מראש לא היה קיים. לא יהיה כלום כי לא היה כלום.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתם שהרנסס של אלפא מתבסס גם על הסטילביו, לכאורה הוא צפוי להימכר אפילו במספרים גבוהים יותר מהג׳וליה לאור נסיקת הקרוסאוברים ולאור התאמתו לפלח רחב יותר של לקוחות, למרות מחירו הגבוה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית של האלפא שהיא אלפא. לא מזמן ראיתי סרטון בפייסבוק שהושיבו 5 מלטפי פלסטיקים בג'וליה, M3 ואאודי אחת.

כולם טעו לגבי מי זו מי.

מחפש מחפש ולא מוצא. או שתאמינו או שלא.

אם היה אפשר לנהוג בעיניים עצומות אז הייתי רוצה לראות מה היו בוחרים.

אני חושב שיש הטייה פסיכולוגית עצומה אצל בוחני הרכבים. כשאני יודע שאני בב.מ.וו הפלסטיק אולי אפילו באמת מרגיש יותר טוב, אבל לא כי הוא בהכרח כזה. ואולי כן, אבל לא אצל המומחים שהרגישו פלסטיק איכותי בטעות.

אפשר לחלוק על זה.

אני כותב שזו דעתי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מזכיר לי שעד היום אבא שלי חושב שמרצדס עשוי מפח יותר עבה משל מכוניות אחרות. בטח ובטח שהישנות היו כאלה לדעתו.

אז אחרי שחתכתי כמה וכמה 190sl משנות החמישים המאוחרות, הפח הוא בעובי 1ממ כמו אלפא, לנציה פיאט יאגואר, ופורשה.

לא ממש רלבנטי, אבל לא ככ רחוק מהנושא, גם לא נבואה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה.

מה עניין מכירות הג׳וליה לטיב המכונית?

אם היא תמכור כפליים ממרצדס איכות החומרים בה תשתפר? צליל המנוע שלה יישמע טוב יותר?

ג׳וליה לא צריכה למכור יותר מסדרה 3, היא צריכה להיות מוצר טוב ונכון, שאחריו יבוא עוד מוצר טוב ונכון, שאחריו יבוא עוד מוצר טוב ונכון.

אם היא תתמיד בזה, אחרי עשור או שניים היא יכולה לאתגר את סדרה 3 שעושה את זה כבר 30-40 שנים.

בקבוצות המחיר האלו זה לא רק עניין של טיב, זה עניין של שוק, תפיסת מותג, מוניטין. כל הדברים שאלפא צריכה לבנות.

לפעמים אלו פשוט ניואנסים כמו אלו שדורקי העלה קודם בנוגע לגימור שפשוט בלתי אפשרי להגיע אליהם בניסיון הראשון וזה בסדר גמור.

Sent from my iPhone using Tapatalk

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...