Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - אלפא רומיאו ג'וליה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 362
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז בהמשך למבחן ההזוי מבית Ynet (ולא בגלל שהג׳וליה לקחה מקום ראשון, אלא בגלל כל השאר), אתמול צורף מוסף מכוניות לעיתון ידיעות כשעל השער מופיע המבחן הנ״ל.

בתוך המוסף יש כתבה תחת הכותרת ״החוט המאריך, גרסת הכביש״ על רכבים היברדיים נטענים בארץ, ועל עניין המיסוי וכו וכו

הם גם ערכו רשימה של הרכבים הנטענים שנמכרים פה עם כל הפרטים עליהם.

הם לא החסירו אף מרצדס מהמבחר המרשים שהם החלו לייבא לאחרונה, אך משום מה הרשימה לבית ב.מ.וו כוללת רק שניים והן הi8 והX5 כשמכל השאר הם התעלמו באלגנטיות (סדרה 7, i3, 330e וכו)

לא זו בלבד, אלא שתחת התיאור של המרצדס c350e הם כתבו כך (ואני מצוטט) ״מכונית המנהלים של מרצדס היא אחת הפלאג אינים הזולים בשוק, ונהנית מהיעדר תחרות ישירה. לסדרה 3 יש גרסת הייבריד, אך לא נטענת״ !!!!!

על הכתבה חתום מיודעינו אודי עציון, שגם חתום על המבחן של הג׳וליה מול השלישיה הגרמנית.

אין לי מושג אם מדובר בחוסר מקצועיות מוחלטת, או מקרה מובהק של אינטרסים מוטים נגד המותג, או בעצם שניהם.

בדיחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיעו אליי 5 רמקולים קטנים לקולנוע ביתי של Pioneer S11, מפלסטיק.

הפלסטיק בליטוף והחזקה ביד , מרגיש כמו קטיפה ואיכותי.

אני עובר לידם מרים את הרמקול ומצמיד ללחי, זה מרגיש נעים..

פעם ראשונה שאני מתלהב כך מפלסטיק, זה גם קצת מוזר, אני חושש כי אני בדרך להגיש BID הצעה על האלפא.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק לגמרי. משום מה חשבתי שג׳וליה לקחה את המקום הראשון, והמרצדס את השני.

אפילו הזוי ממה שחשבתי.

דרך אגב, רק צריך לגשת למדריך בסוף המוסף ולקרוא את חוות הדעת שלהם כדי להבין עד כמה הם מוטים למרצדס.

אין אחת שם שהם לא טוענים שהיא מדהימה ומהנה לנהיגה, וזה כולל את הCLA הפושרת ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...לא זו בלבד, אלא שתחת התיאור של המרצדס c350e הם כתבו כך (ואני מצוטט) ״מכונית המנהלים של מרצדס היא אחת הפלאג אינים הזולים בשוק, ונהנית מהיעדר תחרות ישירה. לסדרה 3 יש גרסת הייבריד, אך לא נטענת״ !!!!!

אכן הזוי. או שהוא מתכוון ל-3 ActiveHybrid זצ"ל, או שאין לו מושג ירוק מה הוא אומר - מה שלא מפחית את רמת הבזיון.

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג׳וליה שלי מזדקנת יפה מאוד (שנת 76) כל הכפתורים במשקל הנכון, ואין קרקושים. וזה בגלל שאין בה הרבה אינטיריור.

זה נכתב בידיעה שלא זו הייתה כוונת השאלה- רבים מהכותבים כאן לא ישבו בג׳וליה קלאסית.

שרשור על ג׳וליה ועוד רגע הוא נסוב סביב האם היא

איי פוד קומפאטיבל.

אבל זה כלל לא מפתיע ולדעתי בגלל שעל הכביש אין כבר ככ הרבה מה לספר, כי כבר הינדסו למכוניות את הצורה, והן ככ קליניות שאת האופי צריך לצקת להן בצורה מלאכותית (אנשי אקוסטיקה אחראיים לצליל של האגזוז למשל).

איש איש לעצמו אבל ברמה העולמית המשקל כבר מזמן עבר אל הקלאסיות, ורבים חובבי הרכב שמחפשים את הביטוי של מותג הרכב החביב עליהם בתקופה שהוא ייצר מכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

57 ממ - אתה יודע - זה עניין של השקפה.

לדעתי ההינדוס הזה מייצר רכבים הרבה יותר טובים.

לא סתם הרכב הכי פשוט שתיקח היום (פיקנטו?) הרבה יותר כרכב יומיומי מאשר כל רכב שנת 76 (אני מדבר כשהרכב שנת 76 היה חדש).

כאילו הכמיהה לזה שיהיה לרכב ״אופי״ שזה בעצם אומר פאקים וקונצים כאלו ממש לא ברורה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

57ממ,

המשקל עבר לקלאסיות כרכב פנאי, לא כיום יומי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בהמשך למבחן ההזוי מבית Ynet (ולא בגלל שהג׳וליה לקחה מקום ראשון, אלא בגלל כל השאר), אתמול צורף מוסף מכוניות לעיתון ידיעות כשעל השער מופיע המבחן הנ״ל.

בתוך המוסף יש כתבה תחת הכותרת ״החוט המאריך, גרסת הכביש״ על רכבים היברדיים נטענים בארץ, ועל עניין המיסוי וכו וכו

הם גם ערכו רשימה של הרכבים הנטענים שנמכרים פה עם כל הפרטים עליהם.

הם לא החסירו אף מרצדס מהמבחר המרשים שהם החלו לייבא לאחרונה, אך משום מה הרשימה לבית ב.מ.וו כוללת רק שניים והן הi8 והX5 כשמכל השאר הם התעלמו באלגנטיות (סדרה 7, i3, 330e וכו)

לא זו בלבד, אלא שתחת התיאור של המרצדס c350e הם כתבו כך (ואני מצוטט) ״מכונית המנהלים של מרצדס היא אחת הפלאג אינים הזולים בשוק, ונהנית מהיעדר תחרות ישירה. לסדרה 3 יש גרסת הייבריד, אך לא נטענת״ !!!!!

על הכתבה חתום מיודעינו אודי עציון, שגם חתום על המבחן של הג׳וליה מול השלישיה הגרמנית.

אין לי מושג אם מדובר בחוסר מקצועיות מוחלטת, או מקרה מובהק של אינטרסים מוטים נגד המותג, או בעצם שניהם.

בדיחה.

יש לי הרבה דברים לא טובים להגיד על עיתונות הרכב בארץ. אבל אודי עציון נמצא ברשימה של הטובים.

אני רושם את זה מהכרות אישית ולא כתוצאה מקריאת כתבות שלו.

אודי הוא מקצוען אמיתי ואני באופן אישי לוקח כל מה שהוא חתום עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל שלומי, כאן יש מקרה ברור של היסט מכוון או חוסר מקצועיות. לומר שלא קיימת מתחרה היברידית לבנץ, כאשר יש את ה330e (לקח לי, חובבן שלא הכיר אותה טרם השרשור, 30 שניות למצוא) - ובכן נדמה שזה חייב להיות אחת מבין שתי האופציות הנ"ל.

לא עולה לי לראש אופציה שלישית >.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודי הוא מקצוען אמיתי ואני באופן אישי לוקח כל מה שהוא חתום עליו.

לא נראה כך אני חייב לציין. אפשר להתווכח ולא להסכים עם הטעם שלו וזה אין לו מילה אחת רעה להגיד על אף דגם של מרצדס, ואפילו על CLA הפושרת לכל הדעות מילא... אבל על עובדות אי אפשר להתווכח. ההתעלמות שלו מה330e בטענה שמדובר ברכב שאינו פלאג אין, ושאין לc350e מתחרות זה חוסר מקצועיות, שליליות כלפי המותג או איך שלא תקרא לזה.

טוב זה לא נראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאילו הכמיהה לזה שיהיה לרכב ״אופי״ שזה בעצם אומר פאקים וקונצים כאלו ממש לא ברורה לי.

ראשית, אני לא ממש מסכים אתך לגבי מה שזה אומר. אופי זה לא רק דברים שליליים.

שנית, גם אם נתייחס לפאקים, זה כמו בת זוג שיש לה צחוק קצת מוזר או מנהג מצחיק, שלאחרים ייראה מוזר, אבל אתה אוהב אותו. זו תחושה מגניבה. לא מוצדקת בשיט, אבל מגניבה.

יש לי המון הערכה כלפי אנשים שקונים רכבים בגלל "קליק" ופחות בשל פרמטרים מדידים, כי אני כזה בעצמי וכי זה הרבה יותר קשה להצדקה עצמית (לא אצלי).

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמתי את זה כבר כמה פעמים פה. לאודי עציון אין שום מושג בעולם הרכב. כבר התרגלתי לקרוא את השטויות שלו בידיעות.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...