Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - אלפא רומיאו ג'וליה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דווקא בארץ הג'ולייטה מוכרת יפה, יפה מאוד אפילו בהינתן שליצרן היו רק שני דגמים בהיצע בשנים האחרונות וכאמור סטיגמה לא חיובית במיוחד... כמות המסירות שלה מפתיעה לחיוב.

כנראה הסטיגמה זה תלוי גיל. בשישי הייתי בסוכנות ל״חג שמח״, והיה שם אדם מבוגר שקנה לבת שלו גולייטה וחשש מנושא האמינות. כנראה גדל על אלפא סוד :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 362
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כן. במציאות הרכב לא יפה. זו דעתי. או לפחות לא יפה כמו שאמור להיות רכב סלון ספורט של אלפא.

לגבי טויוטה, אתה בדיוק מחזק את טענתי. הם יודעים לעצב מכוניות יפות. הטענה שלי היתה שבקורולה הן בכוונה מכוונים למשהו מעורר פיהוק.

ולפיכך הקורולה זה עיצוב מוצלח כי לזה פחות או יותר כיוונו. לעומת בג׳וליה אני מניח שכיוונו יותר גבוה.

ברור שזה עניין של טעם. אצלי פספסו.

הג'וליה, לטעמי הפרטי נראית דווקא טוב במציאות, במיוחד בשל היציבה הנמוכה והרחבה, קצת פחות בשל עיצוב המרכב שמראה יותר מדי דמיון לסידרה 3, דווקא הקורולה נראית לדעתי בכלל לא רע, הבעיה היא הכמויות המסיביות מהדבר הזה, במיוחד בלבן ליסינגי, מה שבאופן בלתי נמנע מצנן קצת את הרושם. אם שואלים לדעתי גורל דומה צפוי לג'יפון קופון הגרוטסקי שהוציאו שם לאחרונה בטויוטה, כבר רואים כאלו ולא מעט ואוטוטו נשחק לו האפקט ומתחלף בסוג של חמלה על אלו שסגרו אותם מאחור שם, עם חלון קטנטנן וגבוה ומעט מאוד שמיים, קצת צינוקי הדבר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'וליה דיזל 180 מול 320D עם קיט M והיגואר המקבילה.

Top Gear0436dbe6209b6291e54dbdc579c188a7.jpg

אגב, מכירים קו לבן מחוספס ואת הצליל שנוצר כשעולים עליו בטעות? אז זה הצליל של מערכת הסטייה מנתיב.

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה לא ברורה - איזו גרסא של הג'וליה נבחנה?

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחן וידאו ישראלי אוהד (הקישור לאתר מותאם לסלולר אולי במחשב הוא לא יעבוד, הכתבה באתר icar):

http://m.icar.co.il/%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%A0%D7%99_%D7%A8%D7%9B%D7%91/%D7%90%D7%9C%D7%A4%D7%90_%D7%A8%D7%95%D7%9E%D7%99%D7%90%D7%95_%D7%92'%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%94_-_%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F_%D7%95%D7%99%D7%93%D7%90%D7%95/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, מכירים קו לבן מחוספס ואת הצליל שנוצר כשעולים עליו בטעות? אז זה הצליל של מערכת הסטייה מנתיב.

מסכים איתך, גם אני לא הבנתי למה כולם חושבים שזה צליל מוזר. ואם כבר דיברו על העתקות, אז במאזדה יש בדיוק את אותו הצליל לסטיה מנתיב, סוג של רטט שבא לדמות קו הפרדה או שול מחוספס.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר. אז אתה לא מת על אלפא, סבבה, אבל מפה ועד להאשים אותם בהעתקות ממזדה. נו באמת...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'וליה דיזל 180 מול 320D עם קיט M והיגואר המקבילה.

Top Gear0436dbe6209b6291e54dbdc579c188a7.jpg

איזה גליון זה? לא מוצא את המבחן באף אחד מהגיליונות האחרונים...

גם חיפוש בגוגל מעלה לי רק את המבחן מאותה שלישיה בדיוק, כשה3 (שוב, לבושה בחבילת M) הגיע למקום השני גם כן, אבל שם האלפא הגיע למקום השלישי כאשר היגואר קטפה את המקום הראשון.

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

של החודש...כידוע, גוגל מציג לך תוצאות חיפוש מותאמות אישית - יותר קלות לעיכול.

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה גליון זה? לא מוצא את המבחן באף אחד מהגיליונות האחרונים...

גם חיפוש בגוגל מעלה לי רק את המבחן מאותה שלישיה בדיוק, כשה3 (שוב, לבושה בחבילת M) הגיע למקום השני גם כן, אבל שם האלפא הגיע למקום השלישי כאשר היגואר קטפה את המקום הראשון.

אתה טוען ש-CS פיטשפ את המבחן? [emoji780]

Sent from my MI 5 using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד מה יש לך? אני איפשהו טענתי כזה דבר? רק אדיוט גמור שמחפש לעשות את עצמו ללעג, היה עושה כזה דבר ואני יודע שCS בטח לא כזה.

שאלתי במלוא הרצינות מאיזה גליון זה כי הסתכלתי בגליון אפריל שהוא האחרון ביותר שאפשר לראות כרגע דרך האפליקציה (משום מה גליון מאי עוד לא מופיע שם), וכשלא מצאתי אותו חיפשתי כמה גליונות אחורה לראות אם זה אולי שם, ואז שאלתי במלוא הרצינות מאיזה גליון זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...