Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - אלפא רומיאו ג'וליה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 362
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עכשיו לך תשווה את המוניטין והסטיגמות של מרצדס ושל אלפא.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואל תשכח חלודה.

יש לך ולו לרגע ספק שאלפא מוכרת כ"כ מעט בגלל סיבה אחרת מ"אלפא זה מחליד, אלפא צריך כל היום לכוון לה קרבורטורים ואלפא זה לא אמין"?

הרי המחירים של הגולייטה סבירים לחלוטין, האוטו באמת מסתכל בלבן של העין עם המתחרות אז איפה המכירות?

אל תזלזל אף פעם בסטיגמות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בארץ הג'ולייטה מוכרת יפה, יפה מאוד אפילו בהינתן שליצרן היו רק שני דגמים בהיצע בשנים האחרונות וכאמור סטיגמה לא חיובית במיוחד... כמות המסירות שלה מפתיעה לחיוב.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכל זאת בזמן שהגולייטה דגם יחסית ותיק, למרות מתיחת פנים מינורית שהוא עבר.

לכן, אני חושב שאין כאן סטיגמת אלפא זה מחליד, אלא דווקא השם אלפא עושה לה טוב.

מי שקונה את הרכבים פרימיום הקטנים האלו - סדרה 1/a3/ct200 וכו.

בעצם רוצה להצהיר משהו. רוצה לתת קצת שואו, להיות שונה.

רובן מתהדרות בסמל של יצרן יוקרתי בלי כיסוי אמיתי, שכן הן מרגישות נחותות משמעותית מאחיותיהן לסמל. דגמי כניסה כאלו למותג ברוב הפעמים.

גם האלפא היא משהו שונה וייחודי. מותג מעניין ולכן אנשים נמשכים לגולייטה, בצירוף עם מחירים אטרקטיביים לקטגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רובן מתהדרות בסמל של יצרן יוקרתי בלי כיסוי אמיתי, שכן הן מרגישות נחותות משמעותית מאחיותיהן לסמל. דגמי כניסה כאלו למותג ברוב הפעמים.

זו תורת היחסות על רגל אחת:

מול אחיותיהן הבכירות בוודאי שהן נחותות משמעותית, שאלמלא כן מי בכלל יקנה את היקרות יותר?

מול מתחרות אחרות שבסגמנט בוודאי שיש למכוניות הללו משהו נוסף שאין בפשוטות יותר - יחוד, איכות בניה, אבזור, יכולת כביש משופרת.

המכוניות הללו מהוות טעימה ראשונה מההיצע הבכיר של היצרן, עם ארומה ו- DNA די מובחנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גירי-גירי, בוא ונסכים לא להתאפק, לא לצאת חוצץ וכמובן שלא לרתוח - כולנו חובבי רכב שמנסים לקיים דיון מועיל מהנה ומעניין.

ניסיתי להביע את דעתי בדיון הזה בניסוחים ברורים ולא 'עגולים' גם כדי שהדברים יהיו ברורים וגם כדי לעורר דיון אצל החברים.

סיכום דעתי על הרכב:

לאלפא יצאה מכונית פצצה בהיבטים של היגוי, שלדה נוחה ואחיזת כביש.

לאלפא יצאה מכונית לא אפויה בהיבטים של בניית תא הנוסעים ועל זה כתבתי בהרחבה בהודעה מס' 67 עמוד 5.

יהיו שיגדירו את את הדברים האלה כ'נשמה' אחרים כתבו 'פאקים שאינם דיל-ברייקר' לטעמי מדובר כדיל ברייקר עבור בעלי הגרמניות וליקויים נסבלים לגמרי לאלפיסטים וותיקים או לנהגים עולים חדשים לקטגוריה.

אגב, אם תחשוב לרגע בראש פתוח על הצג של האלפא תבין שקריאתו במהלך נסיעה מחייבת הסטת מבט אל מתחת לקו הדשבורד והתנתקות מהכביש.

גם הצורך לחפש בתפריט פונקציות שאצל האחרים נמצאות בכפתור פיזי היא בעייתית משהו.

אני לגמרי מסכים שמבחינה עיצובית הצג באלפא הומוגני בהרבה.

שיהיו רק נסיעות טובות!

תודה על התגובה המפורטת, בהודעה הזאת אתה הרבה יותר ממוקד וברור.

ובכן, אני מסכים. הרושם שהאלפא הזאת השאירה עלי די דומה. האזור שיושבים בו הנוסעים האחוריים משום מה מרגיש דל, מה שמאוד לא אופייני לאלפא רומאו. בקשר למסך אני בוחן אותו מבחינה עיצוביות, אותי המסך עצמו והאפשרויות שלו לא מעניינים. אני קונה אלפא בגלל איכויות נהיגה והנאה אסטטית. מבחינות האלה (במיוחד הנהיגה) היא מאד מהנה ומערבת, מה שמאוד נדיר כיום.

בקשר לתגובתך האחרונה,מסכים, אך צריך להוציא את מרצדס A וCLA, שכן מדובר ברכב מאד מאד רגיל מכל הבחינות, חוץ מהסמל שעליו גם מתבססות המכירות.

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין מכוניות עם עיצוב משעמם כמו טויוטה קורולה, סקודה אוקטביה, סובארו B4 וכו.

אלו מכוניות שבכוונה מעוצבות על הצד הבלתי מרהיב של הסקאלה. הרי ברור שהמעצבים של טויוטה יכולים לייצר משהו יפה יותר מהקורולה.

אבל לגבי הג׳וליה אפשר רק להניח שניסו לייצר מכונית יפה. אין מה להגיד, ממש לא הצליח להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין מכוניות עם עיצוב משעמם כמו טויוטה קורולה, סקודה אוקטביה, סובארו B4 וכו.

אלו מכוניות שבכוונה מעוצבות על הצד הבלתי מרהיב של הסקאלה. הרי ברור שהמעצבים של טויוטה יכולים לייצר משהו יפה יותר מהקורולה.

אבל לגבי הג׳וליה אפשר רק להניח שניסו לייצר מכונית יפה. אין מה להגיד, ממש לא הצליח להם.

לא יודע על מה אתה מדבר ,אבל הרכב הזה יהיה הרבה יותר מעניין בנוף הישראלי במוו שלנו :lol: והיא בהחלט מרשימה מאוד ולא נדבר על הסטלביו ,אני אישית לא מכיר את המותג או חובב שכזה ,אבל בשנה האחרונה הם כן על המפה .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. במציאות הרכב לא יפה. זו דעתי. או לפחות לא יפה כמו שאמור להיות רכב סלון ספורט של אלפא.

לגבי טויוטה, אתה בדיוק מחזק את טענתי. הם יודעים לעצב מכוניות יפות. הטענה שלי היתה שבקורולה הן בכוונה מכוונים למשהו מעורר פיהוק.

ולפיכך הקורולה זה עיצוב מוצלח כי לזה פחות או יותר כיוונו. לעומת בג׳וליה אני מניח שכיוונו יותר גבוה.

ברור שזה עניין של טעם. אצלי פספסו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...