Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

SV650 מוגבל - 47500 שקל .

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 2566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ממוצע ושפוי זו הגדרה שלך. יש כאלה שמספיקים להם גם 28 כ"ס... בפועל רוכבים בדרך כלל בשנה הראשונה כבר ממצים את איזור ה45 ורוצים להתקדם הלאה. יש כאלה שגם 180 לא מספיק להם.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו המטרה שלי.

להתחיל עם ההגבלה וללמוד את הכלי.

אבל אני לא רוצה שברגע שאמצה את הכלי המוגבל להחליף אותו.

אלה לפתוח את ה30 כס הנוספים.

יותם למה חוקית זה לא יהיה אפשרי?

When you're rife with devastation

There's a simple explanation

You're a toymaker's creation

Trapped inside a crystal ball

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בירוקרטיה. היבואנים היחידים לפי הבנתי שמאפשרים הסרה של הגבלה באופן חוקי הם BMW,KTM וזירו החשמליים. אולי יש עוד.

בכללי להתחיל עם sv650 לא מוגבל זו ממש לא קפיצה מעל הפופיק. הכלי נשלט ולינארי ואינו מאיים. זה ביגינר בייק בהגדרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שהרשיון שלי הוא A1 (או איך שלא קוראים לעד47 כס החדש)

ולא בא לי להגדיל אחרי 3 שנים שאני לא רוכב,רציתי להתרגל קצת לאופנוע, להגדיל רשיון ולהוריד הגבלה.

טוב נו, כשיהיה רלוונטי יותר נבדוק לעומק.

When you're rife with devastation

There's a simple explanation

You're a toymaker's creation

Trapped inside a crystal ball

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שהרשיון שלי הוא A1 (או איך שלא קוראים לעד47 כס החדש)

ולא בא לי להגדיל אחרי 3 שנים שאני לא רוכב,רציתי להתרגל קצת לאופנוע, להגדיל רשיון ולהוריד הגבלה.

טוב נו, כשיהיה רלוונטי יותר נבדוק לעומק.

אתה לא הראשון ולא האחרון שהיו לו את המחשבות הללו. אי אפשר לתקן את העולם מזה שהוא עקום. יש, היו ויהיו גם חכמולוגים שיסירו את ההגבלה באופן לא חוקי. מאותו רגע ואילך, דינם יהיה כמו נסיעה ברכב ללא רישיון או רישיון לא מתאים. חלילה במקרה תאונה זה אחד הדברים שיבדקו ואם יגלו שאותו רוכב "סרח" אני לא מקנא בו כלל וכלל. יש מצב שהוא יקלל את היום שהוא נולד. לכן עדיף לא לשחק עם זה. יותר זול ופחות כאב ראש להחליף לכלי יותר גדול מאושר ברישיון. במילא הביטוח הוא אותו ביטוח וכל האגרות. אז אתה לא ממש חוסך משהו.

לאחר כמעט 25 שנים של רכיבה על דו"ג אני יכול לומר לך דבר אחד. מי שחשב על הפרדה בין דרגות הרישוי הן מבחינת גיל ונפח היה חכם ביותר. זאת טעות לתת לבן אדם בן 18 אופנוע לא מוגבל. אפילו גיל 21 זה לא מי יודע מה בטוח. איך שנאמר "עם כוח עצום מגיעה אחריות עצומה".

עריכה אחרונה על ידי Cerebral Cortex

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה קןרה למי שהסיר את ההגבלה וברשותו רשיון A?

הרי יש לו רשיון מתאים. עלות הביטוח זהה (דין 251 סמ"ק כדין ליטר), פורסם לא מזמן שהמיסים הנגבים על אופנוע מוגבל זהים לדגם הפתוח (בדיוק בגלל היכולת להסיר את ההגבלה). מעניין יהיה לראות מקרה כזה מגיע למשפט.

עריכה אחרונה על ידי audiR8

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שכלכלי יותר מלספוג את ירידת הערך על האופנוע ולרכוש בדיוק את אותו הדגם, רק ללא ההגבלה.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויותר כלכלי למצוא ecu מחו"ל. חכו קצת לראות מה החברה בפורומים של הsv באנגליה אומרים. אולי אפשר להצליב מחשבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שירד מ ZZR 600 עם 4 צילינדר ועבר ל DL650 מוגבל אני יכול לתת לך כמה תובנות

המנוע עונה לך על הצרכים היומיומים יפה מאוד הוא אמנם לא ספורטיבי אבל את החולשה תרגיש גבוה במעלה הסל''ד (מה שיצריך ממך העברות הילוכים תכופות ) עקיפות יעשו בזריזות , מהירות שיוט תעמוד על 145+ ק"מ כך שבסך הכל המנוע נותן מענה לרכיבה נוחה מהנה

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...