Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

i10 לאישה או סיאט איביזה

ozba
שימו לב! השרשור הזה בן 2840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

הסיפור הוא כזה.

כרגע יש לנו i-30 וצריכים רכב שני.

אז ההתלבטות היא בין i-10 שבת הזוג תנהג בה, או סיאט איביזה שאני אנהג בה, שתיהן חדשות, והשני ינהג בi30, והרכב יוחלף כנראה אחרי 3 שנים, או במכירה או בטרייד אין.

הרכב משמש בעיקר לבית-עבודה, משהו כמו 10,000 ק"מ בשנה.

קיבלנו שתי הצעות מהסוכנויות:

i-10 inspire 1.0 אוטומט

כולל מערכת מולטימדיה( וויז, מצלמת רוורס, וכו'), חיישני רוורס, 4 חלונות חשמליים

סה"כ 70,000

סיאט איביזה 1.0TSI STYLE אוטומט

כולל איתוראן לביטוח, מצלמת רוורס, חיישני רוורס, מראות חשמליות, חיישן גשם, ל. אוויר,שיוט וכו'

סה"כ 90,000

לוקחים מימון של P+0.2 על 50,000 ש"ח.

יש לציין ששנה הבאה הi-30 מוחלפת לi-30 חדשה.

לפי החישובים שלי ההפרש בעלות החודשית הוא כ 250 ש"ח (ראו מסמך חישוב מפורט מצורף).

אז השאלות הן כדלקמן:

1. לכמה אפשר לרדת עוד בסוכניות או שהמחיר כבר אטרקטיבי?
  2. האם החישובים שלי במסמך המצורף נשמעים הגיוניים?
  3. האם ההפרש של ה250 ש"ח בחודש מצדיק את האיביזה?
  4. מה אתם הייתם עושים? :)

תודה רבה

עלות אחזקת רכב.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיביזה אמורה לעלות באזור ה85K על הכביש. אתה משלם עוד כ 5K על תוספות שלא בטוח שאתה צריך את כולן.

לא כל חברות הביטוח מבקשות איתוראן .

תשדל להימנע מהתקנות מקומיות, המחיר שהם מבקשים גבוה ואיכות ההתקנה נמוכה.

עדיף לחסוך ולהתקין לבד כשאתה עומד ליד הרכב.

אני תמיד מעדיף להשאיר לאישה את הרכב הגדול והבטיחותי יותר ולהתנייד בסופר מיני זריזה ומהנה יותר.

תשאיר לה את I30 וקח איביזה או 208.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל חברות הביטוח מבקשות איתוראן .

לא מצאתי עדיין חברת ביטוח אחת שמוכנה לבטח מקיף איביזה בלי איתוראן לפחות, מכיר כאלה? אני אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה נוספו עוד 5 אלף לאיביזה? מה איתוראן וחיישני רוורס עולים 5 אלף שקל?

המלצה שלי היא איביזה מבין 2 המכוניות

הI10 הרבה יותר קטנה, כיסאות לא נוחים והיא פחות בטיחותית, אישית היא מרגישה לי כמו תלת אופן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התקציב עדמ90 במקוםצהיונדאי הייתי הולך על ספארק ltz,מאובזרת יותר,מושבים יהיו נוחים יותר וזריזה יותר.

זה המבחו שלי עליה:

http://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/2479/מבחנים/מבחן-דרך---שברולט-ספארק-LTZ

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התקציב עדמ90 במקוםצהיונדאי הייתי הולך על ספארק ltz,מאובזרת יותר,מושבים יהיו נוחים יותר וזריזה יותר.

זה המבחו שלי עליה:

http://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/2479/מבחנים/מבחן-דרך---שברולט-ספארק-LTZ

מאז שהיתה לי שברולט אוואו אני לא מתקרב לשברולט גם עם מקל. אתה יודע מה אולי עם מקל, כדי לחבוט בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפסד שלך.

כי מה הקשר בין הספארק לאוואו?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה נוספו עוד 5 אלף לאיביזה? מה איתוראן וחיישני רוורס עולים 5 אלף שקל?

ן

מצלמת רוורס 2300, איתוראן save 1295, מגנזיום 2900, חיישני רוורס 680, צבע 990

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמת רוורס זה איבזור שקריטי? הוא מאוד יקר והרכב סך הכל לא רכב גדול או ארוך ודיי פשוט להחנות אותו - לא בטוח שהייתי מוציא על זה 2300 שקל.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מגיע עם מסך מקורי,על מה 2300 שקל? המצלמה עולה אולי 50 שקל בEBAY

לדעתי אפשר להתקין מצלמה אחרי קבלת הרכב בהרבה פחות, לא יודע אם זה מצריך פתיחת מסך או עלויות אבל זה נשמע לי מוגזם

בכל מקרה ההשוואה בין שני הרכבים לא נכונה כי הם מקטגוריות שונות, באיביזה אתה מקבל הרבה יותר אוטו מביונדאי, אם תוריד את כל התוספות המיותרות אז גם הכדאיות תעלה במסמך אקסל היפה שעשית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שילמתי בנובמבר 350 שקלים על החיישנים הרגילים עם צג, 1,700 עבור חישוקי מגנזיום בהרכבה מקומית והוספתי גם משענת יד, לא זוכר את המחיר המדוייק אבל פחות מ-1,000 שקלים.

הצבע המטאלי עלה 1,000 שקלים. מחירי התוספות שהציעו לך יקרים מאוד.

גם לדעתי ברכב הזה מצלמה היא לא חובה, יש מראות גדולות ושימושיות והחלון האחורי גדול ככה שגם המראה המרכזית מאוד שימושית.

לגבי האיתורן, אני מעדיף בלי והרכב שלי נרכש בלי קודן ובלי איתורן.

בין היונדאי או הספארק לאיביזה לדעתי אין הרבה התלבטות. האיביזה גדולה, זריזה וחסכונית יותר והיא נותנת יותר בכל פרמטר.

ההתלבטות שלך קצת שונה בגלל שאתה מתלבט בין ה-I10 עם מנוע 1 ליטר לבין האיביזה ויש בניהן פער לא מבוטל במחיר.

אצלנו מיני בכלל לא נלקחו בחשבון כי האיביזה החליפה I30 שהיא משפחתית קומפקטית ורכב קטן מאוד לא התאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...