Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם שום דבר לא היה מעניין אתכם, מה הייתם עושים?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 250
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כי נמאס לי כבר להעביר יום ביומו בחוסר טעם... בשאיפה שיום אחד ארגיש איזשהו סוג של קרקוע וחיבור לחיים האלה. כל הריקנות הזו, החוסר בתוכן, תרבות המיינסטרים שדוחה אותי אישית. התחושה הכמעט תמידית של בדידות, גם שאתה עם חברים ואנשים.

קצת להנות בחיים האלה ולהרגיש קשור, אפילו קצת לא בקשתי יותר מדי...

או שאני מצפה למשהו אחר ולא מקבל את זה

שאלו החיים, צריך לשרוד ולעבוד 40 שנה כמעט ללא שום הנאה ולסתום את הפה. ככה עבודה-בית בלופ עד שנגמר.

ואני לא מרחם על עצמי ולא מסכן, לפחות מאוד משתדל שלא אבל דיי! לפעמים כבר נמאס.

ואני יודע פרופורציות מה הן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנאור - נשמע לי שאצלך הבעיה יותר עמוקה מ"שעמום", אבל לא הפורום הוא המקום לבדיקת העניין אלא ייעוץ מקצועי אישי.

לגבי חוסר העניי בחו"ל - כמי שנופשים בחו"ל הם הדלק שלו למדתי שיש מקומות פחות ומקומות יותר מעניינים. אני לא יודע מה עשית בפראג שבוע, אני חושב שגם אני הייתי משתעמם שם אחרי יומיים - שלושה. פשוט, זה מה שיש לעיר להציע, אלא, כמובן, אם אתה ישן עד 12 בצהריים, ואז קם, אוכל משהו, יוצא לטייל 3 שעות וחוזר למלון לכוס בירה ושינה ארוכה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארצות הברית נראה לי גם יומיים זה מספיק.

אם כבר לטוס לחו"ל אני ממליץ בחום על המזרח הרחוק. חשיפה לסגנון חיים שונה, תפיסת עולם שונה, תרבות שונה יכולה בהחלט לפתוח את העיניים. אני טיילתי שבועיים בסין וזה היה הטיול הכי מלא חוויות שהיה לי אי פעם. עולם אחר לגמרי בהשוואה לאירופה.

שאלה: עברת בסוף לתל אביב?

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארצות הברית נראה לי גם יומיים זה מספיק

לא חושב.

אני אומנם הייתי בארץ הבנצי שבוע וחצי (מתוכם שבוע עבודה), אבל כשיהיה זמן ותקציב, בהחלט אחזור לשם לטיול.

פשוט לשכור רכב ולעשות טיול עם עצירות בכל מיני מקומות ושינה במוטלים.

בתכנון גם טיול כזה באירופה מתישהו.

אני אישית מאוד התחברתי לזה. כשחזרתי, עשיתי טיול עם אוטו לאילת ובחזרה לבד.

@benor

אולי דווקא בפראג לא מצאת שום דבר שמעניין אותך. מציע לנסות עוד מקומות.

אולי לשנות את אופי הטיול.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואדים - לחצות את השלולית צריך הרבה זמן. והרבה כסף. הרבה. אבל בתכנון נכון התמורה מלאה ויותר.

כימאי - אירופה מעניינת, אבל אחרי ּּ טיולים זמן מתחיל לחזור על עצמו. אכן לקיץ הקרוב אני מתלבט בין כמה יעדים במזרח.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארצות הברית נראה לי גם יומיים זה מספיק.

יומיים מספיק למה?? לאכול ב IHOP ולחכות שזה ירד..

הייתי במצטבר יותר מחצי שנה בארהב וזה נראה שזה רק על קצה הלשון מה שטעמתי משם

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה מחפשים. אני לא אדם של שופינג ומסעדות. היסטוריה ותרבות כמעט ואין בארצות הברית. קיימים פארקים לאומיים מדהימים, אבל זה כבר טיול בסגנון אחר לגמרי.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל נושע הטבה אין סופי, והימים הבודדים בהם טיילתי בערים (בצמוד לכנסים מקצועיים) דווקא התרשמתי שיש מה לעשות.

העניין הוא שמדובר בטיסות ארוכות, עך שטיול כזה צריך להיות ארוך על מנת לנצל את הזמן היטב. אני לא רואה הרבה טעם בטיול של פחות מחודש, וגם טיול כזה יכסה אזור מוגבל למדי, אם מביאים בחשבון את קטעי הקישור הארוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sperial, אתה צודק הבעיה אכן יותר עמוקה ניסיתי ועדיין אני מנסה לטפל בעצמי וללכת לכל מיני אנשי מקצוע.

ולגבי מה עשיתי בפראג, לקחתי את הטיול באיזי ובתאכלס אולי זה לא היעד המתאים לי; אני לא בנאדם ששותה אלכוהול, ולא נהנה מלשבת בפאבים/מועדונים/בארים. וגם לא יותר מדי מתעניין בהיסטוריה ובכל מיני כנסיות.

אני יותר טיפוס שנהנה מטבע ופחות מעיר ואתרים אורבניים, למרות שפראג עצמה עיר מאוד נחמדה. נראה שיש שם הרבה יותר מה לעשות מאשר בת"א למשל.

ChemGuy85, עברתי לשבועיים הבעיה שבזמן הזה לא הייתה לי שום מוטיבציה לצאת מהדירה.

אמנם לדברי רבים ת"א זה המקום היחיד בארץ שמתאים לצעירים, אבל היא לא ממש מושכת אותי. מלא רעש, זיהום, למעט בתי קפה סוג הבילויים שם -פאבים, בארים, מועדונים וכד' זה ממש לא מושך אותי.

להתערבב עם ההמון ולהסתובב בפארק הירקון, כיכר דיזינגוף, רוטשילד ובכל מיני שדרות זה יכול להיות נחמד אבל בסוף זה ממצה את עצמו... אבל אין ספק שהמקום עצמו הרבה יותר מזמין את עצמו לצעירים ושוקק חיים מכל מקום בארץ כמעט.

המזרח אכן יותר מושך אותי, אם אחליט לעשות טיול אצטרך באמת לקחת חופשה רצינית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה מחפשים. אני לא אדם של שופינג ומסעדות. היסטוריה ותרבות כמעט ואין בארצות הברית. קיימים פארקים לאומיים מדהימים, אבל זה כבר טיול בסגנון אחר לגמרי.

אמתי?

יש שם מוזיאונים וגלריות מטמטמים לכל דבר, כאלו שגם יום שלם לא יספיק לכסות.

וזה רק מה שהספקתי לראות בניו-יורק.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה benor, מה אהבת לעשות כשהיית קטן?

הייתי בן אדם יחסית מאוד ביישן וסגור. (עדיין אבל הרבה פחות מפעם)

רוב הזמן הייתי מבלה הרבה על המחשב במשחקים, חוץ מזה אני זוכר שהטסתי טיסנים מעץ, אהבתי לראות טלוויזיה (היום אני בכלל לא רואה).

בתקופת התיכון - לרכב על אופניים ולצלם. בתור ילד קטן לא היו לי יותר מדי תחביבים או דברים שעשיתי.

לא הייתי מאלה שאוהבים ספורט - כדורגל, כדורסל וכד'... תמיד באיזשהו מקום הרגשתי אווטסיידר/שונה ולא הכי קשור לחברה/לסביבה.

עד היום יש לי קושי בהתנהלות עם נשים (אינטרקציות מעטות) ומנסה לשכנע את עצמי שקשר זה בונוס ולא צורך לחיים.

קודם כל להתמקד "במטרת החיים" שלך ורק אח"כ לחשוב על זוגיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היסטוריה ותרבות כמעט ואין בארצות הברית.

במדינה שקיימת 250 שנה (ומנקזת אליה תרבויות מכל העולם)? וזה רק אחרי הכרזת עצמאות, בפועל הרבה יותר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...