Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם שום דבר לא היה מעניין אתכם, מה הייתם עושים?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במונחים היסטוריים מדובר במדינה שקמה אתמול. טוס לסין ותראה פלאי עולם בני אלפי שנים ותרבות שהתגבשה משחר האנושות. מוזיאונים וגלריות אפשר לראות גם בלונדון ופריז. בקיצור ארצות הברית נמצאת אצלי בתחתית הרשימה של מקומות לבקר בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 250
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש הבדל בין "לא מתאים לך", לבין "אין שם תרבות והיסטוריה". החלק השני פשוט לא נכון.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כימאי - הימים המעטים שביליתי בסן-פרנסיסקו, בוסטון וניו יורק היו מלאים מ-8 בבוקר עד שעות הערב. וזה היה לבד (הייתי בכנסים מקצועיים והוספתי כמה ימים לטיול), ולא הגעתי למוזיאונים.

לא שבאירופה חסרה תרבות - יש הרבה מאד - אבל אין לזלזל בארה"ב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכמת את כל ארה"ב בשני משפטים. מעבר למספר ערים גדולות מעניינות כל השאר זה קניונים, מסעדות ועיירות נידחות מלאות באמריקאים שסובלים מעודף משקל. מצד שני הטבע בארצות הברית מדהים, אבל זה כבר טיול בסגנון אחרי לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יותר טיפוס שנהנה מטבע ופחות מעיר ואתרים אורבניים, למרות שפראג עצמה עיר מאוד נחמדה. נראה שיש שם הרבה יותר מה לעשות מאשר בת"א למשל.

אתה אומר שאתה אוהב טבע, ואתה בקארספורום אז מניח שאתה אוהב מוטוריקה\רכבים, הדבר הראשון שעולה לי בראש זה טיולי שטח.

יש מלא דרכים לטייל, אם זה טיולים ארוכים עם ג'יפים של כמה ימים עם לינה ושוטטות בשטח או אם זה טיול קצר יחסית ומלא אנדרנלין עם אופנוע\טרקטורון\RZR.

בתור התחלה נסה אולי ללכת למקום שמשכיר כלים וצא לטיול.

יש טיולי טרקטורונים באילת, ריינג'רים בצפון וגם כל מיני במרכז.

אבל אל תעשה את זה לבד, חפש פרטנר מתאים.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Benor, מה קורה היום עם האופניים והצילום? נעלם לחלוטין?

ואם אתה מתחבר לטבע - מה מונע ממך לקחת את עצמך באחד הסופ"שים ולקפוץ למדבר לטיול יוצא דופן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ChemGuy85, עברתי לשבועיים הבעיה שבזמן הזה לא הייתה לי שום מוטיבציה לצאת מהדירה.

אמנם לדברי רבים ת"א זה המקום היחיד בארץ שמתאים לצעירים, אבל היא לא ממש מושכת אותי. מלא רעש, זיהום, למעט בתי קפה סוג הבילויים שם -פאבים, בארים, מועדונים וכד' זה ממש לא מושך אותי.

להתערבב עם ההמון ולהסתובב בפארק הירקון, כיכר דיזינגוף, רוטשילד ובכל מיני שדרות זה יכול להיות נחמד אבל בסוף זה ממצה את עצמו... אבל אין ספק שהמקום עצמו הרבה יותר מזמין את עצמו לצעירים ושוקק חיים מכל מקום בארץ כמעט

.

שבועיים זה כלום. המוח אפילו לא הספיק להסתגל למציאות החדשה. חפש סאבלט בדירה נחמדה עם שותף לאיזה חודשיים - שלושה ותראה אם האווירה התל אביבית מתאימה לך. תל אביב זו העיר האמיתית היחידה בישראל וכמעט כל אחד יכול למצוא את הפינה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן, בחרת לעצמך יעד לא מתאים להעדפותיך

טבע ונופים תמצא במקומות אחרים.

בלי קשר, אני מבין מאוד את הצורך לשתף בפורום ולקבל רעיונות אבל לצערי אני לא מאמין שהשינוי יגיע מכאן, פשוט כי הבעיה שלך היא הרבה מעבר ל SCOPE היכולות של הנוכחים.

לגבי ת"א אני גם לא חושב שזה הכיוון, אפשר להגיד שתרבות ת"א היא שונה משאר ישראל ולפי מה שאני קורא בדבריך זה לא בשבילך, אחרת כבר מזמן היית שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Benor, מה קורה היום עם האופניים והצילום? נעלם לחלוטין?

ואם אתה מתחבר לטבע - מה מונע ממך לקחת את עצמך באחד הסופ"שים ולקפוץ למדבר לטיול יוצא דופן?

אין לי מוטיבציה כבר כמעט לשום דבר, אני תמיד אומר לעצמי שאני צריך יותר לטייל.

אני כבר לא ממש נהנה מהדברים שאני עושה, ולכן אין לי מוטיבציה לעשות אותם. הכל בכח...

צילום הפסקתי כבר פחות מדבר אליי.

אופניים אני רוכב לעתים דיי רחוקות.

מה שכן, חזרתי קצת לנגן על הפסנתר.

לפראג גררתי את עצמי בכח, אמרתי לעצמי שאולי עם האוכל יבוא התיאבון.

לפעמים, אני דווקא רוצה לשמוע עצות מאנשים אחרים יותר מאשר ממטפלים... בינתיים, לא זכיתי לראות מהם ניסים ונפלאות.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשלי רע, אני מקצין דתית. אבל זה לא פתרון... זה דרך לברוח מהבאסה.

יש אנשים שטוב להם להתחבר לדת, תנסו אולי.

אתה לא חריג, עוד לא ראיתי בן אדם שטוב לו כלכלית/נפשית/ רוחנית/ שחוזר בתשובה ומוותר על היוקרה והכוסיות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשלי רע, אני מקצין דתית. אבל זה לא פתרון... זה דרך לברוח מהבאסה.

כשקצת קשה, אז דתיים - לא מתחבר לגישה הזו.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה מחפשים. אני לא אדם של שופינג ומסעדות. היסטוריה ותרבות כמעט ואין בארצות הברית. קיימים פארקים לאומיים מדהימים, אבל זה כבר טיול בסגנון אחר לגמרי.

אין היסטוריה ותרבות? רק באיזור לוס אנג'לס תצטרך שבוע בשביל לבקר בכל המוזיאונים השווים.

מעניין איפה ביקרת ומה עשית? נשמע לי הכי בנאלי בעולם, אני פה 10 שנים ועדיין מגלה מקומות חדשים ומדהימים.

Sent from my Alcatel_6055U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...